Strony związane z hasłem: film ślubny kraków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'film ślubny kraków':

 • Wideofilmowanie i fotografie ślubne kraków »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy media-group. Firma ta istnieje na rynku już ponad 3 lata i ciągle się rozwija. Media-group doskonale przykłada się do tego co robi, dlatego też usługi zawarte w takich kategoriach jak wideofilmowanie i fotografia są zawsze doskonale robione w najwyższej klasie, o czym przekonało się już bardzo wiele osób. Może właśnie będziesz kolejną ? Firma ta wykonuje między innymi wideofilmowanie ślubu, wesel, oraz szereg innych usług związanych z multimediami. Jeżeli natomiast chodzi o zdjęcia, to są, to zdjęcia ślubne, zdjęcia plenerowe, a także i zdjęcia studniówkowe !

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wspaniała-chwila - nowoczesne filmy ślubne »

  Zupełnie nowa jakość i forma filmów ślubnych:

  Ekskluzywne, pełne świetnie dobranej muzyki i wyczucia artystycznego, nowocześnie zmontowane produkcje trwające około 1,5 godziny (nie sposób się nudzić!)

  Gwarantujemy nieszablonowe podejście do filmowania, każdy jest inny i niepowtarzalny! Wyjątkowe czołówki, mnóstwo teledysków (impresji z efektami) np. z Kościoła, przejazdy, plener, tort, teledysk końcowy itp., podział filmu na rozdziały.

  Dynamicznie ujęte tańce na przyjęciu weselnym (nie stoimy w miejscu, filmujemy pełne ekspresji zabawy z użyciem systemów stabilizacji kamer typu FLYCAM). Ponadto przeprowadzamy ciekawe wywiady z rodziną, gośćmi i przyjaciółmi.

  Nagrywamy dodatkowo zewnętrzny dźwięk (np. w Kościele).
  Gotowy film w 6 kopiach z nieszablonowym (każdorazowo na nowo projektowanym) interaktywnym menu z dostępem do wybranych scen.

  Nie powielamy schematów, każdy nasz film jest wyjątkowy!

  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można zobaczyć przykładowe fragmenty filmów.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »