Strony związane z hasłem: dźwigi - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'dźwigi':

1 · 2 · następna strona »
 • Zwyżki »

  Zwyżki i podnośniki - Usługi wynajmu zwyżek. Kontakt (0)508 231 591, (77) 413 30 08. Zwyżki łamane i teleskopowe. Zwyżki wynajem. Wynajem zwyżek. Zwyżki podnośniki, oferujemy konkurencyjne ceny i wykwalifikowaną obsługę operatorską podnośnika koszowego. Usługi dźwigiem, podnośniki teleskopowe, transport niskopodwoziowy, podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi, ekstremalne budowle i konstrukcje »

  Interesują cię rzeczy, których na codzień nie możesz zobaczyć? Jesteś ciekaw jak powstają wielkie konstrukcje takie jak obiekty budowlane, mosty, narzędzia, dźwigi, żurawie, maszyny budowlane oraz maszyny do robót na kamieniołomach?

  Jeśli tak, ta strona jest dla Ciebie – odkrywamy zawiłości ekstremalnych pomysłów światowych inżynierów.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRANSTECHNIK - transport wewnętrzny i technologiczny »

  Kompleksowe rozwiązania w zakresie środków transportu wewnętrznego i technologicznego. Technika magazynowa, wózki widłowe, wózki boczne, wózki wielokierunkowe, wózki 4-kierunkowe, wózki 4-drożne, wózki kompaktowe, wózki terenowe, wózki teleskopowe, ładowarki teleskopowe, wózki platformowe, ciągniki terminalowe, ciągniki przemysłowe, przenośniki, układnice magazynowe, suwnice, dźwigi, transport bliski, wózki jezdniowe, transportery. Magazynowanie - logistyka wewnątrzzakładowa, wózki systemowe, regały magazynowe, wyposażenie magazynu

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja dźwig »

  Producent XCMG Europa we wsi Kompina - nowoczesny zakład, montownia i fabryka maszyn budowlanych oraz drogowych. Głównym zadaniem jest dystrybucja, serwis maszyn budowlanych. Podpory wysuwane z możliwością automatycznego samopoziomowania. W ofercie spycharki, ładowarka kołowa, walec, dźwig i równiarka na roboty ziemne. Produkcja i sprzedaż - tanie walce, ładowarki kołowe. Liniowa technologia montażu. Najwyższa jakość za najniższą cenę. Przebadane przez niemiecki instytut TUV. Zapraszamy po części zamienne, maszyny budowlane i maszyny drogowe - dźwig, ładowarka i walec. Zdjęcia z montażu na stronie.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windy »

  Polskie przedsiębiorstwo oferujące między innymi windy osobowe i towarowe, które zużywają znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne windy, a także schody oraz chodniki ruchome. Zajmuje się również projektowaniem i wykonawstwem szybów dla wind w konstrukcji stalowej, według oryginalnych, autorskich projektów. Firmę tworzą wysoko wykwalifikowani polscy specjliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy kładą nacisk na najwyższy poziom wykonywanych usług, aby otrzymać gwarancję zadowolenia każdego klienta.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Dźwigowe HEROSTON »

  Firma HEROSTON specjalizuje się w wynajmie samojezdnych żurawi samochodowych szosowo - terenowych wraz z obsługą operatorską w zakresie od 13 Ton udźwigu.
  Celem naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług dźwigowych na rzecz podmiotów gospodarczych jak również prywatnych zleceniodawców ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta.
  Podejmujemy się prac związanych z:
  - załadunek i rozładunek maszyn, urządzeń i materiałów
  - przeładunki ciężkich elementów
  - montaże konstrukcji stalowych
  - montaż obiektów budowlanych
  - budowa mostów, wiaduktów, estakad
  - montaż hal stalowych i konstrukcji
  - wodowanie jachtów
  - budowa sekcji statków
  - itp.
  Nasz park maszynowy stanowią, teleskopowe żurawie samojezdne marki FAUN, LIEBHERR, TATRA oraz IFA Nasze dźwigi charakteryzują doskonałe właściwości jezdne w najtrudniejszym nawet terenie jak i doskonałe parametry udźwigów . Wszystkie dźwigi posiadają ważne ubezpieczenie, aktualny przegląd i dozór techniczny.
  Mamy nadzieje, że wieloletnie doświadczenie naszych pracowników połączone z solidnością świadczonych usług jak też profesjonalne przygotowanie naszych pracowników okażą się satysfakcjonujące i skorzystają Państwo z naszej oferty.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe | Jerzy Knapczyk | Wrocław | dolnośląskie »

  Usługi dźwigowo-transportowe Knapczyk Jerzy świadczą usługi w następującym zakresie:

  montażu oraz demontażu:
  - konstrukcji
  - słupów
  - reklam
  - zbiorników
  - rurociągów
  - maszyn
  - itp.

  załadunku i rozładunku:
  - urządzeń
  - maszyn
  - wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych
  A także wszelkie inne prace, do których niezbędne jest użycie żurawia samochodowego

  Zapraszamy do korzystania z usług - konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigiem »

  Oferujemy usługi dźwigiem oraz wynajem dźwigów na terenie całej Polski. Lewandowska-dźwigi to firma z Poznania, która w branży dźwigowej funkcjonuje od wielu lat. Nasza flota żurawi składa się z nowoczesnych dźwigów o udźwigu od 13 do 500 ton. Usługi dźwigiem są prowadzone przez naszą wykwalifikowaną kadrę pracowników. Posiadamy również podnośniki koszowe i świadczymy usługi transportu dłużycowego.
  Oferowane dźwigi to mobilny sprzęt mogący pracować w ciasnych miejskich ulicach. Braliśmy udział przy budowie stadionów, autostrad o czym świadczą liczne referencje od największych firma budowlanych w Polsce.
  Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług dźwigiem prosimy o kontakt z naszymi oddziałami na terenie miast: Poznań, Katowice, Wrocław oraz Łódź. Szczegółowe informacje odnośnie oferty dźwigów i oddziałów znajdą państwo na naszej stronie www.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Używane maszyny budowlane - koparki, dźwigi i inne! SPRAWDŹ! »

  Jesteśmy dystrybutorem najwyższej klasy używanych maszyn budowlanych. Znajdziecie Państwo u nas używane maszyny budowlane wszelkiego rodzaju, tj. używane koparki, dźwigi używane, mini koparki, wywrotki używane, używane koparko ładowarki i inne. Jeżeli szukasz używane maszyny budowlane lub materiały budowlane doskonałej jakości w super cenach to dobrze trafiłeś! U nas nie tylko dobre używane maszyny budowlane, ale tez i świetne ceny ;-)

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inżynieria Centrum Szkoleń Operatorów »

  Profesjonalne szkolenia zawodowe dla operatorów maszyn budowlanych, urządzeń poddozorowych oraz montażystów rusztowań.
  Szkolimy we wszystkich klasach uprawnień, wydajemy tylko państwowe uprawnienia honorowane w UE.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe Bydgoszcz »

  Usługi Dźwigowe Piotr Lewandowski istnieje od 2007 roku. Świadczy usługi wynajmu żurawi samochodowych wraz z obsługą operatorską o udźwigu maksymalnym do 25 ton dla firm oraz prywatnych odbiorców na terenie Bydgoszczy i okolic w województwie kujawsko-pomorskim. Jesteśmy otwarci na współpracę z Państwem na terenie całego kraju. Celem naszej firmy jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług, dostosowanych do wszelkich potrzeb Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie gwarantuje Państwu wysokiej jakości usługi i profesjonalną obsługę.Dysponujemy mobilnymi żurawiami samochodowymi co zapewnia stosunkowo krótki czas przyjazdu na miejsce budowy. Posiadamy żurawie o napędzie terenowym Tatra AD20, Liaz oraz Liebherr LTM 1025.
  Cieszymy się zaufaniem klientów i poważaniem wśród konkurencyjnych firm. Wynajem dźwigów w naszej firmie to gwarancja udanej współpracy i sprawnego przebiegu usługi. Jesteśmy do państwa dyspozycji 24h na dobę.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi przemysłowe, towarowe »

  Zapraszamy do nas - przedstawiciel DeJong na Polskę posiada dźwigi przemysłowe, windy budowlane, magazynowe, towarowe i Windy specjalne. Linowe dźwigi specjalistyczne i dźwigi magazynowe oraz platformy transportowe i wyciągarki linowe. Na stronie oferta na dźwigi towarowe i windy budowlane. Atrakcyjna cena i Korzystne warunki współpracy.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Ciężarowy z HDS »

  Strona zawiera podstawowe informacje na temat działalności Firmy Usługowej Pana Cezarego Jaskółki zajmującej się transportem ciężarowym z użyciem dźwigu HDS. Zaletami firmy są długoletnie doświadczenie i solidność wykonywanych prac. Wykwalifikowani pracownicy zajmują się transportem gabarytów, materiałów ciężkich i wszystkiego tego czego nie da się przewieźć innym środkiem transportu niż ciężarówka. Przy załadunku pomaga profesjonalny dźwig HDS. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tryb Dźwig - motaż dźwigów towarowych »

  Profesjonalizm, kilkudziesięcioletnie doświadczenie, bardzo dobrze wykwalifikowani pracownicy, szeroki zakres świadczonych usług to podstawowe atuty firmy Tryb Dźwig, mającej swoją siedzibę w Bydgoszczy. Nasza oferta zawiera: projektowanie dźwigów, wybór właściwych urządzeń, ich dostawę, montaż, okresowe przeglądy, konserwację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz opracowywanie dokumentacji dotyczącej remontów oraz modernizacji urządzeń dźwigowych. Gwarantujemy, iż wszystkie nasze usługi wykonujemy rzetelnie, dokładnie oraz terminowo, co mogą potwierdzić przyznane nam certyfikaty, wystawione nam przez usatysfakcjonowanych klientów referencje, jak również fakt, że nieprzerwanie od grudnia 2011 roku bierzemy udział w programie Rzetelna Firma. Dokładne informacje na temat naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KRANE-POL montaż konstrukcji betonowych »

  Przedsiębiorstwo Krane-Pol z siedzibą w Toruniu to specjalista w branży usług dźwigowych. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem proponujemy wyłącznie najwyższej jakości prace z zastosowaniem dźwigów po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy wynajem dźwigów samochodowych o maksymalnym udźwigu do 50 ton i wysięgu do 50 metrów. Wykonujemy obszerny zakres prac począwszy od załadunku oraz rozładunku kontenerów, montażu i demontażu konstrukcji stalowych po prace dekarsko-blacharskie, konserwację oświetlenia i pielęgnację zieleni. Do Państwa dyspozycji oddajemy maszyny posiadające aktualne ubezpieczenie, aktualny przegląd oraz dozór techniczny oraz wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną obsługę operatorską. Żeby zapoznać się ze szczegółami usług i obejrzeć nasze maszyny, zapraszamy na stronę www.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi pomorskie »

  Usługi Dźwigowe Mirosław Skwierz to spółka która, jak sama nazwa zresztą wskazuje, zajmuje się sprzętem dźwigowym. W naszej ofercie znajduje się między innymi wynajmem dźwigów oraz sprzętu potrzebnego do obsługi tych urządzeń. Jednakże nasza oferta to nie tylko wynajmowanie dźwigów oraz dźwigów. Każdemu z naszych klientów zapewniamy bardzo dobre doradzanie. W naszej ofercie znajdą państwo żurawie oraz maszyny które można wykorzystać w każdej dziedzinie. Ponad to jeżeli posiadają Państwo problemy z wybraniem dźwigu to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty na naszej stronie firmowej lub wizyty na naszej stronie. Każdy z zatrudnionych u nas ludzi jest doświadczony w tego typu poleceniach toteż z całą pewnością udzielimy Ci pomocy tak abyś w jak najlepiej wykorzystał nasze żurawie.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elwind – dźwigi osobowe i towarowe »

  Producent dźwigów osobowych i towarowych. Przedsiębiorstwo wykonuje projekty, modernizację i montaż klasycznych wind osobowych, osobowo-towarowych, platform pionowych i ukośnych dla osób niepełnosprawnych oraz wind typowo towarowych. Elwind realizuje również niestandardowe, specjalne zamówienia. Firma posiada wieloletnie doświadczenie a swoją ofertę konstruuje w oparciu o podzespoły solidnych firm zarówno krajowych jak i zagranicznych.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi Podnośniki Usługi Dźwigowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z zawartością bloga z branży dźwigowej i budowlanej. Dźwigi, żurawie, podnośniki, podnośniki samojezdne, żurawie na samochodach, podnośniki koszowe na przyczepie, zwyżki suwnice, sprzęt i firmy świadczące usługi tym sprzętem, ciekawostki związane z branżą dźwigową i budowlaną, transportem, informacje na temat najnowszych konstrukcji, nowych maszyn budowlanych i dźwigowych. Usługi dźwigowe to na tyle szeroki temat, że warto znaleźć miejsce, w którym to wszystko będzie skupione, jak to jest w naszym blogu dźwigowym. Poznasz tematykę dźwigów, od podstaw, od najprostszych jak dźwignia prosta, żuraw i kołowrót studzienny. po współczesne żurawie budowlane, bez których trudno wyobrazić sobie dzisiaj jakąkolwiek budowę. Dowiesz się czym jest dźwignica prosta, czyli zbudowanej z jednej części składowej, czym dźwignica złożona, czyli zbudowana z kilku części. Są tu opisy jak działają: dźwigniki, cięgniki, wózki, suwnice, wspornice, żurawie, dżwigi osobowo-towarowe, windy. Jest też historia dźwigów, od starożytności aż po dzień dzisiejszy, zdjęcia fotografie prezentujące dźwigi i sprzęt dźwigowy. Każdy związany z budownictwem, z usługami budowlanymi, z prowadzeniem prac budowlanych powinien tutaj zajrzeć. Szczególnie polecamy uwagę osób z Warszawy i woj. mazowieckiego gdyż spora część poświęcona jest warszawskim firmom budowlanym i dźwigowym. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi, podnośniki, żurawie - Multimatic Łódź »

  Firma Multimatic Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zapewnia usługi sprzętem ciężkim. Oferta obejmuje wynajem dźwigów, żurawi i podnośników samochodowych wraz z wykwalifikowanym operatorem. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Górka - dźwigi »

  Kompleksowa realizacja każdego zlecenia w zakresie dostarczenia specjalistycznego sprzętu na plac budowy - to główny profil działalności firmy Górka z siedzibą w Siedlcach. Wypożyczamy dźwigi, żurawie, podnośniki, żurawie wieżowe, żurawie samochodowe, podnośniki koszowe, a także cementonaczepy. Zapewniamy fascynujące ceny i fachowe doradztwo w zakresie bezpieczeństwa przy realizacji inwestycji. Gwarantujemy, że każde zamówienie zrealizujemy zgodnie z ustalonym terminem. Nasi pracownicy pozostają także do Państwa dyspozycji w zakresie pomocy przy wycince drzew, wstawianiu słupów energetycznych oraz realizacji dużych inwestycji. Zaświadczamy także usługi przewozowe na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień oraz odwiedzin naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe wiadomości o firmie.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »