Strony związane z hasłem: ekogroszek workowany - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ekogroszek workowany':

 • Ekogroszek »

  Specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej jakości ekogroszku, który jest opałem idealnie nadającym się do ekologicznych pieców z podajnikiem. Wybór ekogroszku obecnie jest bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem ze względu na jego liczne walory, jak choćby niska cena czy ekologiczność, a także wygoda. W swojej ofercie posiadamy również węgiel innego typu, jak np. orzech, kostka, miał węglowy.

  O jakości oferowanego przez nas opału świadczy przede wszystkim źródło jego pochodzenia. Naszymi dostawcami są głównie Kompania Węglowa oraz Katowicki Holding Węglowy.
  Posiadamy w swojej ofercie węgiel wyłącznie z polskich kopalń, takich jak: Piekary, Bobrek, Sobieski, Wieczorek, Kazimierz Juliusz, Wujek.

  Jakość usług oraz wysoki poziom obsługi klienta, są źródłem ciągłego rozwoju naszej firmy. Zawsze mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście i pomoc, czy też poradę dotyczącą np. wyboru opału. Uwzględniamy również życzenia Klientów odnośnie terminów dostaw i zawsze ich dotrzymujemy.

  Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Dysponujemy własnym zapleczem transportowym. Posiadamy pojazdy o ładowności: 2T, 3T, 4T, 6T i 25T co sprawia, że jesteśmy w stanie dowieźć każdą ilość zakupionego węgla.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek paczkowany »

  Firma usługowa SEBOL Bąk Sebastian funkcjonuje już od ponad 7 lat na polskim rynku dostawców opału oraz usług transportowych. Naszym najcenniejszym kapitałem jest marka i dobra opinia, którą wyrobiliśmy sobie w tym czasie u swoich klientów. Kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta i dostosowujemy się do jego oczekiwań i potrzeb.

  Nasza strona internetowa poświęcona jest przede wszystkim sprzedaży wysokiej jakości opału paczkowanego (10kg/25kg). Zachęcamy do zakupu najlepszego z wielu względów opału, jakim jest obecnie ekogroszek. Ekogroszek workowany daje gwarancje wagi, ale przede wszystkim nie wietrzeje, czyli nie traci kaloryczności, co bez wątpienia jest najistotniejsze.

  Ogrzewanie ekogroszkiem jest najbardziej korzystnym połączeniem aspektów ekologicznych i kosztowych, a jednocześnie jest wygodne. Posiadamy w swojej ofercie ekogroszek z najlepszych kopalni: KWK Kazimierz Juliusz, ZG Piekary, KWK Bobrek, ZG Janina.

  Oprócz ekogroszku oferujemy także węgiel kamienny w następujących sortymentach: miał węglowy, groszek, orzech II, orzech I, kostka, eko-miał. Ponadto świadczymy usługi transportowe w zakresie transportu materiałów sypkich, przewozu materiałów budowlanych i innych.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • DYSTRYBUTOR NATURALNEGO OPAŁU piece »

  Firma Vagel z siedzibą w Szemudzie w województwie pomorskim to solidny oraz godny polecenia dystrybutor naturalnego opału oraz ekologicznych kotłów. Dzięki współdziałaniu ze sprawdzonymi dostawcami kwalifikowanego paliwa stałego dla nowoczesnych kotłowni, firma może zaproponować najwyższej jakości paliwo spełniające wymagania nowoczesnych pieców retortowych, tłokowych, szufladowych, rusztowych, gwarancyując podtrzymanie wysokich parametrów energetycznych. Powodzenie firmy opiera się głównie na chęci wydołania oczekiwaniom klientów stałych oraz przyszłych poprzez zapewnianie najlepszego opału w jak najkrótszym czasie. Co więcej firma oferuje kompetentną i fachową pomoc w doborze markowych kotłów grzewczych, zapewniając ich wszechstronny montaż. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel kamienny i ekogroszek »

  Nasza firma zajmuje sprzedażą węgla kamiennego we wszystkich dostępnych sortymentach. Nasza oferta opału zawiera następujące sortymenty: węgiel orzech, węgiel kostka, ekogroszek, węgiel groszek, ekomiał, miał węglowy, oraz ekogroszek workowany.

  Węgiel workujemy bez domieszek miału oraz możliwie jak najsuchszy.

  O jakości oferowanego przez nas opału świadczy przede wszystkim źródło jego pochodzenia. Węgiel odbieramy między innymi z Kompanii Węglowej oraz Katowickiego Holdingu Węglowego. Kopalnie z których pobieramy to przede wszystkim te które charakteryzują się najlepszym typem węgla, czyli niską spiekalnościa oraz wysoką kalorycznością.

  Zajmujemy się przede wszystkim zaopatrywaniem w opał gospodarstw domowych oraz firm. Dla każdego odbiorcy indywidualne dostosowujemy naszą ofertę tak żeby zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Prowadzimy również sprzedaż hurtową czyli realizujemy zamówienia powyżej 24ton. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel ekogroszek »

  Nasza firma oferuje dobrej jakości surowce energetyczne pochodzące z kopalni na terenie Polski. Wśród nich znajduje się ekogroszek workowany, węgiel workowany oraz miał. W asortymencie posiadamy również paliwa ekologiczne. Gwarantujemy szybkie i komfortowe zamówienia przez Internet oraz dogodne miejsce odebrania opału. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i hurtowni. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekodystrybucja.eu - hurtowa sprzedaż węgla »

  Oferta firmy obejmuje sprzedaż hurtową węgla ze wszystkich polskich kopalń Kompanii Węglowej, Katowickiego Holdingu Węglowe, Tauron Wydobycie, PG Silesia i Węglokoksu Kraj. Posiadamy w swojej ofercie także ekogroszek workowany Spark, którego jesteśmy głównym dystrybutorem. Bardzo dobrze znamy rynek węglowy na którym działamy już wiele lat.

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekospark.pl - ekogroszek workowany »

  Ekogroszek Spark to węgiel który idealnie nadaje się do pieców na ekogroszek. Posiada bardzo dobre parametry dzięki którym ekogroszek Spark bardzo dobrze się spala pozostawiając niewielkie ilości popiołu i odpadów. Wysoka jakość workowanego ekogroszku potwierdzona jest badaniami i posiadanymi certyfikatami.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gielda-paliw.com - Wyszukiwarka dostawców paliw grzewczych. »

  Korzystając z Giełdy-paliw.com bezpłatnie znajdziesz dostawcę wybranego przez Ciebie opału. Ustalisz aktualne ceny węgla typu ekogroszek lub zapytasz dostawców na terenie kraju o cenę pelletu drzewnego. Logując się bezpłatnie w serwisie ustalisz cenę węgla kamiennego lub ceny węgla brunatnego. Składając zlecenie składy opału przedstawią Ci oferty na ekogroszek luzem lub workowany za tonę. Dystrybutorzy propanu lub oleju opałowego z pomocą Gielda-paliw.com poinformują Cie o aktualnych cenach wybranego paliwa i możliwościach dostawy. Z naszą pomocą wygodnie i szybko znajdziesz dowolne paliwo bez zbędnego kontaktu z wieloma dostawcami. Zapytamy lokalnych sprzedawców drewna kominkowego o cenę za m3 dębu, grabu lub innego drewna opałowego. Jeśli jesteś użytkownikiem koksu lub miału węglowego możemy zapytać wielu dostawców o najlepsze oferty, przesyłając wybrane kontakty bezpośrednio do zainteresowanych. Nie czekaj z portalem gielda-paliw.com ograniczysz koszty ogrzewania bez wyrzeczeń po stronie komfortu.Czy warto robić samodzielnie to, co my zrobimy za Ciebie? Pozwól sobie pomóc - zyskaj czas i pieniądze współpracując z naszym serwisem.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek Częstochowa »

  Sprzedaż Ekogroszku w Częstochowie przeprowadzana jest w dwóch wersjach. Jedną z nich jest możliwość zakupu węgla w wersji klasycznej - na tony, a drugą jest możliwość zakupu węgla w wersji workowanej - na kilogramy. Jak łatwo się domyślić węgiel pakowany w worki jest dużo łatwiejszy w transporcie, można go również zamawiać przez internet. Dodatkowo zawsze pozostaje on suchy, dzięki czemu jest lekki.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »