Strony związane z hasłem: Farmacja - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Farmacja':

 • Porównywarka cen leków - internetowy Portal Medyczny Leku.pl »

  Internetowy Portal Medyczny Leku.pl to obszerna baza wiedzy z zakresu farmacji i medycyny przygotowana specjalnie dla każdego z użytkowników internetu. Porównywarka cen leków, Encyklopedia zdrowia oraz baza placówek to idealne rozwiązania dla ludzi poszukujących informacji o zdrowiu.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • DrogaPoZdrowie.pl - Portal Wiedzy o Zdrowiu »

  Portal zawiera wiele opracowań i porad medycznych z różnych dziedzin zdrowia. W naszym serwisie znajdą Państwo również porady związane z urodą czy też dietą oraz odchudzaniem. Portal zawiera również encyklopedię medyczną - w skład której wchodzą tysiące leków, suplementów diety oraz kosmetyków wraz z opisem i komentarzami.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apteka Internetowa Am24 »

  Apteka internetowa to znacznie więcej niż tylko miejsce, w którym zamówisz tanie leki. U nas znajdziesz informacje na temat różnych dolegliwości takich jak cukrzyca, alergia czy łupież. Dowiesz się czym charakteryzują się dane choroby oraz poznasz efektywne metody ich leczenia. Dzięki temu, że nasze leki są podzielone tematycznie (zgodnie z dziedzinami medycyny) z łatwością wybierzesz odpowiednie środki farmaceutyczne. Nie wychodząc z domu możesz dowiedzieć się jak pozbyć się infekcji oraz zamówić tanie leki, które dostarczymy ci pod same drzwi twojego domu. To sprawi, że zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz nerwy związane ze staniem w długiej kolejce. Zapraszamy na naszą niesamowitą stronę www!

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIO-kariera.pl - praca medycyna, farmacja, badania kliniczne »

  Praca dla profesjonalistów z branży medycznej,farmaceutycznej i biotechnologicznej. Nowy portal dedykowany specjalistom rynku medycznego,farmaceutycznego a także osób związanych z biotechnologią,weterynarią,służbą zdrowia,stomatologią,ratownictwem medycznym, kosmetologią.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-hipokrates.com »

  Platforma medyczno - farmaceutyczna e-hipokrates.com to miejsce przeznaczone dla osób i firm zawodowo związanych z branżą medyczną i farmaceutyczną. Naszym głównym zadaniem jest zaoszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy poprzez umieszczanie konkretnych zapytań ofertowych przez potencjalnych Klientów oraz pełnych ofert katalogowych przez Dostawców produktów i usług. Teraz dzięki Portalowi wielu dostawców zostało zgromadzonych w jednym miejscu, nie trzeba ich szukać oddzielnie i kontaktować się z każdym z osobna

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • DobreBadanie.pl - Portal Badań Klinicznych »

  Usłyszałeś o możliwości wzięcia udziału w badaniu klinicznym? Nie jesteś pewien, czy się zdecydować? Jak będzie wyglądało twoje badanie, czego możesz się spodziewać? Jakie są plusy i minusy uczestnictwa w każdym etapie testowania leków?

  Wszystko co powinieneś wiedzieć o badaniach klinicznych. Dla pacjentów i profesjonalistów. Aktualności, porady, dyskusje. Największe kompendium wiedzy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baza Leków - Ulotki do lekarstw (Patient Information Leaflets) »

  Baza Leków. Wyszukiwarka informacji na temat lekarstwa w podziale na: opis leku, wskazania, skład, dawkowanie, przedawkowanie, jedzenie i picie, ciąża (ostrzeżenia), ulotka, charakterystyka, opinie. Strona umożliwia ściągnięcie ulotki dla pacjenta / charakterystyki dla lekarzy. Ulotka do leku w formacie pdf lub doc. Wyraź swoją opinię na temat działania leku. Wymień się spostrzeżeniami z innymi użytkownikami serwisu. Serwis umożliwia szybkie i intuicyjne wyszukiwanie.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmacji zielona góra »

  Policealne Studium Farmacji to szkoła preferująca kształcenie w zawodzie technika farmaceuty. Rekrutacja nie wymaga egzaminów wstępnych. Kończąc daną szkołę, uczeń otrzymuje dyplom technika farmaceutycznego, który pozwala na podjęcie pracy w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych i zakładach produkcji leków. Nauka odbywa się w systemie weekendowym. Nauka odbywa się pod kątem zarówno teorii jak i praktyki.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Benfogamma.info »

  Nasze zdrowie to jedyne, co posiadamy i nigdy nie było tak kruche i ulotne jak w czasach wielkiego postępu cywilizacyjnego. Nie dbamy o swoje zdrowie, chociaż wszystkie media przestrzegają, aby robić profilaktyczne badania, regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia, nie bagatelizować pierwszych objawów chorób, gdyż mogą okazać się nieodwracalne. Benfogamma jest nowoczesnym lekiem, który daje nam wszystkim możliwość zadbania o nas samych i bliskich, którym grozi cukrzyca.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rynek leków w Polsce »

  Jak się dowiadujemy sprzedaż leków w naszym, kraju z roku na rok rośnie. Urząd, który lekami się zajmuje informuje, że nasz kraj jest na szóstym miejscu w Europie, gdy chodzi o zbyt leków. Pod względem liczby opakowań na mieszkańca wyprzedza nas wyłącznie Francja. Niepokój budzi przede wszystkim to jak wiele leków dostępnych bez recepty w naszym kraju się sprzedaje. Spożywanie zbyt dużej ilości środków farmaceutycznych, stosowanie ich niezgodnie z zaleceniami oraz przyjmowanie takich samych substancji sprzedawanych pod różnymi nazwami handlowymi prowadzić może między innymi do zatrucia lekami. Niekontrolowane ich zażywanie może niekiedy prowadzić nawet do uzależnienia. Kwestię stosowania przez Polaków lekarstw dostępnych bez recepty już poruszyliśmy nie tak dawno w naszych badaniach, wykazując jak ten rynek u nas działa.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »