Strony związane z hasłem: dotacje UE - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'dotacje UE':

 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • LEXICO:: Doradztwo Administracyjno-Prawne, Biznes-Plany. »

  Usługi w zakresie: porad gospodarczych, przygotowywania pism procesowych i pism urzędowych. Pisanie biznesplanów pod nową działalność gospodarczą - pomoc w przygotowaniu wniosków o dotacje unijne. Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Pomoc w interpretacji przepisów prawa podatkowego i innych. Jeśli planujesz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, chcesz skorzystać z dotacji ze środków UE lub Funduszu Pracy pomożemy Ci w uzyskaniu dotacji, poprzez sporządzenie profesjonalnego biznesplanu.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne »

  Aby sprostać Państwa wymaganiom dotyczącym utworzenia działalności gospodarczej utworzyliśmy naszą firmę, która zapewnia kompleksowe usługi. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu spojrzeniu na dzisiejsze Państwa potrzeby staramy się pomóc w osiągnięciu sukcesów zawodowych. Pomagamy naszym klientom w pozyskiwaniu środków unijnych, dzięki naszej firmie
  nasi klienci pozyskali już prawie 2 mln. dotacji unijnych.

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie funduszy unijnych »

  EURO-ADVICE to firma z branży doradztwa gospodarczego z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się sporządzaniem biznes planów, analiz marketingowych, analiz rynku. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania dokumentacji aplikacyjnych o dofinansowanie z funduszy unijnych. Samodzielnie rozliczamy projekty, prowadzimy księgowość. Ponadto przeprowadzamy szkolenia o tematyce unijnej. Dzięki naszej pomocy, przedsiębiorstwa, instytucje samorządowe, jednostki oświaty, zdobyły dofinansowanie o łącznej kwocie przekraczającej 160 mln złotych. Należymy do Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych oraz do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne dla firm »

  Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne są inwestycje i posiadanie funduszy na nie. W ostatnich latach ogromną możliwość dała nam unia europejska tworząc fundusze unijne dla firm, które to można wykorzystać do rozwoju przedsiębiorstwa. Ogrom potrzebnych wniosków i dokumentów sprawia, że niektóre firmy rezygnują z takiej okazji. Dlatego też powstała nasza firma TomasConsulting, mająca na celu pomocy w pozyskaniu takowych funduszy unijnych dla firm.

  Pozyskiwane przez nas fundusze unijne dla firm od 2002 roku osiągnęły już kwotę 200 milionów złotych. Jesteśmy jedną z większych firm w naszym okręgu, dzięki czemu mamy możliwość zatrudniania i współpracowania tylko z najlepszymi. Klienci dla których pomagamy pozyskiwać fundusze unijne, mogą liczyć na kompleksową obsługę, od samej koncepcji do otrzymania pieniędzy na konto. Pozyskujemy fundusze unijne dla firm z niemal wszystkich programów przedakcesyjnych i funduszy strukturalnych. Z naszych usług skorzystało wiele firm, a nasz profesjonalizm potwierdzony jest referencjami od zadowolonych firm.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe szczecin - Ekomat »

  Biuro rachunkowe Ekomat ze Szczecina, zajmuje się księgowością, doradztwem podatkowym oraz dotacjami unijnymi. Zespół profesjonalistów pod nadzorem właściciela eksperta Gwarantuje najwyższą jakoś usług, która procentuje zaufaniem. Dzięki temu uzyskujesz poczucie bezpieczeństwa i stabilności dla Siebie i swojej firmy.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • IPM Doradztwo - Dotacje UE dla firm »

  Pozyskujemy i rozliczamy dotacje unijne dla firm z sektora MSP oraz dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, na terenie całego kraju. Bierzemy pod uwagę każdą możliwość otrzymania dofinansowania, zarówno w skali lokalnej, regionalnej oraz krajowej. W naszym zakresie usług znajdują się:1. Przygotowywanie wniosków aplikacyjnych do funduszy europejskich;2. Opracowanie Biznes-planów, Studiów wykonalności oraz analiz finansowo-ekonomicznych;3. Rozliczanie dotacji ue;4. Przygotowanie strategii marketingowej;5. Prowadzenie szkoleń kierunkowych.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Optimum Finanse Gorzów Wlkp. »

  Biuro rachunkowe Optimum Finanse w Gorzowie Wielkopolskim świadczy profesjonalne usług w zakresie:
  - księgowość,
  - kadry i płace,
  - wnioski o dotacje UE i kredyty,
  - przygotowanie biznes planów i studium wykonania inwestycji,
  - doradztwo ekonomiczne.

  Działamy na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic oraz województwa lubuskiego.

  Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dostosowując ofertę do potrzeb naszych klientów.

  Pomagamy przy rejestracji działalności gospodarczej dla osób fizycznych i spółek z o.o.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • CC-Center »

  CC-Center to nie tylko bogata oferta coachingowa i consultingowa, ale również ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To również rozbudowana oferta, która jest modyfikowana w zależności od zmieniających się potrzeb klientów. Jednym z jej elementów jest wsparcie przedsiębiorców chcących skorzystać z unijnego programu Paszport do Eksportu oraz firm liczących na dotacje UE przeznaczone na realizację innych zadań.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wnioskujemy.pl - wnioski o dotacje z unii europejskiej »

  Piszemy wnioski o dofinansowanie i biznes plany. Przeprowadzamy studium wykonalności. Pozyskujemy środki europejskie dla firm, organizacji i samorządów. W ramach bezpłatnej konsultacji dowiesz się, jaką dotację możemy pozyskać dla Ciebie.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vaxla - Dotacje i dofinansowania unijne z funduszy europejskich »

  Oferuje usługi doradztwa biznesowego, specjalizując się w dziedzinie obsługi prawno-finansowej podmiotów gospodarczych, firm w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Kompleksowo doradzą i pomogą w uzyskaniu dotacji unijnych z funduszy europejskich. Specjaliści Vaxla posiadają wysokie kompetencje w dziedzinie prawa, ekonomii, zarządzania, co wydatnie pomaga w realizacji stawianych celów, w czym mocno pomaga doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych, zdobyte na przestrzeniu lat transformacji. Obszarem działania firmy jest cała Polska, jednak siedziba mieści się w Warszawie, stąd najwięcej projektów realizowanych jest w woj. mazowieckim, ale Vaxla współpracuje także ze specjalistami z zewnątrz, na terenie całego kraju, co pozwala na pełniejsze i bliższe zajęcie się zadaniami powierzanymi przez klientów z odległych regionów, świętokrzyskie, podlaskie, lubelskie. Oferta obejmuje przygotowanie wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami, oraz opieką doradczą konsultanta podczas całego procesu realizacji danego projektu. Z aktualnych działań Vaxla zaprasza na szkolenia na temat ogólnych zasad aplikowania i realizowania projektów finansowanych ze środków unijnych oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. W ramach szkolenia przeprowadzone będą zajęcia warsztatowe info@vaxla.pl sprawdź koniecznie.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »