Strony związane z hasłem: dobry coach - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'dobry coach':

 • Coaching Kraków Coaching kariery Coaching biznesu ZmianaNaDobre.pl »

  Strona poświęcona wszystkim, którzy w swojej karierze, biznesie czy życiu pragną zmiany na dobre. Coaching pozwala osiągnąć sukces zawodowy, osobisty, finansowy we własnym stylu. Specjalne programy coachingu kariery i coachingu biznesu: regularny, intensywny i expres. Skuteczność coachingu jako metody potwierdzona wynikami badań przytoczonymi na stronie. Realizowany według Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation. Oferta coacha i zarazem psychologa posiadającego doświadczenie w rekrutacji, outplacemencie, zarządzaniu i biznesie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klaudia Pingot »

  Strona Klaudii Pingot, trenera, coacha, autorki książek, wykładowcy.Oferta szkoleń, coachingów i consultingów wraz z rekomendacjami klientów.
  Klaudia Pingot - Trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, autorka wielu programów szkoleniowych, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer CBŚ KGP.Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, psychologii uważności oraz mowie ciała.Podczas prowadzonych szkoleń, pracuje z uczestnikami przede wszystkim nad zmianą ich przekonań i postawy. Jej kursy cieszą się dużą popularnością, a ona niesłabnącą sympatią.Coaching to inwestycja – bo może zwiększyć Twoje zarobki, efektywność bądź obroty Twojej firmy. Coaching może uwolnić Cię od uporczywych myśli, problemów, fobii, stresów. Coaching to motywacja – bo może zbudować odpowiednie zasoby, aby ruszyć z miejsca. Nad czym możemy pracować na coachingu? Budowanie pewności siebie, akceptacji siebie, poczucia własnej wartości. Leadership,zarządzanie zespołem, teamwork, wystąpienia publiczne. Odchudzanie, Wellness coaching, trema, stres, brak umiejętności zarządzania emocjami. Zarządzanie czasem, motywacja, wyznaczanie i osiąganie celów. Zmiana nawyków. Komunikacja, budowanie ekologicznych i asertywnych relacji.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vesti - coaching, szkolenia, rekrutacja »


  Szkolenia – szkolenia Kraków, szkolenia indywidualne, szyte na miarę

  Fundamentalna zasada naszych szkoleń: Budowanie wiedzy/teorii-zastosowanie w praktyce-doświadczenie-refleksja/wnioski.

  Coaching – dobry coach w Krakowie

  Wspieramy rozwój osób, zespołów lub firm w formułowaniu i osiąganiu celów.
  Biznes, to ludzie. Ludzie, to jedyny zasób w firmie, którego żadnym innym nie zastąpisz, bo im bardziej rozwinięta technika wokół nas, tym większa potrzeba aspektu ludzkiego.
  Dobrzy pracownicy, to skarby. O takich trzeba dbać, rozwijać i pomnażać. By to osiągnąć, trzeba dawać im wędkę zamiast marchewkę. Wspierać a nie osądzać. Patrzeć przez pryzmat potencjału a nie przeszłych osiągnięć.
  My, czyli coachowie z różnym zapleczem, silnie osadzeni biznesowo w różnych specjalizacjach jesteśmy gotowi na to, by Cię wesprzeć w budowaniu silnego, zmotywowanego, kreatywnego i elastycznego zespołu, który nie boi się wyzwań.

  Coaching biznesowy to metoda interwencji w organizacji.
  To narzędzie edukacji pracowników, wzrostu standardów i wartości oraz wydajności.

  Rekrutacja – rekrutacja Kraków

  Wy doskonale wiecie, jakie macie wymagania, a my wiemy jak znaleźć osobę, która je spełni.

  Doradztwo – doradztwo zawodowe, personalne Kraków

  Dobre CV nie wystarczy, by dostać dobrą pracę. My pomożemy osiągnąć Ci Twój cel.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Coaching zawodowy, coaching kariery, coaching i mentoring dla coachów »

  Rozwój zawodowy, planowanie kariery, coaching zawodowy, coaching kariery, life coaching.
  Podczas pracy coachingowej klient planuje karierę zawodową, odbudowuje poczucie własnej wartości, odnajduje w sobie asertywność, poprawia sprawczość, często podejmuje ważne decyzje zawodowe, by ostatecznie odnaleźć swoje miejsce. Kluczową umiejętnością, jaką osiągają moi klienci jest przezwyciężenie lęku przed zmianą, dzięki czemu stawiają sobie nowe ekscytujące cele.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Niski - rozwój osobisty i zawodowy »

  Jestem trenerką biznesu i coachem rozwoju osobistego z wykształceniem pedagogicznym i kierunkowym w zakresie szkoleń pracowniczych oraz menedżerskich, oferuję szeroką gamę usług szkoleniowych oraz coachingowych.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »