Strony związane z hasłem: ekonomia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ekonomia':

1 · 2 · następna strona »
 • Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości »

  WSHiR - Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości
  Poznań, Gajowa 6
  Wydział zamiejscowy we Wrześni
  Studia I stopnia licencjackie na kierunku zarządzanie.
  Specjalności w zakresie rachunkowości i obrotu gospodarczego.
  Studia podyplomowe - Rachunkowość, Rachunkowość i Finanse Jednostek Sektora Finansów Publicznych, Audyt i Kontrola Wewnętrzna w Gospodarce i Administracji.
  Zapraszam na nasza stronę internetową aby zapoznać się z naszą oferta edukacyjna.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Studencka Księgarnia Popularno-Naukowa »

  Księgarnia Studencka zaprasza !!! Szeroki wybór literatury : prawo ( prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, kodeksy i ustawy, komentarze, prawo gospodarcze), ekonomia, marketing i zarządzanie, pedagogika, psychologia, medycyna, literatura. Dla Ciebie niskie ceny. Książki dla prawników, księgowych, studentów, rodziców i dla Ciebie.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akumuluj24.pl - księgarnia finansistów i inwestorów »

  Księgarnia finansistów i inwestorów giełdowych. W ofercie książki z zakresu finansów, inwestowania, gry na giełdzie, spekulacji, forex, systemów transakcyjnych, analizy technicznej, analizy finansowej, zarządzania finansami, ekonomii, rachunkowości, księgowości. Ponadto poradniki dla przedsiębiorców, menedżerów, ludzi sukcesu.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - język niemiecki »

  Tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i specjalistyczne z języka niemieckiego na polski i odwrotnie - teksty prawnicze, ekonomiczne, medyczne, farmaceutyczne, chemiczne, reklamowe, turystyczne, strony internetowe, korespondencja handlowa, językoznawstwo i wiele innych.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa Jefferson.pl - książki o tematyce business. »

  Księgarnia internetowa Jefferson.pl posiada bogatą ofertę najnowszych, najciekawszych na rynku polskim książek z tematyki biznesowej, rozwoju kariery zawodowej oraz innych ciekawych publikacji związanych z życiem zawodowym i prywatnym. Jeżeli chcesz poszerzać kwalifikacje zawodowe, księgarnia Jefferson.pl zapewni Ci odpowiednią profesjonalną literaturę. Specjalnie dla Państwa staramy się systematycznie poszerzać ofertę, aby nasze propozycje książkowe odpowiadały Waszym oczekiwaniom. Jeśli jakiejkolwiek książki nie ma w ofercie Jefferson.pl - napisz do nas! My się postaramy jak w najkrótszym czasie zdobyć ją dla Ciebie. Nasza misja, to profesjonalna obsługa i zadowolenie każdego klienta! Pamiętaj o tym, kupując książki przez internet.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegarnia Styl Studencki »

  Szeroki wybór specjalistycznej literatury m.in.szybkich kursów językowych, poradników,fizyki, geologii, biologii, ekonomii, informatyki i prawa– wartościowe uzupełnienie podręczników szkolnych i akademickich– niezastąpiona w codziennej pracy i samodzielnej nauce.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Inforbook.pl »

  Profesjonalna księgarnia podatkowo-prawna inforbook.pl - literatura fachowa z zakresu podatków, prawa, ekonomii oraz literatura obcojęzyczna, słowniki, e-booki, e-wydania. Sprawdź co mamy do zaoferowania! Duży wybór książek i podręczników akademickich w najlepszych cenach oraz niski koszt dostawy to nasze atuty.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka Firm »

  Ogólnopolska Platforma Biznesowa KatalogPrzedsiebiorstw.pl jest skategoryzowaną wyszukiwarką firm i instytucji w Polsce. Wpis w bazie danych gwarantuje publikacje najistotniejszych danych - informacji teleadresowych, przekierowań na adresy e-mail, strony www, mapki dojazdowej, słów kluczowych oraz obszernej informacji o historii firmy, podstawowych produktów, usług. Niniejsza wyszukiwarka jest dedykowana zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców szukających dostawcę, usługodawcę, bądź producenta. Baza podmiotów gospodarczych istniejących na portalu stanowi również interesującą informacje gospodarczą przydatną przy podejmowaniu różnego rodzaju akcji marketingowych.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysły na biznes »

  Nasz portal oferuję informacje, artykuły oraz wywiady z ekspertami z sektora MSP dla ludzi, którzy chcą założyć własną firmę lub prowadzą już działalność gospodarczą. Oferujemy także sprawdzone i gotowe do zrealizowania pomysły biznesowe. Pomagamy ludziom uruchamiać ich pierwsze interes.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • ABC tłumacz przysięgły języka angielskiego M.Imbierowicz »

  Tłumaczenia przysięgłe dla firm i osób fizycznych z dziedziny prawa, finansów, ekonomii, transportu i gospodarki morskiej, firma na rynku od 1991 roku. Firma współpracuje z urzędami lokalnymi i firmami. Tłumacz wpisany na listę tłumaczy Ministerstwa Sprawiedliwości. Kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i firm.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Prawnicza »

  Książki prawnicze i historyczne, podręczniki dla studentów prawa i administracji, marketingu, ekonomii, zarządzania i wielu innych. Dzienniki ustaw, załączniki do ustaw oraz dzienników urzędowych oraz kodeksy prawa.
  Wszystko o prawie, administracji, marketingu, psychologii, pedagogice, zarządzaniu i ekonomii.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm i noclegowa oraz finanse »

  Strona firmowa ZUR-SKONTO Sp.z o.o .Firma zajmuje sie sprzedażą produktów bankowych,ubezpieczeniowych.Posiada baze firm gdzie zachęcamy do reklamy wszelkich podmiotów gospodarczych i baze noclegowa gdzie właściciele hoteli, hosteli,domów wypoczynkowych, tanich noclegów,kwater prywatnych,obiektów agroturystycznych,noclegowni mogą reklamować swe usługi.Baza zawiera ponad tysiąc wpisów.Z bazy korzysta miesięcznie ponad 100tys.klientów. W ramach swojej działalności prowadzimy również biurem rachunkowym.Działamy na rynku 20 lat

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aliora »

  Blog finansowy i gospodarczy z aktualnościami i przemyśleniami związanymi z problemami życia codziennego z zakresu finansów, biznesu, ekonomii, polityki i gospodarki. Na http://aliora.pl mogą państwo także zabierać głos w dyskusji i komentarzach o wszystkich sprawach wymagających przemyślenia często nie poruszanych w środkach masowego przekazu, zapraszamy.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznesifinanse.org - portal gospodarczy »

  Orientowanie się we teraźniejszym świecie zagadnień finansowych - choćby w szczeblu fundamentalnym - jest niezbędne do prawidłowego społecznego funkcjonowania. BiznesiFinanse.org to sprawdzony serwis poświęcony tematyce gospodarczej i bankowej.. Prezentujemy bieżące informacje ze świata finansów, biznesu i gospodarki.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości - od jaśniejszej strony »

  Porady prawne i ekonomiczne na temat rynku nieruchomości.
  Najświeższe informacje, analizy, wskaźniki, komentarze eksperta. Serwis przeznaczony
  jest dla osób poszukujących informacji o nieruchomościach, gruntach, budynkach, lokalach -
  w celu rozwiązania swoich problemów. Zawarte tu informacje są przydatne zarówno dla osób, które
  nie zajmują się zawodowo nieruchomościami, jak i dla profesjonalistów.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze »

  Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze 28 członków :: PKB w UE, inflacja w UE, bezrobocie w UE, ludność w UE, inwestycje w UE, finanse UE, giełdy akcji w UE, zadłużenie, deficyt etc.
  Strona zawiera wykresy, opisy oraz filmy o gospodarce Unii Europejskiej.
  EURO-DANE :: to szczegółowe prezentacje gospodarek takich państw jak:
  Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia finansowe »

  Finanse to temat bardzo ważny dla każdego z nas - bez środków do życia skazani bylibyśmy na ciężki los.Dlatego nowoczesną platformę finansową polecamy nie tylko finansistom, księgowym czy ekonomistom, ale i każdemu, kto chce podnosić swoją wiedzę z zakresu finansów, podatków, rozliczeń czy przepisów prawa finansowego.

  Kategorie szkoleń w naszym serwisie to Księgowość i rachunkowość w praktyce, Zarządzanie kosztami, Płace od A do Z, Podatki w praktyce, Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne w praktyce, Zamówienia publiczne w praktyce, Finanse w firmie i przedsiębiorstwie, Windykacja sądowo – komornicza w praktyce, Finanse osobiste w praktyce, E-biznes.

  Zapraszamy do naszego serwisu wszystkie osoby, które chcą podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nową wiedzę w zakresie szeroko pojętych finansów.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konto Młodzieżowe »

  Informacje finansowe skierowane do uczniów i młodzieży, podane w przystępny i łatwy do zrozumienia sposób. W serwisie znaleźć można między innymi porady dotyczące analizy bankowych tabeli opłat i prowizji, kosztów prowadzenia kont młodzieżowych oraz praktyczne informacje związane z wyborem pierwszego konta. Na stronach kontomlodziezowe.com ważną rolę pełnią również artykuły związane z oszczędzaniem – prezentowane są korzyści płynące z odkładania pieniędzy oraz wyrobienia w sobie nawyku oszczędzania od najmłodszych lat. Dzięki temu start w dorosłość nie będzie oznaczał konieczności zaciągania kredytów nawet, jeśli rodzice są w trudnej sytuacji finansowej. Misją serwisu jest to, aby wyposażyć młodego człowieka w pełen zestaw umiejętności pozwalających na krytyczną ocenę i analizę ofert banków, a także przekazanie podstawowych pojęć związanych z ekonomią.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ekologia i oszczędność w domu »

  Naszym celem jest zebranie w jednym miejscu informacji na temat prowadzenia zdrowego, bardziej naturalnego trybu życia oraz zarządzania finansami domowymi. Chcemy aby tematy, które poruszamy były możliwie najbliższe Tobie. Znajdziesz tu wiele porad na tematy oszczędzania i ekologii oraz ciekawe książki i sklepy ekologiczne. Po zapoznaniu się z naszymi wpisami z pewnością stwierdzisz, że ekologia i ekonomia w domu w bardzo wielu punktach się pokrywają. Zapraszamy

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poczytaj - książki warte przeczytania »

  Poczytaj.info - książki warte przeczytania. Teksty o życiu, świecie, ekonomii i zarabianiu w Internecie, a także polecane książki na powyższe tematy.

  Ta strona jest moim oknem na świat. Mam nadzieję, że Ci się ona spodoba (i że ja też ci się spodobam). Mam zamiar być Twoją przewodniczką po pasjonującym świecie ebooków i niezależnych autorów, inspirujących i wartościowych ludzi, który osiągnęli w życiu sukces i spełnili swoje zamierzenia. Jestem osobą ciekawą świata, otwartą na innych ludzi i inne poglądy, ceniącą sobie wolność i niezależność (także finansową). Uwielbiam zdobywać nową wiedzę i czytać o wszystkim, co tylko wpadnie mi w ręce. Taką postawą, z optymizmem i wewnętrznym spokojem, chcę się też dzielić z innymi. W tym celów będą Ci regularnie prezentować różne testy o życiu, świecie i ekonomii (a także o mnie samej) i polecać książki, które uznałam za budujące bądź rozszerzające temat. Liczę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli masz do mnie pytanie, możesz wypełnić formularz w dziale Kontakt lub też napisać na maila flavysenkele@gmail.com. Postaram się odpisać na każdy list. Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »