Strony związane z hasłem: drogi - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'drogi':

 • Budowa dróg i ulic »

  Przekonaj się jak wygląda w naszym kraju budowa dróg i ulic. Czy liczba autostrad w Polsce w najbliższych latach rośnie? Dlaczego ulice i drogi w naszym kraju są w takim stanie w jakim są i kto za to tak naprawdę odpowiada?

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • BRUKARSTWO, układanie kostki brukowej Warszawa, Grodzisk mazowiecki, »

  Profesjonalne, kompleksowe układanie kostki brukowej. Zakres naszych prac to posesje prywatne ale wykonujemy rownież stacje paliw, drogi, parkingi, chodniki z kostki brukowej. Na naszej stronie www.omegabruk.pl znajdą Państwo galerie i zdjęcia kostki brukowej, cennik układania kostki brukowej, oraz porady i katalogi. Nasze prace charakteryzują się nie tylko wysoką estetyką ale także przystępnymi cenami. Jako firma posiadamy podpisane umowy handlowe z czolowymi producentami na bardzo korzystnych warunkach. Ceny kostki brukowej oraz układania są jedne z najniższych w województwie mazowieckim. Układamy kostkę każdego producenta ale głownie współpracujemy z firmami Semmelrock, Polbruk i BUDOKRUSZ. Nasi pracownicy posiadają wieloletnia praktykę nietylko jako brukarze ale również jako technolodzy przy projektowaniu nawierzchni oraz stabilizacjni betonów. Układamy kostkę brukową w takich miejscowościach jak Warszawa, Pruszków, Błonie, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Mszczonów, Brwinów, Jaktorów, Nadarzyn, Piaseczno, Konstanin Jeziorna, Magdalenka, Podkowa Leśna, ożarów mazowiecki. Dla klientów posiadamy atrakcyjną promocje 1 zł/m2. Nie czekaj i omówienie się na bezpłatne spotkanie.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samochody – moja pasja »

  Znajdziesz tutaj informacje dotyczące wszelkich zagadnień związanych z motoryzacją.
  Nacisk kładę na domorosłe sposoby naprawiania naszych aut jednakże zahaczam także o takie tematy jak problem spalania benzyny (przy jej rosnących cenach...) a także przeprowadzam wywiady związane bliżej lub dalej z motoryzacją.
  Osoby takie – z dużym doświadczeniem zawodowym są w stanie pomóc nawet w najbardziej zawikłanych sytuacjach.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Drogowe Lambdar Sp. z o.o. Łódź »

  Przedsiębiorstwo Drogowe Lambdar Sp. z o.o. zajmuje się budową, modernizacją i remontami dróg i ulic. Produkujemy i sprzedajemy mieszanki mineralno-asfaltowe na gorąco oraz emulsje asfaltowe standardowe i z olejem rzepakowym. Sprzedajemy mieszaneki mineralno-bitumicznych na zimno. Wykonujemy: powierzchniowe utrwalenia dróg, cienkie warstwy na zimno (mikronawierzchnie, slurry seal), nawierzchnie typu grave emulsion, remonty dróg i ulic w technologii patchmatic.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Motoinformacje z kraju i ze świata »

  Internetowy serwis informacyjny. Zbiór najważniejszych wydarzeń ze świata motoryzacji. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje ze świata motoryzacji jak i testy aut, nowinki technologiczne oraz wiele innych ciekawych i cennych informacji. Codziennie zbieramy i publikujemy nowe wiadomości ze świata samochodów. Zdjęcia, galerie, tapety i filmy z samochodami. W serwisie znajdzesz auta po tuningu, samochody sportowe, wyścigowe i luksusowe wszystkich znanych marek na świecie.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kariera-Inżyniera.pl »

  Strona skierowana do poszukiwaczy wiedzy z zakresu budownictwa. Podejmowane tematy rozszerzają wiedzę dotyczącą geotechniki, konstrukcji, hydrotechniki, nowości rynkowych czy też kariery inżyniera. Na stronie opisano ciekawe projekty inżynieryjne, nowości rynkowe z zakresu technologii budowlanych, opisy technologii budowlanych stosowanych we współczesnym budownictwie. Dodatkowo poruszono tematy pracy w branży budowlanej oraz ogólnej branży technicznej. Dodatkowo udostępnione zostały oferty pracy w sektorze budowlanym, energetycznym i deweloperskim.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • HP-Pro - projekty »

  Przedsiebiorstwo HP-PRO ma swoją siedzibę w Piasecznie. Współpracuje z klientami, analizując stan istniejący w aspekcie bezpieczeństwa ruchu drogowego i proponuje jego efektywne ulepszenia. Zajmuje się kompleksowym tworzeniem projektów budowy bądź przebudowy takich obiektów jak drogi, place manewrowe i zatoki autobusowe. Opracowuje plany organizacji ruchu na czas realizowania remontów lub na stałe, po zakończeniu prac modernizacyjnych. W zakres jej usług wchodzi również prowadzenie nadzorów inwestorskich i autorskich nad dokonywanymi pracami drogowymi. Pracownicy przedsiębiorstwa są profesjonalistami i posiadają bogate doświadczenie w aspekcie tworzenia projektów dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz urzędów gmin czy miast. Aby dowiedzieć się więcej, wstąp na stronę.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżamy w Warszawie i okolicach. »

  odśnieżamy chodniki, dojścia do budynków, place, parkingi, drogi wewnętrzne ...mini ciągnik AVANT 635,szczotka wirnikowa, pług śnieżny, solarka mechaniczna.zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Warszawie i okolicach.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Farby drogowe »

  Zapraszamy wszystkie podmioty zajmujące się utrzymaniem dróg oraz innych miejsc ruchu ulicznego w bezpiecznym i dobrym stanie do sklepu internetowego oferującego produkty takie jak farby, znaki i pachołki drogowe. Wszystkie oferowane farby drogowe spełniają wszystkie niezbędne normy. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością a zastosowane domieszki sprawiają, że są doskonale widoczne. Wysoka wydajność zapewnia ekonomiczność farb a zastosowanie kauczuku sprawia, że po położeniu mają one świetne właściwości jezdne.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marsaw, usługi koarko-ładowarką, Ostrołeka »

  Profilem naszej działalności są usługi w zakresie wynajmu koparko-ładowarki wraz z obsługą operatorską do wszelkiego rodzaju prac ziemnych i załadunkowych.Koparko ładowarką JCB 3CX oferujemy m.in. załadunki samochodów ciężarowych materiałami sypkimi, paletami. Oferujemy niwelacje terenu, zbieranie humusu, wykopy pod ławy fundamentowe, oczyszczalnie, przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, rurociągi, gazociągi.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płyty Drogowe »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w skupie oraz sprzedaży płyt drogowych. Usługi realizujemy na terenie całego kraju. Kupujemy między innymi płyty drogowe typu MON, YOMB oraz płyty oporowe. Jesteśmy w stanie zorganizować transport oraz pomagamy w demontowaniu oraz załadunku płyt drogowych betonowych. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić korzystne ceny, pomoc w rozładunku oraz załadunku, transport w wybrane miejsce w Polsce.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Granikos - Układanie kostki granitowej »

  Zajmujemy się brukarstwem, czyli układaniem kostki brukowej, granitowej i betonowej na terenie Turku i okolic. Wykonujemy drogi, podjazdy, ścieżki, klomby i schody w atrakcyjnych cenach. Posiadamy również w sprzedaży kostkę granitową w różnych rozmiarach i kolorach oraz zasypkę do fugowania. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »