Strony związane z hasłem: dotacje unijne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'dotacje unijne':

1 · 2 · następna strona »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne: Pozyskiwanie funduszy unijnych »

  Firma KONSULT-EKSPERT świadczy usługi w zakresie doradztwa związanego z pozyskiwaniem środków unijnych, jak również w dziedzinie badań statystycznych oraz szkoleń.

  W związku z tym, nasza działalność osiąga wymiar kompleksowy dzięki któremu otrzymujecie Państwo szeroki zakres usług, który obejmuje nie tylko przygotowanie wniosku i niezbędnych załączników ale także opiekę doradczą podczas całego procesu realizacji projektu. Ważnym elementem jest możliwość skorzystania dowolnej ilości usług np. tylko napisanie wniosku lub też całego pakietu tj. opracowanie wniosku, doradztwo w trakcie jego realizacji, podczas kontroli i w trakcie końcowego rozliczania.

  Ponadto oferujemy pomoc w sporządzeniu dokumentów strategicznych, czyli różnego rodzaju programów, biznes-planów itp. Są one niezbędne podczas ubiegania się np. o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej, planowaniu rozwoju firmy lub też służą rozpoznaniu potrzeb środowiska i zaplanowaniu działań i środków do realizacji danego celu. Przy konstruowaniu dokumentów strategicznych nieodzownym elementem są narzędzia badawcze takie jak ankiety. Sporządzenie poprawnej ankiety jest nie lada wyzwaniem ze względu na konieczność zawarcia w niej tak skonstruowanych pytań aby były zrozumiałe dla odbiorcy a jednocześnie dostarczały odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Energia i Środowisko - oszczędności, dotacje, optymalizacja kosztów, energia odnawialna »

  Nasza specjalizacja to oszczędność i optymalizacja kosztów energii elektrycznej i cieplnej, dotacje unijne oraz energia słoneczna i energia wiatrowa. Oszczędności dla Ciebie i ochrona dla środowiska. Promujemy energię odnawialną. Pomagamy pozyskać dofinansowania do inwestycji.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jacek Kachel - fundusze UE »

  Od 13 lat doradzam firmom w zakresie pozyskiwania funduszy UE. Do tej pory dotacje unijne pozyskane dla klientów wynoszą ok. 995 mln zł. Fundusze unijne to ogromna szansa dla przedsiębiorców, aby realizować ambitne plany rozwojowe. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń i dowiedz się jak pozyskać dotacje unijne.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE, AUDYT ENERGETYCZNY, DORADZTWO ENERGETYCZNE, DOTACJE, ŚLĄSK »

  Misją Agencji Doradztwa Energetycznego jest świadczenie usług, które będą miały pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Aktualny stan polskiej energetyki, zarówno zawodowej, przemysłowej oraz mieszkaniowej, wymaga znacznego zaangażowania całego społeczeństwa. Z uwagi na fakt wprowadzenia obowiązku posiadania świadectw, Agencja Doradztwa Energetycznego, rozszerzyła swoją działalność o usługę sporządzania certyfikatów energetycznych.nOd 1 stycznia 2009 roku świadectwo energetyczne (certyfikat energetyczny) jest obowiązkowym dokumentem niemalże dla każdego budynku, mieszkania i lokalu wprowadzonego do obrotu. Dotyczy to zarówno nowych budynków oddawanych do użytku jak i istniejących nieruchomości, które mają zostać wynajęte bądź po prostu sprzedane.nNasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej ekspertyzy jaką jest audyt energetyczny. Jeżeli chcą Państwo polepszyć właściwości cieplne budynku, zmniejszyć rachunki za energię i otrzymać dofinansowanie na spłatę części zadłużenia to dobrze trafiliście.nNaszą ofertę kierujemy do wszystkich inwestorów planujących zainwestować swój kapitał w branży energetycznej.nNaszym celem jest ograniczyć zużycie Państwa energii oraz obniżyć emisję szkodliwych substancji di środowiska. A to co dla Państwa najważniejsze – obniżyć Wasze rachunki za NIEPOTRZEBNIE zużytą energią!!!Jesteśmy jednym z współtwórców Grupy Silesia, do której należą specjaliści z różnych branż, niezbędnych przy inwestycjach w energetyce.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje Unijne, Wnioski o dotację »

  Zajmujemy się przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej pod kątem dotacji unijnych. W ramach oferty prowadzimy klienta do momentu rozliczenia dotacji. Znamy się na:
  dotacjach z programów regionalnych
  dotacjach z PROW 2007 - 2013
  Dotacjach z POIG

  Specjalizujemy się także w przygotowywaniu Biznes Planów i analiz finansowych.
  Działamy na obszarze woj. Świętokrzyskiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego oraz śląskiego.
  Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplany, wycena wartości, dotacje »

  Economica zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich spółek prawa handlowego. Wiemy, że właśnie takich usług ciągle brakuje na rynku - usług tak samo profesjonalnych jak te świadczone przez renomowane firmy doradcze jak Deloitte, Ernst & Young czy PricewaterhouseCoopers, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo, a zatem dostępnych dla małych firm
  Nasza oferta stanowi wszechstronny pakiet usług obejmujący obsługę księgowo - podatkową firm, analizę finansową (również w ramach analiz „due diligence”), wycenę wartości firm (w tym także aportów zorganizowanego przedsiębiorstwa), analizę opłacalności inwestycji i przygotowanie profesjonalnych biznesplanów oraz wniosków o dotacje unijne.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne na szkolenia - Doradztwo gospodarcze Warszawa, Poznań »

  F5 Konsulting Sp. z o.o. to profesjonalna firma konsultingowa mająca już 20 letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym, ekonomicznym i finansowym. Cechuje nas rzetelność, solidność oraz pełen profesjonalizm, zdobyty na bogatych doświadczeniach z kategorii: doradztwo gospodarcze, dotacje unijne. Ważnym aspektem jest także wsparcie i doradztwo w zakresie rozwoju kompetencji kadry menedżerskiej. Prowadzimy szkolenia i coaching dla Top-menedżerów oraz pracowników na możliwie najwyższym poziomie. Oddajemy w Państwa ręce kompetentny zespół o dużym doświadczeniu w projektach. Działamy między innymi na terenie takich miast jak Poznań, Warszawa i wielu innych.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje Europejskie / SZMURŁO CONSULTING sp. z o.o. »

  - Program Operacyjny Obszarów Wiejskich; Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w Kierunku Działalności Nierolniczej ( PROW)

  - Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 ( RPOWP)

  - Dotacje dla bezrobotnych / Powiatowy Urząd Pracy; Wnioski o przyznanie środków na podjecie działalności gospodarczej ( PUP),

  WWW.UE.SZMURLO.PL
  WWW.UEinfo.pl

  Rok założenia firmy - 1995

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Firm - Biznes Forum - Działalność Gospodarcza »

  Forum Firm jest to portal biznesowy. Są w nim poruszane główne zagadnienia takie jak otwarcie działalności, dotacje na nowy biznes, porady prawne, tematyka finansowa jak kredyty inwestycyjne, lokaty bankowe, konta firmowe, giełda papierów wartościowych i forex.

  Biznes forum ogólne o biznesie dla robiących biznes. Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na forum firm wymieniać się poglądami.

  Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, aktualnych wydarzeniach i wszystkim co jest związane z Twoją przyszłością.

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne »

  Aby sprostać Państwa wymaganiom dotyczącym utworzenia działalności gospodarczej utworzyliśmy naszą firmę, która zapewnia kompleksowe usługi. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu spojrzeniu na dzisiejsze Państwa potrzeby staramy się pomóc w osiągnięciu sukcesów zawodowych. Pomagamy naszym klientom w pozyskiwaniu środków unijnych, dzięki naszej firmie
  nasi klienci pozyskali już prawie 2 mln. dotacji unijnych.

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kojoty Biznesu - Strona główna »

  Kojoty Biznesu są nowoczesnym serwisem informacyjnym dla ludzi przedsiębiorczych, którzy mają własną firmę lub poszukują informacji jak taką otworzyć. Portal zawiera dużą ilość jasnych i rzetelnych informacji mogących skutecznie pomóc w tworzeniu małego i średniego biznesu.
  Specjaliści z różnorodnych dziedzin związanych z biznesem współpracujący z portalem wpływają na wysoki poziom jakościowy informacji zamieszczanych w ramach serwisu.
  Jednym z ważniejszych celów Kojotów Biznesu jest profesjonalna pomoc osobom, które pragną rozwijać swój biznes.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne »

  Trinity Fundusze Unijne pomoże Ci otrzymać dotacje unijne dla firmy. Współpracując z naszą firmą, możesz być pewien, że wobec Twojej oferty nie będziemy obojętni oraz zapewnimy pomoc na każdym etapie pozyskiwania dotacji od Unii Europejskiej. Wybór naszej firmy, to nie tylko dotacje, to także kompleksowa obsługa, staramy się pomóc naszym klientom na wiele sposobów. Uwierz w swój sukces z nami i skorzystaj z naszych usług. Uzyskaj dotacje unijne z Trinity Fundusze Unijne i wykreuj firmę zeswoich marzeń.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • KSIĘGOWOŚĆ, FINANSE, DOTACJE UNIJNE »

  Jesteśmy firmą działającą na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie: - Księgowości - Kadr i płac- Zakładania i likwidacji firm - Controllingu finansowego - Doradztwa finansowego - Dotacji Unijnych.
  Oferujemy kompleksowe, poparte wieloletnim doświadczeniem usługi w zakresie księgowości, finansów i dotacji unijnych, w języku polskim i angielskim. Jesteśmy elastycznym i profesjonalnym partnerem biznesowym, który szybko i sprawnie reaguje na zmieniające się wymagania rynku. Ułatwiamy prowadzenie biznesu Klientom i wybieramy dla nich najskuteczniejsze rozwiązania. Wykorzystujemy unikalne narzędzia finansowe i księgowe. Swoim Klientom oferujemy indywidualne, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb, praktyczne rozwiązania. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość, elastyczność i wysoka jakość usług.

  TAXLINK Księgowość . Finanse . Dotacje Unijne tel. kom.(+48) 605 400 645 tel./fax (+48 12) 44 555 99 e-mail: taxlink@taxlink.pl www.taxlink.pl n30-427 Kraków ul. Zagrodzkiego 5/30

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Unijne Dotacje - Programy »

  Przedstawiamy nasz nowy projekt który oficjalnie ruszył w 2011 roku.
  UnijneDotacje.EU to podręczna baza danych o funduszach brukselskich i ich procedurami pozyskiwaniem. Dlatego bo wasza firma jest chętna z zdolności do wnioskowania z unijnych pieniędzy do wsparcia nowych projektów w przyszłej firmie. Na Unijnych Dotacjach publikujemy kwestie z dziedziny finansów. Polecamy Szczególnie osobom które nie chcą pracować dla kogoś i zacząć być na swoim.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma konsultingowa Europrojekt »

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą dotacji unijnych, wykonujemy kompletne dokumentacje - wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności. Obsługujemy przedsiębiorców, samorządy terytorialne, organizacje non-profit i rolników. Zajmujemy się wnioskami o płatność i finansowym rozliczaniem inwestycji łącznie z zamówieniami publicznymi.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Finansowe - kredyty, leasing, ubezpieczenia »

  Finare Group doradztwo finansowe zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie dotacji unijnych, pożyczek unijnych, kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych, kredytów inwestycyjnych, kredytów konsolidacyjnych, leasingów, leasingów samochodów osobowych, leasingów samochodów dostawczych, ubezpieczeń, ubezpieczeń dla fim, ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń turystycznych, funduszy inwestycyjnych, odszkodowań powypadkowych. Sprawdź na naszą ofertę na stronie www.finare.pl/

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne dla firm »

  Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne są inwestycje i posiadanie funduszy na nie. W ostatnich latach ogromną możliwość dała nam unia europejska tworząc fundusze unijne dla firm, które to można wykorzystać do rozwoju przedsiębiorstwa. Ogrom potrzebnych wniosków i dokumentów sprawia, że niektóre firmy rezygnują z takiej okazji. Dlatego też powstała nasza firma TomasConsulting, mająca na celu pomocy w pozyskaniu takowych funduszy unijnych dla firm.

  Pozyskiwane przez nas fundusze unijne dla firm od 2002 roku osiągnęły już kwotę 200 milionów złotych. Jesteśmy jedną z większych firm w naszym okręgu, dzięki czemu mamy możliwość zatrudniania i współpracowania tylko z najlepszymi. Klienci dla których pomagamy pozyskiwać fundusze unijne, mogą liczyć na kompleksową obsługę, od samej koncepcji do otrzymania pieniędzy na konto. Pozyskujemy fundusze unijne dla firm z niemal wszystkich programów przedakcesyjnych i funduszy strukturalnych. Z naszych usług skorzystało wiele firm, a nasz profesjonalizm potwierdzony jest referencjami od zadowolonych firm.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne i fundusze unijne dla firm »

  Doradztwo strategiczne to specjalizacja naszej firmy. Od wielu lat pomagamy przedsiębiorstwom i gminom w planowaniu długoletnich inwestycji i restrukturyzacji dzięki czemu posiadamy bardzo duże doświadczenie. Oferujemy także pomoc przy pozyskiwaniu funduszy unijnych dla podmiotów gospodarczych. Fundusze unijne dla firm to bardzo dobry sposób na dofinansowanie rozwoju własnego przedsiębiorstwa ponieważ pieniądze nie idą z naszej kieszeni a jeśli są one w odpowiedni sposób wydane jest możliwość znacznego ograniczenia ich spłaty. O dotacje unijne mogą się także ubiegać gminy i województwa.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse dla Firm »

  "Finanse dla Firm" to firma doradcza typu "business to business".

  Naszą misją jest profesjonalne finansowanie rozwoju biznesu. Od 10 lat wspieramy przedsiębiorców w zdobywaniu środków na rozwój firm. Naszymi klientami są firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także globalne koncerny.

  Nasze dotychczasowe osiągnięcia to: ponad dwieście projektów doradczych, kilkadziesiąt dotacji w różnych programach z UE, 29 projektów dla inwestorów w specjalnych strefach ekonomicznych, 600 mln zł dotacji i ulg podatkowych.

  W Polsce działa około 2 milionów małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), co stanowi 99,8% ogółu przedsiębiorstw. Są to przedsiębiorstwa, które zatrudniają do 250 osób, wytwarzają 67% produktu krajowego brutto, tworzą 75% ogółu miejsc pracy w gospodarce narodowej.

  "Podstawowymi barierami rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce jest między innymi utrudniony dostęp do źródeł finansowania działalności gospodarczej, brak finansowego wsparcia firm innowacyjnych i wdrażających nowe technologie oraz biurokracja…"

  Zapraszamy do współpracy
  Piotr Witkowski
  Certyfikowany Doradca ds. Zarządzania

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »