Strony związane z hasłem: e-mail - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'e-mail':

 • V220 - Hosting i Multimedia »

  Oferujemy profesjonalny hosting dla każdego. Nasza oferta zawiera konta www z dostępem przez FTP, konta shell, skrzynki e-mail, bazy danych. Obsługa zewnętrznych domen, PHP5, MySQL z phpMyAdmin, Perl, SSL, dostęp przez IPv6.
  Transfer bez ograniczeń! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Możesz wybrać i zamówić usługi, które Cię interesują lub skorzystać z gotowych pakietów.

  Nasz serwer świetnie się nadaje do tworzenia serwisów informacyjnych, sklepów internetowych, blogów, forów, portali lub galerii. Możesz postawić dowolny gotowy lub napisany przez Ciebie CMS. Bez reklam i spamów!

  Projektujemy również strony internetowe na zamówienie oraz design graficzny do nich.
  Jedne z najtańszych cen usług hostingowych - TYLKO U NAS!

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Kalisz - INGRAF - www, grafika komputerowa, projektownie, tworzenie stron »


  Firma "Ingraf" posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży informatyczno - internetowej. Szczegółowo omawiamy wygląd i zakres merytoryczny strony internetowej tak,
  by była źródłem informacji i wizytówką firmy.Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem serwisów www posiadających autorską grafikę, oraz mechanizmy samodzielnej aktualizacji (Web CMS), umożliwiające modyfikację zawartości strony przez klienta bez konieczności poznawania jakichkolwiek języków programowania.Za niewielką cenę świadczymy wysokiej jakości usługi, spełniające oczekiwania klienta. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-mail marketing »

  Poradnik marketingu internetowego. Zasady skutecznych i zgodnych z prawem kampanii reklamowych za pośrednictwem mass mailingu. Opis narzędzi do mailingu, sposobów pozyskiwania danych klientów. Przepisy prawne dotyczące marketingu internetowego.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna Polska - Poczta elektroniczna »

  Darmowe i bezpieczne konta e-mail. 100 MB załączniki, pojemność konta bez limitów, skuteczny antyspam. Dodatkowo: zaawansowany edytor html, galerie zdjęć i komunikator WebSpik. Z Poczty WP korzystać można także w wersji mobilnej.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • VCC.PL - Hosting, Wirtualne Serwery, Poczta. »

  Oferujemy dobry i stabilny hosting witryn internetowych wraz z obsługą PHP, MySQL, poczty. Stały monitoring serwerów, zapewnia wysoki poziom naszych usług. Profesjonalny panel administracyjny Direct Admin, owocuje znacznym uproszczeniem w zarządzaniu zasobami użytkowników. Ponad to projektujemy strony www, zakładamy konta, rejestrujemy domeny.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady psychologa online słonecznik »

  Pomoc w rozwiązywaniu problemów osobistych, rodzinnych, wychowawczych, partnerskich/małżeńskich, emocjonalnych, porady przez internet za pomocą komunikatora gg, Skype, e-mail, gwarancja dyskrecji, szybkiej i profesjonalnej pomocy, leczenie w zaciszu swojego domu, program rozwoju osobistego, mój internetowy przyjaciel, psycholog online, ciepła rozmowa ze specjalistą, spokojne i szczęśliwe życie,spełniona miłość

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych »

  Zapraszamy do serwisu aSendo.pl za pomocą którego można przygotować i zrealizować kampanię reklamową, ogłoszeniową, informacyjną od "A" do "Z". Dostępne narzędzia umożliwiają samodzielne przygotowanie zrealizowanie kampanii reklamowej, informacyjnej, ogłoszeniowej. Zamawiający sam dokonuje wyboru:[*]dostawcy bazy, uwzględniając jego ceny i jakość bazy, [*]narzędzia, za pomocą którego, będzie realizował kampanie, [*]docelową grupę odbiorców komunikatu, korzystając z konfiguratora selekcji docelowej grupy (target group), [*]możliwości budżetowych przeznaczonych na kampanię,[*]czasu realizacji.Narzędzia dostępne w Serwisie to:Bazy danychPodstawowa usługa Serwisu służącą do samodzielnego konfigurowania baz różnych dostawców, z określeniem ich dokładnej wyceny.Kampanie operatorskieSłuży do realizacji prestiżowych kampanii do baz operatorów infrastrukturalnych.Zapytania indywidualnePozwala w szczególnych przypadkach złożyć bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie indywidualne, bezpośrednio do wszystkich współpracujących z nami dostawców.Własna bazaUmożliwia realizację kampanii do posiadanych już własnych baz klientów, pracowników, kontrahentów oraz innych grup odbiorców. Najtańsza forma realizacji kampanii i najszybsza.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cafemail.pl - system do e-mail marketingu »

  Cafemail to skuteczny, nowoczesny i rozbudowany system służący do e-mail marketingu. Pozwala na prowadzenie kampanii mailingowych i wysyłanie newsletterów.
  System jest dopasowany do użytkowników na różnym poziomie znajomości narzędzi marketingowych. Funkcjonalności i obsługi łatwo jest się nauczyć. W efekcie nawet laicy mogą przeprowadzić skuteczną kampanię mailingową.
  Cafemail jest wyposażony w rozbudowane funkcjonalności takie jak: moduł antyspamowy, testy A/B oraz zaawansowane raporty, dzięki którym można analizować skuteczność wysyłki.
  Do dyspozycji użytkowników pozostaje indywidualny opiekun, który pomoże na każdym etapie działań e-mail marketingowych.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »