Strony związane z hasłem: diagnostyka - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'diagnostyka':

1 · 2 · następna strona »
 • Pogotowie komputerowe Warszawa: IN-House »

  Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów w Warszawie. Nasze usługi wykonujemy na miejscu u klienta lub w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pogotowia komputerowego Warszawa. Jestesmy do dyspozycji na terenie Warszawy i okolic. Zadzwoń - 691 878 966.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma PURM "Profesjonalne usługi regeneracji maglownic" »

  Firma PURM "Profesjonalne usługi regeneracji maglownic" powstała w związku z zapotrzebowaniem państwa na fachowe usługi z zakresu diagnostyki i regeneracji układów kierowniczych. PURM jest firmą prowadzoną przez specjalistów pracujących w branży diagnostyki i regeneracji maglownic od 4 lat. Naszą firmę cechuje ekspresowa realizacja zleceń w przypadku montażu i demontażu w zakładzie jeden dzień, w przypadku przesyłek kurierskich odbiór regeneracja i wysłanie przesyłki tego samego dnia.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Auto Serwis Kraków »

  Kierownictwo warsztatu Gracz Auto Serwis, zaprasza wszystkich kierowców, właścicieli samochodów osobowych i dostawczych w szczególności marek: Honda, Volkswagen Mitsubishi, Volvo, Skoda, Audi do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Paweł Gębicki »

  Mój gabinet to miejsce gdzie każdy będzie mógł się przyjrzeć swoim emocjom, relacjom z innymi, ważnym wydarzeniom które miały miejsce i zastanowić się co można zrobić lepiej w przyszłości aby w momencie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"potknięcia się\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" o prawdę być jej świadomym. Rozwiązanie problemu jest wypracowywane wspólnie. Moja rola ogranicza się do wskazywania optymalnej drogi wyjścia z problemu. Klient sam dokonuje wyboru czy chce taką właśnie drogą podążać.nnKażdą terapię poprzedzają konsultacje w celu ustalenia zakresu wspólnej pracy. Ustalamy wtedy normy i zawiązujemy kontrakt na dalsze spotkania. nnKażda wizyta umawiana jest telefonicznie lub poprzez email.nnZgodnie z etyką zawodu psychologa naczelną zasadą jest dyskrecja. Wszystko co zostało wypracowane wraz klientem jest tajemnicą zawodową. Wszelkie dane wymagające użycia komputera (testy psychologiczne) są zabezpieczone biometrycznie, kodowane i przechowywane w bezpiecznym miejscu bez możliwości ingerencji osób niepowołanych. Gabinet w Otwocku powstał z myślą, aby poczucie zaufania oraz komfortowe warunki były zapewnione dla każdego klienta.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal onkologiczny dla pacjentów i lekarzy »

  Onkologia - serwis medyczny dla pacjentów i lekarzy. Źródło wiedzy medycznej z zakresu: diagnostyka, profilaktyka i leczenie raka oraz nowotworów. Dzięki forum umożliwia wymianę opinii i doświadczeń. Zawiera bazę wiedzy onkologicznej, leków oraz informację o ośrodkach medycznych.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Fizjoterapii Wojciech Ciupiński »

  Diagnostyka i terapia niemowląt i dzieci metodą Vojty, terapia dzieci z elementami NDT Bobath. Diagnostyka i terapia dzieci z zaburzeniami sensorycznymi i posturalno-motorycznymi. Poradnictwo w zakresie opieki i pielęgnacji dziecka.
  Rehabilitacja dorosłych (masaż, ćwiczenia lecznicze, terapia manualna). Konsultacje i porady w zakresie fizjoterapii.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Snoter Coputerdienst - Pomoc Komputerowa w Wiedniu »

  Profesionalna pomoc komputerowa na terenie Wiednia. Specializuję sie w szerokiej gamie usług informatycznych z zakresu diagnostyki, naprawy i montażu sprzętu komputerowego, odzyskiwania utraconych danych, projektowaniu stron internetowych oraz wielu innych. Szybko i solidnie.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • EXXO Tomasz Kałędkiewicz »

  Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych przedsiębiorstw. Chcemy aby współpraca z nami pozwoliła naszym Klientom skupić się na tym co dla nich najważniejsze - na rozwoju własnego biznesu. Nasza oferta to: stała obsługa informatyczna i outsourcing IT (utrzymanie ciągłości pracy usług i sprzętu IT, administrację i utrzymanie sieci informatycznej, diagnostykę problemów, wykonywanie bieżących prac serwisowych, szkolenia i konsultacje dla pracowników, wsparcie hot-line), sprzęt i oprogramowanie (stacje robocze, laptopy, serwery, macierze dyskowe i urządzenia NAS, zasilacze awaryjne, urządzenia do backupu, faxy, drukarki, kopiarki i wielofunkcyjne urządzenia biurowe, podzespoły i akcesoria komputerowe, systemy operacyjne i oprogramowanie biurowe, aplikacje i systemy klasy CRM/ERP), rozwiązania informatyczne (tworzenie i rozwój infrastrutkury IT, projektowanie i wdrożenia sieci komputerowych, internetowe serwisy WWW w oparciu o popularne systemy CMS, ochrona antywirusowa, systemy wideokonferencyjne Polycom i Sony, skalowalne centrale telefoniczne VoIP/PBX, archiwizacja i składowanie danych, wdrożenia rozwiązań CRM/ERP).

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Proximuss - Usługi Informatyczne 24h »

  Kompleksowe i profesjonalne rozwiązania IT dla firm - wiele usług pod jednym adresem. Posiadamy elastyczną ofertę - dopasowaną do potrzeb każdego Klienta, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Pracujemy 7 dni w tygodniu. ZAPRASZAMY

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Radom Badania Lekarskie Analizy Medyczne MEDICA »

  Laboratorium medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICA RADOM Laboratorium Analiz medycznych to znane na radomskim rynku usług medycznych Gabinety lekarskie i Medyczne laboratoria diagnostyczne. Jeśli chcesz zrobić badania lekarskie, podstawowe czy okresowe, badanie krwi moczu kału, badanie na lamblie lambrie, badanie hormonów, aspat alat, badanie w ciąży, zbadać krew, elektrolity, próby wątrobowe, przeprowadzić diagnostykę anemii, infekcji, cukrzycy, zbadać markery nowotworowe, a nie wiesz gdzie takie badanie szybko i wygodnie uzyskując wiarygodne wyniki bez powtarzania badań wykonanych źle, to nie szukaj dłużej, przyjedź do naszego nowoczesnego laboratorium w Radomiu, znajdującego się w centrum miasta, z wygodnym dojazdem, miejscem do zaparkowania, wygodną poczekalnią. Badania te możesz wykonać prywatnie bez skierowania, lub przez zlecenia swojego lekarza ze skierowaniem. Zapewniamy zróżnicowany cennik, i przystępne ceny wykonywanych przez nas badań i analizy medycznej. Dokładna cena badań zależy od wielu czynników, i podawana jest na bieżąco w przychodni. Mamy specjalne podejście do badań najmłodszych, dzieci mogą liczyć na nasze niekonwencjonalne bezstresowe podejście do badań i możliwie bezboleśnie - bezbolesny pobór próbek. Wykonujemy badania podstawowe z zakresu hematologii, koagulogii, biochemii, analityki ogólnej, endokrynologii (TSH, PSA, hormony płciowe), chemii klinicznej serologii grupy krwi autoimmunologii bakteriologii mykologii i genetyki.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kardaś Auto Serwis »

  Kardas Auto Serwis znajduje się na ulicy Sosnowieckiej 6 we Wrocławiu, tuż przy drodze nr 94 - dzielnica Księże Małe/Brochów. Zakład specjalizuje się w mechanice, diagnostyce, blacharstwie oraz lakiernictwie. Specjalizacja zakładu to samochody grupy VAG: Volkswagen, Audi, Seat oraz Skoda.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputerowy Lotana »

  Komputer nie chce Ci odpalić ? Po uruchomieniu systemu wyskakuje Ci niebieski ekran ? Zapraszamy do naszego Serwisu Komputerowego Lotana, gdzie profesjonalnie i niedrogo naprawimy Twój komputer. Diagnostyka, naprawa, konserwacja i modernizacja komputerów. Projektowanie stron www. Na stronie dane dotyczące serwisu znajdującego się we Włochach w Warszawie. Cennik oraz mapa dojazdu do serwisu.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka VAG VCDS VW AUDI SKODA SEAT »

  -DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, pełne skanowanie komputerowe, sprawdzanie i kasowanie błędów, inspekcji, logi statyczne i dynamiczne silnika - pozwalające na sprawdzenie stanu turbiny, wtrysków itp, kompleksowe sprawdzanie przepływomierzy, czujników, sond lambda, katalizatorów, termostatu, napięcia ładowania, doładowania turbiny w silnikach z turbo oraz wiele, wiele innych - W silnikach TDI: ocena stopnia zużycia wtryskiwaczy oraz stopnia zużycia poszczególnych cylindrów - szczelności zaworów, stanu przylgni zaworowych za pomocą diagnostyki komputerowej (pomiar pośredni poprzez sprawdzenie korekt wtryskiwanego paliwa do poszczególnych cylindrów na wolnych obrotach - jak wiadomo silniki VW korygują wszelkie nieprawidłowości dawka paliwa aby wyrównać wolne obroty), sprawdzenie poprawności działania zaworu EGR, przepływomierza, zaworu cząstek stałych DPF, kąta wtrysku (po wymianie rozrządu), zakresu przestawiania się pompy wtryskowej, poprawności działania kierownicy zmiennej geometrii łopatek w turbinie, w przypadku pompowtrysków - kąt wyprzedzenia pompowtrysku czyli BIP kąt synchronizacji (po wymianie rozrządu), zmierzenie dawki paliwa pompowtrysku na wolnych obrotach i w teście drogowym Ocenie poddane są także czujniki temperatury płynu chłodniczego: G2 deska rozdzielcza, G62 - silnik, czujnik temperatury płynu chłodniczego klimatyzacji, a także czujniki temperatury zasysanego powietrza, temperatury paliwa, oleju, ocena termostatu podczas próby drogowej etc.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • NICnieSTUKA.pl - znajdź warsztat dla swojego auta »

  NICnieSTUKA skierowane jest do właścicieli samochodów, motocykli oraz po prostu entuzjastów motoryzacji. Serwis jest bazą informacji na temat najbliższych warsztatów samochodowych, firm świadczących usługi pomocy drogowej czy też stacji kontroli pojazdów.

  Na NICnieSTUKA za pomocą kilku kliknięć użytkownik dowie się gdzie znajduje się poszukiwany przez niego punkt pomocy, oraz otrzyma informacje o jakości oferowanych tam usług. Dane na temat wiarygodności konkretnego warsztatu czy firmy, są na bieżąco uzupełniane o opinie użytkowników i weryfikowane przez pracowników portalu. Po skorzystaniu z usługi użytkownik będzie mógł wystawić danemu warsztatowi odpowiedni komentarz i ocenę.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korekta przebiegu liczników - Śląsk, Małopolska »

  Komputerowa korekcja liczników samochodowych i nie tylko.
  Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Działamy na terenie całego Śląska i Małopolski.
  Specjalizujemy się w :
  - sprawdzaniu faktycznego stanu licznika
  - odczycie kodów błędu i kasowaniu
  - naprawie sterowników AIR BAG
  - kasowaniu inspekcji
  - wypalanie filtra DPF
  Jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.
  Przy większych zamówieniach dojeżdżamy w dalsze rejony. Możliwość wysyłkowa.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka komputerowa aut - Warszawa »

  Zajmujemy się diagnostyką komputerową aut większości znanych marek. Skanujemy sterowniki samochodu w poszukiwaniu usterek. Odczytujemy i kasujemy błędy. Nasze usługi świadczymy w Warszawie na Białołęce.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis samochodowy Legionowo »

  Chcesz wykonać przegląd samochodu? A może musisz wymienić klocki hamulcowe? Jeżeli tak, nasza firma powstała specjalnie dla Ciebie. Autoserwis Evo to nowoczesna stacja serwisowo-diagnostyczna, zapewniająca obsługę na najwyższym poziomie. Warsztat ten mieści się w malowniczym mieście jakim jest Legionowo. Zasięgiem realizowania swoich usług obejmujemy jednak także okolice tego miasta. Nasi klienci mogą korzystać z naszych usług niezależnie od posiadanej marki samochodu. Proponujemy swoją pomoc we wszelkich typach napraw – począwszy od corocznej obsługi, a na wymianie rozrządu czy sprzęgła skończywszy. W naszym serwisie można także przeprowadzić pełną diagnostykę komputerową, ponieważ dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Dodatkowo rozszerzyliśmy zakres naszych usług o dwudziestoczterogodzinną pomoc drogową. Zapewniamy pojazdy zastępcze dla klientów. Naszym atutem jest kadra posiadająca wszechstronną wiedzę, duże doświadczenie oraz wielki zapał. Wszelakie prace wykonywane są więc sumiennie, w wyznaczonych datach, uczciwie i w bardzo interesujących cenach. W razie wszelkich pytań, należy kontaktować się z nami, telefonując pod numer telefonu: 515-673-674.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Miły uśmiech - diagnostyka »

  Gabinet stomatologiczny Miły Uśmiech znajduje się w Warszawie i proponuje opiekę dentystyczną całej rodzinie. Szczególną uwagę przykładamy do adekwatnego traktowania najmłodszych Pacjentów. Bardzo ważne jest, aby już od wczesnych lat dbać o zęby dziecka i uczyć je właściwej higieny, a również oswoić z gabinetem dentystycznym. W tym celu organizujemy wizyty adaptacyjne, w czasie których pokazujemy milusińskim wszystkie sprzęty używane przez dentystę, i tłumaczymy, do czego służą. W czasie takiej wizyty realizujemy jedynie przegląd uzębienia. Staramy są jednak, aby późniejsze ewentualne leczenie także przebiegało w atmosferze niestresującej dziecka- przygotowaliśmy nagrody dla dzielnych Pacjentów i barwne wypełnienia mleczaków. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • SNZOZ Lublin - rezonans magnetyczny »

  Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z Lublina specjalizuje się w leczeniu pacjentów z obszaru schorzeń neurologicznych oraz psychiatrycznych. Posiadamy oddziały: rehabilitacji neurologicznej, chorób wewnętrznych, neurologii, rehabilitacji dziennej, chorych na gruźlicę, rehabilitacji psychiatrycznej, psychiatrycznymi ogólnymi, neuropsychiatrii dziecięcej, młodzeieżowym, dziennym, hospitalizacji domowej, psychiatrii sądowej, detoksykacji narkomanów, psychogeriatrycznym, leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych, dziennym oddziałem terapii uzależnienia od alkoholu oraz zakładem opiekuńczo-leczniczym w Łysołajach. Bliższych informacji zasięgną Państwo telefonicznie, mailowo bądź osobiście. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vitanea »

  Wspaniałą alternatywą dla medycyny tradycyjnej, która wielokrotnie wymaga agresywnych metod leczenia, jest medycyna naturalna. Przy odpowiednim doświadczeniu i wiedzy, za pomocą niekonwencjonalnych procedur można uzyskać tak samo satysfakcjonujące efekty jak przy medycynie konwencjonalnej. Nasz gabinet proponuje usługi właśnie z obszaru medycyny naturalnej, takie jak diagnostyka metodą dr Volla czy Vegatest, oraz kuracja muzykoterapią i biorezonansem. Dodatkowo pomagamy pacjentom w leczeniu uzależnień, diagnozowaniu alergii oraz w regeneracji ciała i umysłu. Zapraszamy do zapoznania się z metodami naszego kompetentnego personelu.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »