Strony związane z hasłem: e-sąd - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'e-sąd':

 • Kancelaria Prawna w Łodzi »

  Adwokat Artur Kmieciak, radca prawny Aleksandra Grocholska - Jankowska.
  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego (z uwzględnieniem problematyki prawa zarządu i obrotu nieruchomościami), prawa rodzinnego oraz prawa karnego.

  Szczególnym obszarem specjalizacji kancelarii jest prawo nowoczesnych technologii, obejmujące szerokie spektrum zagadnień związanych z informatyką - od zagadnień prawa autorskiego do programów komputerowych, poprzez problematykę naruszeń prawa w Internecie, gromadzenia i zabezpieczania dowodów cyfrowych na potrzeby postępowań sądowych na podpisie elektronicznym skończywszy.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki mieści się w Krakowie.Adwokat świadczy szeroki zakres usług prawnych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Adwokat zajmuje się zastępstwem przed sądami i organami administracji publicznej w sprawach o zapłatę (w szczególności kancelaria specjalizuje się w sprawach o: odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej, odszkodowanie komunikacyjne, o wypowiedzenie umowy o pracę. Adwokat występuje także jako obrońca i pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Adwokat Mateusz Pieczka oferuje także pełną obsługę prawną przedsiębiorstw (doradztwo prawne, przygotowywanie pozwów, przygotowywanie umów i pism procesowych) Kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach o rozwód oraz o podział majątku wspólnego. Pełna oferta świadczonych usług prawnych znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • SĄD REJONOWY W NOWYM TARGU wokanda »

  Sąd Rejonowy w Nowym Targu zajmuje się rozstrzyganiem spraw sądowych. W Sadzie powstały wydział Cywilny, Karny, Rodzinny, Nieletnich, Pracy i Ksiąg Wieczystych. Dodatkowo działają tu również Odział Administracyjny, Sekcja Finansowa i Zespoły kuratorskie do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych i w sprawach dorosłych. Interesanci są przyjmowani przez sekretariaty wydziałów oraz Punk Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego w poniedziałki od 9:00 do 18:00, a także od wtorku do piątku w godz. 9:00 - 15:00. W budynku Sądu Rejonowego znajduje się Kasa otwarta w poniedziałki 8:30 - 14:00, 15:00 - 17:30 i od wtorku do piątku 8:30 - 14:00. Na stronie internetowej opublikowano dane teleadresowe, wykaz dokumentów, a także informacje dotyczące opłat i aktualne ogłoszenia.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm »

  Kancelaria adwokacka adwokata Patrycji Kucharczyk to kancelaria godna zaufania. Na polskim rynku istnieje już od 2007 roku, natomiast jej siedzibę można znaleźć na lubelskim rynku. Zatrudnia profesjonalistów, których interesuje zarówno obsługa prawna firm, jak i osób fizycznych. Kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z wieloma różnymi dziedzinami prawa, a jeżeli zaistnieje taka potrzeba, to współpracuje z innymi specjalistami, którzy mogą być pomocni w rozwiązywaniu danej sprawy.

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »