Strony związane z hasłem: efs - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'efs':

 • Szkolenia i kursy - szkolenia24 »

  Rynek oferuje tak wiele kursów i szkoleń, że zgubienie się w jego ofercie jest niezwykle łatwe. W celu uporządkowania propozycji i przedstawieniu jej w czytelnej formie, powstała nasza baza szkoleń, w której każdy, niezależnie od wykonywanej pracy, wyuczonego zawodu, znajdzie kursy godne uwagi. Szkolenia podzielane są na katalogi: informatyka, prawo i finanse, sprzedaż i marketing, zarządzanie i organizacja, itd. Przejdź na stronę i przekonaj się sam, jak bogaty może być katalog szkoleń.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Powiat lęborski na drodze usprawnień i udoskonalenia oświaty »

  Projekt powstał z myślą o podniesieniu standardu szkolnictwa ponadgimnazjalnego w Powiecie Lęborskim. Dzięki wdrożeniu nowych rozwiązań i form komunikacji ułatwiających między innymi proces wymiany informacji na linii szkoła – rodzice, umożliwić ma dostosowanie szkół do wymogów nowoczesnego społeczeństwa informacyjnego, opartego na wiedzy.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • EduBastion - szkolenia i kursy »

  Szkolenia Biznesowe

  Zarządzanie
  HR
  Sprzedaż
  Finanse
  Negocjacje
  Marketing
  Umiejętności Osobiste
  Coaching

  Szkolenia IT

  Zarządzanie infrastrukturą IT
  Inżynieria oprogramowania
  Programowanie baz danych
  Pakiety biurowe: Microsoft Office, Open Office
  Witryny internetowe i publikacje

  Zarządzanie projektami

  Konsulting

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia | Doradztwo | Fundusze | Pprogramowanie - Empower Group »

  Firma współpracuje z kadrą menedżerów wyższego i średniego szczebla, a także z pracownikami naukowymi przyjemniej w randze doktora. Prowadzimy zaawansowane projekty doradcze: Analiza potrzeb szkoleniowych, także na potrzeby EFS. Analiza Potrzeb szkoleniowychWdrażamy projekty HR, systemy ocen pracowniczych, projekty wartościowania stanowisk pracy, modele kompetencyjne. Najpopularniejsze szkolenia Trening kontroli emocji w konwencji wyszkolenia służb specjalnych,kontrola emocji jak zrobić prezentację w Power PointZobacz jak robić prezentacje, negocjacje windykacyjne, zarządzanie zespołem, przywództwo, finanse dla nie-finansistów, zaawansowane negocjacje. Wdrażamy programy informatyczne na potrzeby HR. Aplikacje usprawniające działania firmy i komunikację z innym oprogramowaniem. Piszemy i prowadzimy projekty dofinansowane z europejskiego funduszu społecznego. Pozyskujemy fundusze inwestycyjne.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Uczelnie działają w oparciu o przepisy ustawy prawo o szkolnictwie wyższych. Niektóre z nich podlegają również Ministerstwu Zdrowia czy innym publicznym resortom. Zależne jest oto przede wszystkim od dziedziny nauki. Rozróżniamy uczelnie: techniczne, medyczne, artystyczne, wojskowe, humanistyczne.

  We współpracy z serwisem najlepszeuczelnie.edu.pl przygotowaliśmy dla czytelników aktualne źródło informacji o aktywności naukowej, działalności i ofertach edukacyjnych polskich uczelni.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »