Strony związane z hasłem: dj na wesele kielce - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'dj na wesele kielce':

 • Dj na wesele, poprawiny, impreze NORBI »

  nProfesjonalna oprawa muzyczna imprez takich jak: wesela, poprawiny i inne zgodnie z życzeniem klienta. Bogaty repertuar muzyczny, oprawa konferansjerska wraz z prowadzeniem zabaw i konkursów (prowadzę oczepiny), profesjonalne karaoke, wysokiej klasy sprzęt grający i nagłośniający na statywach, efekty oświetleniowe, dymy. Gram muzykę dla gości w każdym wieku. Zarys repertuaru zawsze ustalam indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Chętnie i bez problemu gram na życzenie. Jeśli szukasz dj’a, który zapewni Twoim gościom super zabawę, a Tobie niezapomniane wrażenia z uroczystości, to zapraszam do kontaktu, podczas którego odpowiem na wszystkie pytania i przedstawię szczegóły oferty.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dj na wesele poprawiny bankiet imprezę firmową Kielce »

  Prowadzę wesela, poprawiny, bankiety, imprezy firmowe. Zaprszam na moją sronę, gdzie można obejrzeć filmy z imprez które prowadziłem. Gram w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim. Zapraszam do wspólnej zabawy

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • DJ na wesele Kielce QUADRAPHONIC »

  Dj Quadraphonic, Dj na wesele kielce, poprawiny, studniówkę. Zawsze świetna zabawa. Zapraszam!

  DJ czy zespół?
  To pytanie zadaje sobie niemal każdy planujący wesele. Wybór jest oczywiście kwestią gustów i upodobań. Ważnie jednak by obsługę muzyczną tej szczególnej nocy powierzyć profesjonaliście.

  Niżej postaram się podać kilka powodów, dla których warto wybrać didżeja.
  dj na wesele

  * Prezenter gwarantuje oryginalne wykonania przebojów. Znika problem fałszującej wokalistki.
  * Wybór didżeja to rozwiązanie bardziej ekonomiczne. Ponieważ zazwyczaj to jedna osoba, zadowoli się 1/3 wynagrodzenia zespołu.
  * Jest w stanie zagrać niemal każdy utwór, w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru.
  * Nie robi długich przerw i każdy może bawić się wtedy, kiedy ma na to ochotę.
  * Muzyka dostosowywana jest na bieżąco do gustów gości, a także do ich wieku.
  * Mają oni wpływ na charakter imprezy, ponieważ mogą dedykować ulubione utwory wybranym przez siebie osobom.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dj Kielce na wesele, imprezę, sylwestra, studniówkę Norbrt Krawczyk »

  Profesjonalna oprawa muzyczna imprez takich jak: wesela, poprawiny i inne zgodnie z życzeniem klienta. Bogaty repertuar muzyczny, oprawa konferansjerska wraz z prowadzeniem zabaw i konkursów (prowadzę oczepiny), profesjonalne karaoke, wysokiej klasy sprzęt grający i nagłośniający na statywach, efekty oświetleniowe, dymy. Gram muzykę dla gości w każdym wieku. Zarys repertuaru zawsze ustalam indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Chętnie i bez problemu gram na życzenie. Jeśli szukasz dj’a, który zapewni Twoim gościom super zabawę, a Tobie niezapomniane wrażenia z uroczystości, to zapraszam do kontaktu, podczas którego odpowiem na wszystkie pytania i przedstawię szczegóły oferty.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ślubny - Zaplanuj Ślub »

  Portal Zaplanuj-Ślub.pl powstał z myślą o osobach poszukujących firm ślubnych i weselnych, oraz planujących nadchodzącą ceremonię. Dzięki nowoczesnym narzędziom jakie oferujemy (rozbudowany planner ślubny), oraz obszernej bazie ofert, zaplanowanie ślubu oraz wesela stanie się o wiele łatwiejsze.nnDołącz do nas już teraz!

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »