Strony związane z hasłem: egzamin gimnazjalny - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'egzamin gimnazjalny':

 • Księgarnia Edukacyjna - całoroczna ofeta podręczników »

  Podręczniki szkolne - całoroczna oferta; lektury, opracowania, ściągi, literatura dla dzieci i młodzieży, egzamin gimnazjalny, nowa matura, pomoce dydaktyczne, poradniki dla rodziców i nauczycieli, dysleksja, dysortografia.
  Księgarnia Edukacyjna - Kalisz, ul. Babina 2, 62-800 Kalisz, tel. 62 764-27-45, 601 665-409.
  Księgarnia Edukacyjna - Wrocław ul. Małachowskiego 24, 50-084 Wrocław, tel. 71 341-21-13, 601 66-55-78.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy Gimnazjalne »

  Program ABC Testy Gimnazjalne to potężne narzędzie zawierające blisko 600 rozwiązanych zadań z egzaminów gimnazjalnych. Program stanowi świetny środek dydaktyczny dla gimnazjalistów przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego. Nauka odbywa się poprzez przeglądanie i rozwiązywanie zadań gimnazjalnych z matematyki, chemii, fizyki, biologii i geografii. Wszystkie zadania pochodzą z wcześniejszych egzaminów gimnazjalnych.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Edukacji - Warszawa »

  Polskie Centrum Edukacji organizuje:n- kursy przygotowawcze do matury, n- kursy gimnazjalne,n- kursy przygotowawcze do sprawdzianu szóstoklasistów,n- kursy szybkiego czytania,n- kursy efektywnej nauki. nnPrzygotowanie do matury obejmuje: kurs maturalny, prelekcje, pomoc w przygotowaniu prezentacji maturalnej, materiały dydaktyczne oraz konsultacje indywidualne. nKursy maturalne organizowane są ze wszystkich przedmiotów zdawanych na maturze.nnW ramach kursu gimnazjalnego uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach z: bloku matematyczno-przyrodniczego, bloku humanistycznego lub języka angielskiego. nnKursy maturalne oraz gimnazjalne prowadzone są dla uczniów drugich i trzecich klas.nnKurs dla szóstoklasistów obejmuje prowadzenie zajęć z jednego bloku przedmiotowego zawierającego następujące przedmioty: matematyka, przyroda, historia.nnKursy szybkiego czytania i efektywnej nauki mają charakter warsztatowy i przeznaczone są dla młodzieży szkolnej, studentów oraz osób dorosłych.nnKursy organizowane przez Polskie Centrum Edukacji podlegają opiece merytorycznej Kuratorium Oświaty.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła - Wirtualna Polska »

  Szkoła przeznaczony jest dla uczniów od poziomu klasy podstawowej po liceum. Zawiera bieżące wiadomości dotyczące edukacji, w tym informacje o prawach ucznia, porady związane z szybkim czytaniem i zapamiętywaniem oraz podpowiedzi ekspertów z zakresu psychologii i pedagogiki. W witrynie znajdują się odnośniki do katalogu szkół, a także wyszukiwarka korepetycji.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Leader School Gdańsk »

  Leader School Gdańsk to szkoła językowa, która wykorzystuje nowoczesne metody nauczania. Spośród naszej bogatej oferty kursów można wybrać m.in. angielski metodą BLS Communication (z wykorzystaniem platformy e-learningowej), kurs niemieckiego Metodą Bezpośrednią, zajęcia przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego, a także do egzaminów Cambridge. Nasza oferta dla dzieci obejmuje lekcje prowadzone autorską metodą Leonardo School, stworzoną przez wybitnych specjalistów z myślą o wszechstronnym rozwoju najmłodszych kursantów. Oferujemy też kursy dla firm oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Ksztalcenia Ruslan, kursy jezykowe, niemiecki, angielski, rosyjski, korepetycje, wroclaw »

  Ruslan.pl organizuje kursy jezykowe ( jezyk angielski, niemiecki, rosyjski) oraz korepetycje (jezyk polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). Przygotowujemy do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego oraz egzaminu szostoklasisty. Oferujemy kursy firmowe i kursy jezyka specjalistycznego. Zajecia prowadzone są przez doswiadczonych wykladowcow w dogodnym dla Panstwa czasie i miejscu . http://www.ruslan.pl Wroclawi okolice. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Brejniak - kursy, korepetycje, szkoła języków obcych »

  SZKOŁA BREJNIAK zaprasza Was do korzystania z naszej bogatej oferty korepetycji i kursów.nWysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewni uczniom szybkie, efektywne oraz bezstresowe przyswojenie wiedzy, nadrobienie zaległości, przygotowanie do sprawdzianów i egzaminów.nW ofercie BREJNIAKA znajdują się korepetycje i kursy dla uczniów:n-szkół podstawowych ;n-gimnazjów;n-szkół średnich;nBREJNIAK to także szkoła języków obcych. Prowadzimy kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.nDla najmłodszych przygotowaliśmy program BREJNIAK JUNIOR. Jest to nowatorski sposób nauki języka angielskiego i niemieckiego. Dzieci uczą się podczas zabawy w sposób naturalny.nŚWIETLICA BREJNIAKA została przygotowana dla dzieci, które mają problem odrabianiem zadań domowych. W naszej świetlicy z pomocą pedagoga uczniowie odrabiają lekcje, a rodzice mają czas wolny, który mogą spędzić np. robiąc zakupy w pobliskim centrum handlowym.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz, kursy przygotowawcze gimnazjum »

  TUTOR to kompleksowe i nowatorskie rozwiązanie problemów edukacyjnych, dostosowane do potrzeb uczniów
  i możliwości finansowych rodziców. Firma oferuje korepetycje z koncentracją na indywidualne potrzeby
  dzieci i młodzieży, kursy przygotowawcze do matury i egzaminów gimnazjalnych oraz specjalne korepetycje z matematyki dla studentów. Korepetycje oraz kursy odbywają się w blokach po 45 min. w grupach po max. 4 osoby z indywidualnymi diagnozami potrzeb uczniów.Do dyspozycji uczniów nowoczesny sprzęt dydaktyczny oraz multimedialne metody nauczania.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PLANETA EDUKACJI Kursy korepetycje Radzymin »

  Polski, Matematyka, Fizyka, Wiedza o społeczeństwie, historia, języki obce oraz inne przedmioty gimnazjalne i licealne nie będą już sprawiały problemów. Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu szóstoklasistów, gimnazjalnego i maturalnego oraz indywidualne korepetycje dostosowane programem do potrzeb konkretnego słuchacza. Organizujemy zajęcia w małych grupach oraz indywidualnie.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz i kalkulatory internetowe »

  Typowe i nietypowe kalendarze internetowe, w tym: kalendarz szkolny, kalendarz ferii zimowych, kalendarz dni płodnych, kalendarz imienin, kalendarz ze świętami, kalendarz świąt nietypowych i wiele innych przydatnych kalendarzy. Polecamy również nasze kalkulatory: kalkulator kredytowy, kalkulator dat i kilka innych przydatnych kalkulatorów.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • TestyGim- sprawdzian szóstoklasisty, egzamin gimnazjalny, matura »

  Strona zawiera aktualności ze świata edukacji, arkusze oraz klucze odpowiedzi testów z lat poprzednich oraz wiele innych mniej lub bardziej potrzebnych informacji.Jaki jedni z pierwszych publikujemy klucze z testu który pisałeś. Jeszcze w dniu egzaminu na naszej stronie pojawia się klucze odpowiedzi. Nie musisz się martwić że serwery CKE są przeciążone. Nasze serwery są niezawodne.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego Sompolno »

  Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego w Sompolnie to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, BEC, TOEFL a także do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. W swojej ofercie mamy kursy ogólne, specjalistyczne, indywidualne, intensywne, a także letnie z udziałem native speakers.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin gimnazjalny »

  Jednym z pierwszych i istotnych egzaminów dzisiejszej młodzieży jest rzecz jasna egzamin gimnazjalny. To właśnie do niego trzeba się solidnie przygotować. Wiemy przecież, że im lepsze wyniki z egzaminu, tym dziecko jest w stanie starać o przyjęcie do lepszej szkoły średniej. A jak wiemy szkoła średnia jest istotna w przypadku późniejszej edukacji, którą jest uczelnia. Dlatego odpowiednie przygotowanie się do tego egzaminu jest bardzo istotne. Ci, którzy nie są w stanie samodzielnie przygotować się do zdania egzaminu, powinni zrobić to z pomocą dobrego korepetytora albo pomocniczych zajęć. Warto więc uprzednio sprawdzić czy dziecko jest w stanie przygotować się w sposób samodzielny.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum w Radziłowie - Radziłów ON LINE »

  Gimnazjum w Radziłowie. Informacje o uczniach, nauczycielach, absolwentach gimnazjum oraz okolicy gminy Radziłów. Materiały, porady, konspekty zajęć i publikacje nauczycieli. Sport w gimnazjum. Interaktywne testy z różnych dziedzin. Testy dotyczące ruchu drogowego. Egzaminy gimnazjalne.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski dla maturzystów »

  Prezentujemy Państwu portal nauki języka angielskiego. Oferowane materiały dotyczą każdego etapu edukacji, choć grupą najbardziej zainteresowanych odbiorców są maturzyści. Przyszli abiturienci mogą znaleźć u nas wsparcie w przygotowywaniu tekstów użytkowych (listy formalne, nieformalne). Ponadto oferujemy słownik tematyczny, zawierający posegregowane słówka według standardów maturalnych. Dla małego i dużego proponujemy kompletny dział angielskiej gramatyki. Najwięcej uwagi poświęciliśmy czasownikom - lista nieregularnych oraz phrasal verbs. Zachęcamy także do zapoznania się z zestawem zwrotów tematycznych, przydatnych początkującym w wyjazdach do krajów anglojęzycznych. Zapraszamy także gimnazjalistów, którzy oczekują solidnego, rzetelnego przygotowania do egzaminu - u nas wiedza w pigułce. Portal nauki angielskiego zawiera opisane standardy egzaminacyjne oraz odpowiednio materiały edukacyjne.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »