Strony związane z hasłem: egzekucja długów - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'egzekucja długów':

 • Windykacjapl.com »

  WindykacjaPl świadczy usługi w zakresie windykacji należnośći, obrotu wierzytelnościami, weryfikacji kontrahentów. W celu osiągnięcia jak najwyższej skuteczności swoich działań prowadzi giełdę wierzytelności.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna VINDICATUM - nowoczesne metody windykacji »

  Vindicatum.eu - firma windykacyjna z Poznania, specjalizujemy się w egzekucji i odzyskiwaniu długów, wierzytelności i należności. Prowadzimy działalność w wielu miastach Polski: Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk, Szczecin. Działamy kompleksowo na rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami, zajmujemy się skupem i sprzedażą wierzytelności i długów. Wśród naszych usług są także: poszukiwanie majątku dłużnika, ochrona fizyczna, wywiad gospodarczy oraz pieczęć prewencyjna. Prowadzimy sprawy na terenie całej Unii Europejskiej, współpracujemy z kancelariami z Niemiec.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY P. HETMAN licytacje ruchomości »

  Przemysław Hetman jest Komornikiem Sądowym prowadzącym Kancelarię przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Przyjmuje klientów w każdy wtorek w godzinach od 10.00 do 17.00. Kancelaria zaś otwarta jest przez pięć dni w tygodniu w godzinach komfortowych dla pracujących petentów. Na wniosek wierzyciela komornik przeprowadza poszukiwanie majątku dłużnika, z którego ten mógłby spłacić należność. Wierzyciel ma możność wybrania egzekutora na ternie całego kraju, co zwalnia funkcjonariusza ze ścisłego trzymania się swego rewiru komorniczego. Dla Przemysława Hetmana rewir ten obejmuje Bydgoszcz i teren gmin Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko i Solec Kujawski. Więcej informacji o kancelarii i jej działalności na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki mieści się w Krakowie.Adwokat świadczy szeroki zakres usług prawnych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Adwokat zajmuje się zastępstwem przed sądami i organami administracji publicznej w sprawach o zapłatę (w szczególności kancelaria specjalizuje się w sprawach o: odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej, odszkodowanie komunikacyjne, o wypowiedzenie umowy o pracę. Adwokat występuje także jako obrońca i pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Adwokat Mateusz Pieczka oferuje także pełną obsługę prawną przedsiębiorstw (doradztwo prawne, przygotowywanie pozwów, przygotowywanie umów i pism procesowych) Kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach o rozwód oraz o podział majątku wspólnego. Pełna oferta świadczonych usług prawnych znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRUPA WSCHODNIA długi »

  Grupa Wschodnia to firma, jaka specjalizuje się w odzyskiwaniu długów. Funkcjonujemy na rynku od 1992 roku i od początku cechowała nas bardzo wysoka efektywność. Współpracujemy z grupami operacyjnymi na obszarze całej Polski jak i w innych krajach takich jak: Ukraina, Białoruś, Litwa czy Rosja. Działania jakie podejmujemy odróżniają się od standardowego nękania dłużnika wezwaniami do zapłaty. Zakres kosztów operacyjnych jak i również wynagrodzenia ustalamy indywidualnie ze zleceniodawcą. Potwierdzeniem naszej rzetelności są protekcje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów zlecenia. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzekucja długów »

  Nasz portal internetowy kierowany jest do firm oraz kadry zarządzającej. Zapewniany możliwość szybkiego wyszukania usług różnych firm, które zapewniają obsługę w zakresie takich działań jak windykacja, w tym sądowa, komornicza, przedsądowa, pokomornicza, długi przedawnione. Na naszej stronie można wyszukać oferty firm z różnych miast w całym kraju. Możliwe jest wyszukanie firmy poprzez podanie jej nazwy, adresu, lokalizacji.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »