Strony związane z hasłem: ekspertyzy budowlane - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ekspertyzy budowlane':

 • Hoska przeglądy, ekspertyzy, projekty budowlane »

  Hoska Constructions świadczy usługi w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych. Ponadto oferujemy wykonywanie ekspertyz budowlanych, inwentaryzacji budynków, przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów budowlanych, zakładanie książek obiektu budowlanego, sporządzanie opinii technicznych i kosztorysów

  Hoska Udziela konsultacji z zakresu Prawa Budowlanego i służy pomocą merytoryczną na każdym etapie procesu budowlanego, zarówno podczas czynności urzędowych jak i w trakcie realizacji inwestycji.

  Firma Hoska z Wrocławia współpracuje z najlepszymi naukowcami i ekspertami z Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi i doskonałą kadrą inżynierską posiadającą uprawnienia budowlane wykonawcze i projektowe.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertyzy budowlane »

  Specjalizujemy się w sporządzaniu kompleksowych ekspertyz budowlanych. Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami badawczymi oraz ekspertami z Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi i doskonałą kadrą inżynierską

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty, Audyt Energetyczny - Argox »

  Jest to strona firmy ARGOX od wielu lat zajmującej się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych.
  Od 2008 roku firma poszerzyła ofertę o działania na rzecz wdrażania efektywności energetycznej w budownictwie. Wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej, projektowane charakterystyki energetyczne oraz audyty energetyczne i remontowe. We współpracy z partnerami prowadzi badania termowizyjne oraz opracowuje projekty na potrzeby przedsięwzięć termomodernizacyjnych.
  Trzon zespołu tworzą fachowcy posiadający tytuły magistrów inżynierów budownictwa i energetyki. To co ich wyróżnia, to niezwykle bogate doświadczenie w zakresie certyfikacji i auditingu energetycznego, ogromna wiedza, stale poszerzana na studiach podyplomowych i szkoleniach dotyczących doradztwa energetycznego oraz wyjątkowa rzetelność, odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniach.
  Firma ARGOX wykonuje certyfikaty i audyty energetyczne na terenie całego kraju.
  W pierwszym roku obowiązywania świadectw energetycznych sporządziła ponad 400 certyfikatów, w tym dla największych galerii handlowych, prestiżowych budynków biurowych klasy A, budynków mieszkaniowych wielorodzinnych znanych i cenionych na rynku deweloperów. Wykonuje również świadectwa charakterystyki energetycznej pojedynczych budynków jednorodzinnych.
  Firma propaguje efektywność energetyczną w budownictwie oraz budownictwo zrównoważone.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty, Audyt Energetyczny – Argox Eco Energia »

  To strona firmowa Argox Eco Energia. Firma Argox Eco Energia to zespół młodych magistrów inżynierów, absolwentów Politechniki Warszawskiej, specjalizujących się w doradztwie energetycznym. Głównym obszarem zainteresowań firmy jest efektywność energetyczna budownictwa.
  W ramach podstawowej działalności firma wykonuje świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji.
  Certyfikaty energetyczne budynków wykonywane są dla obiektów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma podejmuje się certyfikacji wszystkich typów budynków. Każde świadectwo charakterystyki energetycznej wykonywane jest profesjonalnie, szybko, z pełną gwarancją rzetelności dokumentu. W pierwszym roku obowiązywania świadectw energetycznych Argox Eco Energia wykonała kilkaset certyfikatów dla obiektów zlokalizowanych w całej Polsce, w tym dla wielkopowierzchniowych obiektów handlowych wyposażonych w skomplikowane systemy ogrzewania i chłodzenia oraz wentylacji mechanicznej, dla budynków biurowych, mieszkalnych wielorodzinnych, usługowych, produkcyjnych, magazynowych, dla osiedli domów jednorodzinnych. Wykonaliśmy również szereg świadectw dla pojedynczych budynków jednorodzinnych na zlecenie osób fizycznych.
  Firma wykonuje audyty energetyczne obiektów wszystkich rodzajów, zlokalizowanych na terenie całego kraju.
  Firma promuje efektywność energetyczną, budownictwo zrównoważone, odnawialne źródła energii.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Erecta 2 Biuro Projektowe »

  Biuro Projektowe Erecta 2 działa na rynku od 1988 roku. Przez ten czas zaprojektowaliśmy ponad 300 obiektów i zyskaliśmy ogromne doświadczenie i uznanie w branży budowlanej. Kompleksowe projektowanie inwestycji. Projektowanie hal stalowych, projektowanie obiektów przemysłowych, nadzory i ekspertyzy budowlane.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty i ekspertyzy konstrukcji - Biuro projektowe i budowlane Warszawa | BPLprojekt »

  Najważniejsza bla nas jest kompleksowa obsługa poszczególnych etapów projektowania inwestycji budowlanych. Od początku do końca prac projektowych będą otrzymywać Państwo usługi najlepszej jakości. Aby tego dokonać używamy profesjonalnego oprogramowania w zakresie obliczeń, modelowania struktury budynku i na etapie przygotowania dokumentacji pisanej w standardzie BIM. Podczas każdego etapu projekty są weryfikowane za sprawą projektantów sprawdzających – wewnętrzny kontroling powoduje, że zawsze otrzymują Państwo produkt adekwatny z najnowocześniejszymi normami i pozbawiony błędów.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • KAMIŃSCY- przeglądy budowlane »

  Zaciekawionych usługami profesjonalnej firmy, zajmującej się specjalistycznymi usługami w postaci osuszania ścian i odgrzybiania ścian, zapraszamy do nas, a więc Firmy Specjalistycznej z Katowic. Nasza firma od ponad dwudziestu lat wiedzie działalność gospodarczą, świadcząc odbiorcom wysokiej jakości prace budowlane, usługi techniczne i sprzedaż licencji oraz wymianę drewnianych stropów belkowych na żelbetowe. Nasze usługi to między innymi: izolacja przeciwwilgociowa, przeciwwodna, izolacja pionowa, pozioma, iniekcje, hydroizolacje. Jesteśmy grupą profesjonalistów, posiadających wysokie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę. Powyższe czynniki powodują, że kontrahenci mogą nam zaufać. Profesjonalnie wykonujemy wszelakie osuszanie oraz odgrzybianie, a na dodatek naprawy konstrukcji, wykonywanie remontów oraz napraw dachów, jak również świadczymy usługi wykonywane przez rzeczoznawcę budowlanego, wszelakie doradztwa oraz ekspertyzy budowlane. Gorąco zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy budynków, inspektor nadzoru Warszawa »

  Pracownia Protom - uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, ekspertyzy budowlane i ekspertyzy konstrukcyjne oraz inwentaryzacje. Inspektor nadzoru Warszawa - projekty posadzek przemysłowych, przeglądy budynków (wzmacnianie konstrukcji i obciążenia stropu), optymalizacja konstrukcji Warszawa, woj. mazowieckie. Wzmocnienie stropu, projekty budowlane Warszawa.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Reprezentujemy Twój interes na budowie. »

  Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Dbamy o to, aby inwestycje osiągały założone cele – zarówno techniczno-funkcjonalne jak i biznesowe.Chcemy również, aby każda inwestycja była dla naszych klientów źródłem osobistej satysfakcji.Oprócz sfery technicznej wiele uwagi poświęcamy na stałe monitorowanie budżetu oraz kontrolę zgodności postępu prac z harmonogramem.Pamiętając, że powodzenie inwestycji zależy od jej przygotowania, opracowujemy również studia wykonalności zawierające m.in. analizę możliwości pozyskania źródeł finansowania, ocenę finansową projektów inwestycyjnych, biznesplany.Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie:Project ManagementNadzór inwestorskiKierownik budowyDoradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzyPrzeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektówMonitoring procesu inwestycyjnego.Pomagamy w przygotowaniu inwestycji w zakresie: Studium wykonalności Pozyskania finansowania Projekty doradcze, biznesplany inwestycyjnych.Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego.Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych.

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Batiplus »

  BatiPlus to francuskie biuro kontroli technicznej. Od 20 lat specjalizuje się w realizacji zadań skoncentrowanych na obsłudze inwestycji budowlanych na rynku francuskim. Firma ulegając rozwojowi, w 2014 roku rozpoczęła działalność również w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Zatrudnia zespół doświadczonych inżynierów w branży budowlanej i przemysłowej. Firma zapewnia bezpieczeństwo dla realizowanych inwestycji, jak również dla obiektów, które już istnieją.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • KTH - Krystian Tarnowski Hydroizolacje »

  Naszą specjalizacją są m.in.: izolacje wodochronne, izolacje przeciwwodne i izolacje przeciwwilgociowe obiektów, w związku z tym, iż większość z nich wymaga przygotowania obiektu i jego konstrukcji realizujemy usługi naprawy i uszczelnienia konstrukcji betonowych i żelbetonowych. Przeprowadzamy izolację stref przyziemia i podziemia: czyli izolujemy budynki nie podpiwniczone jak i podpiwniczone, prywatne domy i obiekty inżynieryjne. Wykonujemy izolacje zewnętrzne jak i wewnętrzne, strukturalne i kurtynowe oraz stabilizację gruntów pod budynkami betonami pęczniejącymi, projektujemy i przygotowujemy specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, prowadzimy nadzór nad realizacją wykonywanych hydroizolacji

  Jakie stosujemy techniki hydroizolacje:

  - hydroizolacje z lepików asfaltowych oraz roztworów i emulsji asfaltowych
  - hydroizolacje z mas asfaltowych
  - hydroizolacje polimerowo cementowe, polimerowo hybrydowe
  - hydroizolacje grubowarstwowe bitumiczne (KMB) wzmacnianie siatką
  - hydroizolacje z elastycznych i sztywnych mikrokrzemionek (szlamów)
  - hydroizolacje z rolowych materiałów bitumicznych (kompatybilne papy, membrany, itp)
  - hydroizolacje z zapraw krystalicznych i cementów szybkosprawnych
  - hydroizolacje bentonitowe, hybrydowe

  zapraszamy do współpracy

  Świadczymy usługi doradztwa technicznego i nadzoru budowlanego wszystkich obiektów na terenie Unii Europejskiej

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksbud - prowadzenie robót budowlanych »

  Kompleksbud Wiesław Konopko to firma z Warszawy, która od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych opinii i ekspertyz technicznych, nadzorowaniu robót budowlanych, a także sporządzaniu kosztorysów budowlanych oraz doradztwie w zakresie budownictwa. Jest to grupa wielu specjalistów w swej branży, którzy oferuje niezwykle profesjonalne usługi za bardzo korzystną cenę. Zobacz już teraz pełną ofertę usług.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Budowlany - mpExpertBud »

  Firma Mpexpertbud zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych ekspertyz budowlanych i przeglądów okresowych. Wszystkie nasze usługi są przeprowadzane przez grono specjalistów w tej dziedzinie, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Korzystamy z technik alpinistycznych, więc nawet trudno dostępne budynki nie są dla nas zbyt trudnym wyzwaniem.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »