Strony związane z hasłem: drewno kominkowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'drewno kominkowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Kominki »

  Kominki w mieszkaniu mogą z pewnością pełnić 2 podstawowe funkcje: dekoracyjną lub mogą po prostu służyć do ogrzewania domu. Na stronie tej przeczytać można właśnie jaki kominek najbardziej pasuje do naszego mieszkania a także dowiedzieć się więcej na temat samej budowy kominka i wielu innych ciekawych rzeczy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U. Best Bud »

  Oferujemy szeroki asortyment drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. W naszej ofercie znajda Państwo
  również okna drewniane i plastikowe, bramy wjazdowe i garażowe, ogrodzenia, podłogi, parapety i kominy.
  Zajmujemy się też sprzedażą materiałów sypkich: piachu, żwiru, kamienia, cementu.
  Prowadzimy także sprzedaż węgla, drewna, koksu. Zakupione u nas towary możemy dostarczyć własnym transportem.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe »

  Jesteśmy producentem drewna kominkowego - opałowego. Oferujemy najbardziej popularne gatunki drzew liściastych. W ofercie mamy również sosnową rozpałkę do kominków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. Tartak Stanisław Szymerkowski »

  Strona Tartaku w Gdańsku oraz fili w Gołębiewie. Firma oferuje szeroki wybór drewna konstrukcyjnego, tarcice drewnianą, tarcicę stolarską, elementy małej architektury a także domy i altany drewniane. Swoje produkty tartak oferuje na rynku krajowym jak i zagranicznym.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe w teorii i praktyce. »

  Strona kominkowe.info poświęcona jest tematowi drewna opałowego przeznaczonego do opalania kominka, popularnie zwanego drewnem kominkowym. Celem strony kominkowe.info jest dostarczenie fachowej wiedzy i praktycznych porad na temat drewna kominkowego.

  Drewno jest najstarszym materiałem energetycznym wykorzystywanym przez człowieka. Nasi praprzodkowie przed tysiącami lat zbierali chrust w lesie i ogrzewali się przy ognisku. Wraz ze wzrostem znaczenia rolnictwa a później także przemysłu, obszary leśne kurczyły się coraz bardziej, a drewno opałowe zostało zastąpione węglem, gazem, olejem i innymi surowcami kopalnymi. W ubiegłym stuleciu wykorzystywanie drewna dla celów energetycznych było uważane za pewien rodzaj zacofania. W dzisiejszych czasach wszyscy zdają sobie sprawę z ograniczonych zasobów kopalin, a rola drewna i biomasy nabiera nowego znaczenia. Obecnie posiadamy coraz lepiej izolowane termicznie domy oraz technologie spalania o wysokiej sprawności, do których zalicza się również kominek. Wszystko to sprawia, że drewno jest uznawane dzisiaj za nowoczesne i wartościowe źródło energii odnawialnej.

  Na stronie kominkowe.info zostały zebrane i przedstawione podstawowe informacje będące pomocą w rozpoznaniu i wyborze odpowiednich gatunków drewna, zakupie i pomiarze drewna kominkowego, przygotowaniu drewna do palenia. Treść strony jest nieustannie poszerzana o nowe informacje, zdjęcia oraz funkcje.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Wielowieś »

  Tartak Wielowieś - W. Kocek jest firma rodzinną działającą od 1995r. Firma zlokalizowana jest w Wielowsi - niedaleko Gliwic, Tarnowskich Gór, Zabrza gdzie mamy najwięcej klientów, ale dostarczamy nasze produkty także w inne rejony Polski oraz za granicę. Przetwarzamy surowiec drzewny na tarcicę iglasta i liściasta, który następnie możemy suszyć i strugać na nowoczesnych liniach produkcyjnych według wymagań klienta. Posiadamy szeroką gamę wyrobów dostarczamy je dla klientów w kraju i zagranicą. W ofercie deska podłogowa, deska tarasowa, deska elewacyjna, elementy ogrodzeń, elementy placów zabaw, opakowania drewniane, drewno kominkowe, drewno konstrukcyjne, więźba dachowa, krokwie, tarcica. Dostarczamy elementy drewniane producentom placów zabaw, opakowań, ogrodzeń i na place budowy.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • SADZENIE I PRZESADZANIE DRZEW, sprzedaż dużych drzew - wycinka.pl »

  Firma BASKA oferuje:

  - sadzenie i przesadzanie drzew,

  - sprzedaż dużych drzew,

  - wyroby tartaczne przeznaczone zarówno dla przemysłu, jak i klienta indywidualnego (deski i kantówki do 6m długości) oraz drewno kominkowe drzew liściastych miękkich w klockach lub porąbane.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U. Ulkar - drewno to nasza pasja... »

  Firma Ulkar działa na rynku od 1999 roku. Przez ostatnie 10 lat zdołalismy uzyskać dobrą pozycję na lokalnym rynku. Zajmujemy się transportem, handlem i posiadamy własny tartak. Jesteśmy producentem programu ogrodowego(sztachety), oferujemy równiez drewno kominkowe, tarcicę iglastą i liściastą, więźbe dachową, elementy palet i transport specjalistyczny. Chętnie skupujemy drewno.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport drewna - handel drewnem »

  Jesteśmy prężnie działającą firmą zajmującą się handlem drewnem (kominkowym, opałowym, stosowym, paletowym) oraz transportem drewna na terenie całego kraju. Dysponujemy profesjonalnymi samochodami ciężarowymi marki MAN w pełni dostosowanymi do załadunku i rozładunku drewna w warunkach leśnych jak i przemysłowych. Dodatkowo posiadamy doświadczenie przy transporcie sadzonek oraz obsłudze Gospodarstw Leśnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • IVET huśtawki »

  Przedsiębiorstwo Ivet to prawdziwy ekspert w obszarze wytwórczości i sprzedaży drewna. Swoją aktywność w tej specjalności prowadzi od lat 90-tych, zapewniając kontrahentom produkty najwyższej jakości po przyciągających cenach, dzięki współczesnej i w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej. W kompleksowej propozycji firmy znajdą Państwo nie tylko fabrykację i sprzedaż drewna konstrukcyjnego, ale również deski podłogowe i tarasowe, tarcicę oraz palety różnego rodzaju. Co więcej Ivet produkuje biomasę do celów energetycznych. Dzięki własnej bazie transportowej przedsiębiorstwo oferuje transport zakupionych artykułów na obszarze całego kraju. Uzupełnieniem jej oferty są akcesoria ogrodowe i uszlachetnianie drewna metodami takimi jak impregnacja suszenie i struganie. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Knurowie w województwie śląskim. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • DREWNO KOMINKOWE drewno dębowe »

  Graby występują na glebach żyznych i świeżych. Wschodzą do wysokości około 25 metrów. Mają korę o ubarwieniu zróżnicowanym w zależności od wieku gałęzi: najmłodsze są oliwkowo-brunatne, starsze czerwonawe, a najstarsze – szare. Grab nie jest odporny na zimno, mrozy mu szkodzą. Jego drewno jest ciężkie i twarde, dlatego cenione było jako surowiec na sprzęt. Dziś cenione jest także jako drewno opałowe. Należycie wysuszone pali się dobrze i niespiesznie. Stąd też użytkownicy często je wybierają. Wiedzą o tym pracownicy firmy Drewno Kominkowe, która w swojej ofercie ma wyborne gatunkowo drewno opałowe. Oprócz grabowego ma także bukowe, brzozowe, dębowe, olchowe, jesionowe i sosnowe. Oprócz sprzedaży poszczególnych gatunków proponują także drewniane miksy. Znają się na swoim fachu, dzięki temu swoim klientom mogą doradzić odpowiedni dla nich wybór. Pomagają także w transporcie drewna. Swój towar oferują nie tylko w Raszówce, w której mają siedzibę, ale także w okolicy, w tym także w Lubinie, od którego oddaleni są o kilka kilometrów. Więcej wiadomości o firmie znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drewutnie do twojego ogrodu - Zakład Stolarski Kejdrew »

  Oferujemy Państwu różne modele drewutni, które wykonane są w różnych stylach od góralskiego aż po prostsze modele. W ofercie posiadamy około 30 produktów. Firma Kejdrew działa na rynku do 2009r głównie na terenie śląska jednak przyjmujemy zamówienia z całej Polski. Nasze produkty odznaczają się oryginalnym wykonaniem, konkurencyjną ceną, niepowtarzalnym wyglądem. Wszystko wykonywane jest pod wymiar zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drew-Stol »

  Nasza firma istnieje na rynku już od 2008 roku, a w branży drzewnej działamy ponad 20 lat. Nasze spore doświadczenie w tej branży pozwala nam realizować wszystkie zlecenia od naszych Klientów. Oferujemy Państwu szeroki wybór drewna kominkowego i opałowego, zarówno iglastego jak i liściastego. Zajmujemy się także zabudową wnęk. Każdy sprzedawany przez nas towar jest pocięty i poukładany na szczapy wielkości 30-40 cm, dzięki czemu nie będą mieli Państwo problemu z włożeniem ich do kominka czy pieca. Przy zakupach w naszej firmie, mają Państwo wybór, gdyż sprzedajemy drewno świeże oraz sezonowe, co również przekłada się na koszty.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drewno do komina »

  Nasza firma od wielu lat zajmuje się pozyskiwaniem wyjątkowego drewna do Twojego kominka. Ciepło, które może zapewnić Ci nasze drewno kominkowe oczaruje każdy Twój wieczór i wprawi Cię w niepowtarzalny nastrój. Gwarantujemy Ci jedyną w swoim rodzaju okazję nabycia wysokiej jakości drewna. Sprostamy każdym wymaganiom klienta. Oferujemy drewno różnego wymiaru oraz gatunku (sezonowe i niesezonowe). Dodatkowo nasza firma zapewnia własny i absolutnie darmowy transport w obrębie 50 kilometrów, a na specjalne życzenie, nasi fachowcy ułożą drewno w Twoim mieszkaniu.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PALDREW Pniewy »

  Przedsiębiorstwo Paldrew w Charcicach świadczy swoim Klientom kompleksowe usługi tartaczne już od 2005 roku. Zajmujemy się przerobem drewna za pomocą wysokiej klasy dokładnych i bezawaryjnych urządzeń i maszyn, które zapewniają nam pozyskanie najwyższej próby drewna budowlanego. Zamówienia Klientów realizujemy z całkowitą precyzją i w szybkim tempie. Cieszymy się uznaniem rozległej rzeszy Klientów, co zawdzięczamy przede wszystkim sumiennemu i fachowemu podejściu naszych pracowników do każdego zlecenia, zarówno z ramienia firm budowlanych, jak i Klientów indywidualnych. Na naszą propozycję składają się między innymi fryzy, tarcice iglaste, łaty, kantówki, więźby dachowe, a także drewno konstrukcyjne, deski impregnowane oraz surowe oraz sporo innych. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pelio producent drewna kominkowego »

  Firma Pelio jest producentem i dystrybutorem drewna kominkowego. Oferujemy również transport materiału do klienta. Nasze drewno jest pakowane na paletach i owijane siatką. Działamy głównie na terenie województw Polski południowej.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel drzewny »

  POL-DREW to firma od 2000 roku zajmująca się suchą destylacją drewna i sprzedająca wysokiej jakości produkty drewniane do grilla i ogrzewania. Jej oferta obejmuje w szczególności węgiel drzewny, brykiet węgla drzewnego, drewno kominkowe, podpałki stałe i płynne oraz ekologiczne. Zamówić można także praktyczne grille jednorazowe z brykietem oraz brykiety z trociny liściastej 100%. Wszystkie produkty POL-DREW charakteryzują się dobrymi parametrami technicznymi i doskonale nadają się do spalania. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drewno Kominkowe - Drewno kominkowe Nysa »

  Drewno kominkowe Nysa. Nasza firma istnieje na rynku już ponad 20 lat, jest gwarancją doskonałej jakości drewna, przystępnych cen i profesjonalnej obsługii. W ofercie: drewno kominkowe, drewno do kominka opał, węgiel, tani opał, tanie drewno, sprzedaż drewna, sprzedaż węgla, brykiet z trocin, brykiet, opał workowany, ekogroszek, rozpałka drzewna.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe Warszawa »

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej firmy Grill Impex. Jesteśmy producentem grilli, podpałek, akcesoriów do grilla, drewna kominkowego, brykietu kominkowego. Odwiedź naszą witrynę i dowiedz się więcej o Grill Impex.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe Rybnik »

  Prowadzimy sprzedaż drewna kominkowego i opałowego. Nasz skład znajduje się w Rybniku.
  W naszej ofercie znajduje się drewno drzew liściastych oraz iglastych takich jak: dąb, olcha, osika,
  Szeroki wybór asortymentu sprawia, że jesteśmy w stanie drewno najbardziej odpowiednie dla potrzeb klienta:
  średniokaloryczne drewno liściastej olchy idealnie nadające się do wędzenia, sosna i świerk będące doskonałym materiałem na podpałkę,
  czy też ciężkie twarde drewno dębu idealne do palenia w domowym kominku. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo: buk, grab i brzozę.
  Wysokie stany magazynowe w naszym składzie drewno pozwalają na szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne warunki zakupu.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »