Strony związane z hasłem: energia słoneczna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'energia słoneczna':

1 · 2 · następna strona »
 • Drewno zamiast benzyny, czyli tanie paliwa i odnawialne źródła energii »

  Witryna o alternatywnych (i tańszych) paliwach silnikowych, takich jak na przykład biodiesel czy bioetanol, ale także o odnawialnych źródłach energii. Czym jest budownictwo autonomiczne i pasywne? Jak tanio pozyskać energię elektryczną? Czym jest gaz drzewny i dlaczego pozwala jeździć samochodem nawet 5-6 razy taniej?

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Energia i Środowisko - oszczędności, dotacje, optymalizacja kosztów, energia odnawialna »

  Nasza specjalizacja to oszczędność i optymalizacja kosztów energii elektrycznej i cieplnej, dotacje unijne oraz energia słoneczna i energia wiatrowa. Oszczędności dla Ciebie i ochrona dla środowiska. Promujemy energię odnawialną. Pomagamy pozyskać dofinansowania do inwestycji.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Źródła odnawialne »

  Obecnie kiedy wszelkie media drożeją szuka się alternatywnych źródeł energii. Najbardziej opłacalnymi są źródła odnawialne, do których należy energia wiatrowa, wodna, słoneczna oraz geotermalna.
  Tworzy się coraz to więcej firm zajmujących się usługami związanymi z energią odnawialną, które umożliwiają nawet we własnym domu możliwość korzystania z takich dobrodziejstw natury.
  Strona Źródła Odnawialne jest miejscem gdzie zainteresowani mogą odszukać firmę, która pomoże skorzystać z energii odnawialnej, a firmy usługowe będą miały możliwość zasięgnięcia informacji z branży lub podzielić się poglądami z innymi wykonawcami.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o ogrzewaniu. Serwis o kotłach i piecach - JUNKERS »

  Strona poświęcona ogrzewaniu. Serwis o kotłach, piecach, kolektorach i pompach ciepła. Junkers to marka z ponad 100-letnią tradycją. Jesteśmy producentem gazowych urządzeń grzewczych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 1993 roku. Naszymi mocnymi stronami są jakość i zaawansowana technologia. Nasz sukces opiera się na ścisłych relacjach z naszymi Klientami, wsłuchiwaniu się w ich potrzeby oraz szybkim reagowaniu na zmiany zachodzące na rynku. Kluczową rolę odgrywają niezawodne urządzenia i wysoka jakość świadczonych usług.

  Energooszczędne urządzenia - strategią na przyszłość

  Ekologia i energooszczędność to hasła, które coraz częściej pojawiają się także w kontekście ogrzewania. Nasze energooszczędne urządzenia oraz systemy grzewcze są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Nasza komunikacja oparta jest na szerzeniu wiedzy dotyczącej energooszczędności i wymiernych korzyści, które się z nią wiążą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny wiatrowe Ecotechnolgies - jakie to proste? »

  Interesuje Cię energia odnawialna? Zastanawiałeś się nad jak zbudować własną elektrownie?

  To bardzo proste a portal www.ecotechnologies.pl pomoże Tobie w tym. Tu znajdziesz wszystkie informacje na temat tego oraz potrzebne narzędzie, części oraz urządzenia do zbudowania elektrownii wiatrowej lub słonecznej. Odpowiemy Tobie, jakie turbiny wiatrowe będą Ci potrzebne, jakie wiatraki będą odpowiednie dla twoich potrzeb. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i konsultacje rozwiązań z zakresu energii odnawialnej.

  Na stronie http://www.ecotechnologies.pl/turbiny-wiatrowe.html znajdziesz dodatkowe informacje na temat ekologicznych rozwiązań: akumulatorów, kontrolerów ładowania i innych niezbędnych akcesoriów.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • AmericanWaySolar oferuje produkty do instalacji solarnych - inwertery, moduły PV, system monitoringu »

  AmericanWaySolar jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów do instalacji fotowoltaicznych - inwerterów Power One, modułów fotowoltaicznych AWS, urządzeń do monitoringu SolarLog oraz elementów konstrukcyjnych. Oferowane przez nas wysokiej jakości, certyfikowane i sprawdzone w praktyce urządzenia solarne pozwalają na pozyskiwanie energii elektrycznej z oddziaływania Słońca. Na stronie obejrzysz zdjęcia z wielu instalacji fotowoltaicznych wykonanych przez naszą firmę. Energia ze Słońca - niech Słońce pracuje za Ciebie.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Poradnik na temat kolektorów słonecznych. Kolektory słoneczne stają się coraz bardziej dostępne. Pozyskiwanie energii ze słońca to dobre rozwiązanie zarówno dla prywatnych rodzin jak i dla przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Panuje mit, że w Polsce nie mamy warunków na kolektory słoneczne. Energia ze słońca jest zbyt niewielka, by można by ją wykorzystywać do ogrzewania pomieszczeń czy tylko wody. Nic bardziej błędnego. Jeżeli wybierzemy dobre kolektory słoneczne i w prawidłowy sposób je przymocujemy, energia słoneczna będzie mogła nam służyć przez wiele lat.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogniwa słoneczne i akcesoria, baterie słoneczne »

  Ogniwa słoneczne i akcesoria do budowy paneli fotowoltaicznych - fotoogniwa.
  Konektory MC4, Kable solarne, ogniwa monokrystaliczne i polikrystaliczne.
  Czysta energia, odnawialne źródła energii - fotowoltaika.
  Zredukuj swoje rachunki za energię elektryczną!
  Zbuduj swoją własną elektrownię słoneczną od podstaw - Powerius.com Zapraszamy!Więcej informacji na naszej stronie www.powerius.com

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Kolektory słoneczne to system, którego celem jest ogrzanie ciepłej wody użytkowej. Solary stosuje się również do centralnego ogrzewania. Dzisiaj nabywca stoi przed szerokim wyborem różnych kolektorów. W blogu tym znajdziesz potrzebne informacje przy doborze kolektora. Dowiesz się wiele ciekawych rzeczy na temat potęgi energii słonecznej. Znajdziesz informacje na temat aktualnych cen paliw kopalnianych. Wiadomości tu zawarte pomogą Tobie przy wyborze systemu solarnego. Możesz zaczerpnąć fachowej wiedzy na temat dofinansowań, które aktualnie zakup kolektora czynią możliwy dla polskiego portfela.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energia odnawialna|Ogrzewanie|OZE|Zlecenia|Solarinfo.pl|Portal »

  Solarinfo.pl to portal o odnawialnych źródłach energii i nowoczesnych systemach grzewczych przeznaczony dla wszystkich chcących korzystać z nowoczesnych technologii w tej właśnie branży oraz dla osób zainteresowanych tą tematyką. Celem redakcji jest stworzenie bogatej bazy wiedzy na temat systemów grzewczych wykorzystujących energię ze źródeł odnawialnych. Zależy nam na tym, aby informacje publikowane w naszym portalu były rzetelne i sprawdzone, w związku z tym do współpracy zapraszamy jedynie specjalistów i ekspertów.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świat energii odnawialnej »

  Progres całej zależy od dużej liczby czynników. Obecnie jednym z najważniejszych z nich jest energia, na którą zapotrzebowanie nieustannie się zwiększa. W dzisiejszych czasach w procesie wytwarzania energii pozycję dominująca mają paliwa kopalne, których zasoby w nadzwyczaj szybkim tempie maleją i są najzwyczajniej w świecie nieodnawialne. Nasza przyszłość i bezpieczeństwo energetyczne zależeć jednak będą w duży stopniu od odnawialnych źródeł energii tj. energia słoneczna, wiatru, geotermalna, spadku wody. Nasza wiedza w zakresie odnawialnych źródeł energii zwiększa się bardzo szybko, głównie dzięki mediom oraz informacjom publikowanym w Internecie. Blogi podobne energetycznie.com.pl są doskonayłym źródłem wiedzy i pozwalają nam bez przeszkód śledzić najnowsze informacje z branży energetyki odnawialnej.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Giełda OZE »

  Giełda OZE to internetowa platforma ogłoszeniowa dla przedsiębiorców, producentów i dostawców prężnie działających w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Serwis został podzielony na dwie części - pierwsza (główna) to system składania bezpłatnych ogłoszeń, a druga to katalog firm zajmujących się energią odnawialną. Oferty można publikować w takich kategoriach jak: biomasa, biogaz i biopaliwa, energia słoneczna i wiatrowa oraz geotermia. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła »

  Euro Effect to firma zajmująca się dystrybucją, montażem i serwisowaniem instalacji z branży odnawialnych źródeł energii, tj. kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła. W swojej ofercie mamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na szambo, kotły gazowe i na paliwa stałe. Ponadto zajmujemy się profesjonalnym doradztwem z zakresu wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz pomagamy w uzyskaniu dotacji i kredytów na zakupione u nas produkty.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjoner słoneczny HELIOTRAK »

  Automatyczne systemy pozycjonowania paneli fotowoltaicznych serii HELIOTRAK. Całkowicie polski produkt, wykonywany w kraju. Systemy zdolne do zwiększenia uzysku energii z paneli fotowoltaicznych na poziomie od 18% do 42%. Automatyczne, mikroprocesorowe sterowanie oparte w najprostszej wersji o foto czujniki,a w rozbudowanej o mapę nieba wykorzystującej moduł GPS do ustalenia pozycji trakera. Prosta i tania konstrukcja gwarantuje optymalne wykorzystanie systemu paneli fotowoltaicznych przy jednoczesnym niskim koszcie instalacji i szybszym zwrocie poniesionych kosztów inwestycji.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne wrocław »

  Oferta sprzętu związanego z branżą dotyczącą pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Firma sprzedaje kolektory słoneczne, zasobniki, sterowniki, grupy pompowe, kolektory próżniowe. Sprzęt posiada wszystkie certyfikaty wymagane przez Unię Europejską. Firma gwarantuje najwyższą jakość produktów, montaż zakupionego sprzętu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, doradzane są mu najlepsze dla niego rozwiązania.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pro-Sun Energia prosto ze słońca »

  Strona prezentuje ciekawe informacje i wskazówki z obszaru energetyki związanej ze słońcem (OZE - Odnawialne Źródła Energii).

  Można na niej znaleźć informacje dotyczące fotowoltaiki, energetyki wiatrowej, kolektorów słonecznych, a wszystko opisane w bardzo przystępny i praktyczny sposób.

  Prezentowane informacje mogą być przydatne zarówno dla firm związanych z branżą OZE, jak również dla przeciętnego obywatela zainteresowanego odnawialnymi źródłami energii.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lioneg.pl fotowoltaika »

  Energia odnawialna jest coraz to szerzej wykorzystywanym sposobem pozyskiwania prądu. Stosuje się ją zarówno w przydomowych systemach, jak również w rozległych inwestycjach, zaopatrujących w elektryczność sporo sąsiednich domostw. Z tej przyczyny stworzyliśmy prezentowaną stronę internetową, dostarczającą wszelkich niezbędnych informacji odnośnie energii wyprodukowanej za pośrednictwem odnawialnych źródeł energii. Odnajdziesz tutaj atrakcyjne informacje o modułach fotowoltaicznych, jak też o szkoleniach OZE i nowych przepisach o odnawialnych źródłach energii. Wydział obejmujący aktualności dostarczy Tobie zawsze obowiązujące nowin, w dodatku, fakty i mity opiszą Ci zupełną prawdę o odnawialnych źródłach energii.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • SuperEnergia.pl »

  Sklep internetowy SuperEnergia.pl to duży, bogaty katalog akcesoriów fotowoltaicznych. W katalogu sklepu znajdują się najlepsze inwertery solarne, konstrukcje montażowe produkowane przez najlepsze firmy – znane i cenione przez klientów w całej Europie. Na każdy produkt udostępniamy niezbędnej gwarancji. Wszystkie towary w sklepie posiadają certyfikaty jakości oraz są odpowiednio przez nas opisane. Pracownicy sklepu to osoby z dużą, branżową wiedzą – bardzo chętnie pomagają podczas realizacji zakupów. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nawiązywania kontaktu z obsługą sklepu. Kontakt jest możliwy również poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej sklepu.

  Data dodania: 01 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal ekologiczny »

  Portal Ekologiczny Eco-News.pl to aktualne informacje ciekawe porady oraz darmowe ogłoszenia ekologiczne. W naszym portalu znajdziesz informacje na temat energii wiatrowej, energii słonecznej (solary, panele fotowoltaiczne), energii geotermalnej, biogazowni, ochrony środowiska, agroturystyki, GMO i wiele innych ciekawych tematów. Zapraszamy

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Osoby zainteresowane ekologicznymi rozwiązaniami w budownictwie koniecznie powinny odwiedzić naszą witrynę. Można tutaj znaleźć dokładną charakterystykę poszczególnych usług budowlanych, które są nakierowane na ochronę ekologii i jednocześnie są korzystne pod względem ekonomicznym. Szczególny nacisk położyliśmy na technologie solarne oraz instalacje fotowoltaiczne. Dzięki nam można dowiedzieć się, jaka instalacja okaże się najlepszym wyborem pod kątem konkretnego budynku. Doskonale orientujemy się w branży budowlanej, stawiając szczególny nacisk na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania.

  Data dodania: 10 09 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »