Strony związane z hasłem: english - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'english':

 • Unleashed English - blog lingwistyczny »

  Blog lingwistyczny prowadzony przez filologa i językoznawcę dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie; zarówno osoby uczące się angielskiego, jak i biegle posługujące się angielszczyzną. Ciekawostki, nowe trendy w języku, problemy językowe, częste błędy, porady. Serdecznie zapraszam do lektury!

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • The English Factory angielski online »

  The English Factory - nauka języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Angielski online, interaktywnie z nauczycielem przez Skype. Dzięki nauce w The English Factory masz możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych - rozumienia ze słuchu, konwersacji, rozumienia tekstu pisanego, podszkolisz wymowę, nauczysz się słownictwa i gramatyki. Bezpłatna lekcja próbna.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Our kids / dzieci rodzice nauczyciele »

  Strona adresowana jest do anglistow oraz rodzicow dzieci uczących się jezyka angielskiego oraz dzieci dwujęzycznych. Strona zawiera darmowe pomysły na lekcje, zabawy i gry w domu, materialy metodyczne i pedagogiczne, forum, artykuly metodyczne, ciekawe strony oraz ksiązki.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Besolution.pl szkolenie, kursy dla firm z języka angielskiego »

  Obecnie język angielski jest najbardziej popularnym językiem w relacjach biznesowych na świecie. Zaproponowanie pracownikom szkoleń opłacanych częściowo lub w całości przez pracodawcę jest dobrym sposobem na podniesienie kwalifikacji pracowników i jest jednym ze skuteczniejszych pozapłacowych narzędzi motywacyjnych. Dlatego warto zapewnić szkolenia pracownikom w jednej z renomowanych szkół. Business English Solutions jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć ogólną znajomość języka i swobodnie rozmawiać w środowisku międzynarodowym, na targach, konferencjach, negocjacjach oraz w innych kontaktach zawodowych i towarzyskich. Www.besolution.pl to rozwiązania szkoleniowe dla średnich firm, klientów korporacyjnych i klientów indywidualnych. Stwarzając wyjątkowy i przyjazny klimat szkoleń, trener języka angielskiego biznesowego, dostosowuje się do możliwości czasowych klientów i ułatwia im udział w zajęciach organizując je w siedzibie firmy, oszczędzając czas uczestników.
  Szkolenia mogą dotyczyć języka angielskiego z zakresu sprzedaży, marketingu, finansów, IT i korespondencji handlowej. Be Solution oferuje szkolenia języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania.
  W zależności od oczekiwań klienta, które są badane podczas analizy potrzeb (szkoleniowych), pracownicy mogą wybrać szkolenia w zakresie języka ogólnego z elementami Business English lub stricte języka specjalistycznego.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lanturn FCI - Hodowla - Cocker Spaniel Angielski »

  Hodowla Lanturn FCI Cocker Spaniel Angielski - W naszym domu cocker spaniele są od kilku lat, kochamy tę rasę. Cocker Spaniel Angielski to wspaniały przyjaciel rodziny, jeśli poświęcisz mu odpowiednią ilość czasu odwdzięczy Ci się niezmierzoną miłością. Więc jeśli zakochałeś się w Rasie Cocker Spaniel Angielski - Serdecznie Zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języka Angielskiego OXBRIT »

  Działamy w Proszowicach od roku 2001. Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzież dorośli). Przygotowujemy do egzaminów Cambridge i matury z angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.Nauka odbywa się z reguły w grupach około 4-6 osobowych. Maksymalna ilość uczestników kursu wynosi 9 osób (grupy dorosłe i młodzieżowe) lub 8 (dzieci ), ale mniejsza ilość osób w grupie nie wpływa na wysokość ponoszonych przez Państwa opłat. Większość naszych uczniów to nasi stali klienci, lub osoby, którym nasza szkoła została przez nich polecona. Świadczy to o zadowoleniu naszych słuchaczy z prowadzonych zajęć i zaufaniu do nas, co jest dla nas dużym zobowiązaniem.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych KOLIBER »

  Szkoła Języków Obcych KOLIBER to:


  Szeroka gama kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  Zajęcia z doświadczonymi lektorami w miłej atmosferze
  Małe grupy (4-9 osób)
  Bardzo korzystne ceny
  Świetne warunki lokalowe
  Bezpłatne konsultacje językowe
  BEZPŁATNE wakacyjne kursy języka angielskiego (English Survival Kit)
  Specjalne kursy dla osób 55+ (Herbatka językowa 55+)


  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • T&L Language School »

  T&L jest szkołą językową oferującą kurs języka angielskiego na każdym poziomie. Prowadzimy indywidualne i grupowe zajęcia na żywo przez internet korzystając z najnowszych technologii jak chociażby wirtualna tablica. Kurs zostanie dostosowany w pełni do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skorzystaj z darmowego spotkania próbnego podczas którego zobaczysz czym jest profesjonalna nauka online.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »