Strony związane z hasłem: filmy korporacyjne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'filmy korporacyjne':

1 · 2 · następna strona »
 • SQMStudio - prezentacje multimedialne - animacja 3D »

  SQM Studio to kreatywna kuźnia pomysłów w zakresie produkcji filmu i animacji, multimediów oraz DTP. Animacja - ruchomy obraz nie ma dla nas tajemnic. Oferujemy kompleksową produkcję filmów "od scenariusza do realizacji" oraz wszelkie prace towarzyszące - przygotowanie koncepcji, kreację, przygotowanie materiałów wyjściowych, ścieżki dźwiękowe i podkłady muzyczne, postprodukcję, authoring DVD itp. Multimedia – prezentacje multimedialne to sposób przekazywania informacji złożony z różnych form: tekstu, dźwięku, grafiki statycznej, animacji, video oraz interakcji z użytkownikami. Połączenie tylu środków przekazu daje ogromne możliwości efektownego i skutecznego dotarcia do odbiorców. Naturalnym uzupełnieniem naszej działalności związanej z obrazem ruchomym jest dział DTP. Z przyjemnością podejmiemy się wszelkich zleceń z zakresu grafiki statycznej - fotografii, identyfikacji wizualnej, składu publikacji i wydawnictw, przygotowania do druku.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ASFmedia, produkcja filmowa i telewizyjna »

  W ASFmedia zajmujemy się realizacją materiałów filmowych na potrzeby reklamy, edukacji i promocji. Nasza oferta skierowana jest do firm, samorządów, jednostek medycznych i edukacyjnych oraz wszelkich instytucji i osób prywatnych. Realizujemy filmy promocyjne, reklamowe edukacyjne i korporacyjne, filmowe prezentacje firm i produktów, zapewniamy obsługę telewizyjna eventów, spotkań branżowych.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filmy jakich potrzebujesz, Studio Filmowe M-PRO »

  Strona zawiera ofertę produkcji filmów i innych materiałów audiowizualnych na potrzeby firm, instytucji i osób prywatnych, oraz przykładowe realizacje. Strona należy do firmy współpracującej z polskimi i zagranicznymi telewizjami produkującej materiały filmowe o jakości emisyjnej

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filmy promocyjne | reklamowe | korporacyjne | Poznań | iGIS »

  Firma produkuje filmy promocyjne, reklamowe i korporacyjne. Realizuje również projekty dla klientów biznesowych i indywidualnych, wspierając reklamę wizualną i podnosząc prestiż firmy. Filmy promocyjne gwarantują wysoką skuteczność reklamy, podnosząc sprzedaż produktów.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filmy korporacyjny dla firmy »

  Jeśli interesuje nas aby nagrać np. film korporacyjny powinniśmy zastanowić się nad pomysłem na film. pomysł jest bardzo ważny. Powinniśmy pamiętać jeszcze oczywiście o kosztach filmu. Oczywiste musi być dla nas że dłuższe filmy są zazwyczaj droższe. Tak samo jeśli będziemy często zmieniać scenariusz podczas kręcenia filmu, to okaże się że nasze filmy korporacyjne podrożały.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nova Group Film & Media - Filmy Reklamowe Spoty Promocyjne »

  Nova Group Film & Media to firma zajmująca się produkcją filmów reklamowych, spotów, filmów promocyjnych oraz teledysków muzycznych. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji od lat związani z produkcją filmową, reklamą i modą. Nasze prace były wielokrotnie doceniane w kraju i za granicą. Film pt. „Bytom Energia Kultury” otrzymał I Miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Art & Tourism Festival 2010.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • SplaszFX - Animacje reklamowe »

  Świat reklamy dziś to przede wszystkim obraz a szczególnie ruchomy obraz. Filmy reklamowe, animowane prezentacje multimedialne, animacje reklamowe, animacje na telebimach to jedne z najbardziej efektywnych sposobów reklamy. Firma SplaszFX od wielu lat zajmuje się dostarczaniem filmowych i animowanych materiałów dla swoich klientów zawsze na najwyższym poziomie. Filmy animowane od pomysły i scenariusza poprzez proces preprodukcji aż do realizacji animacji, authoringu DVD i Blu-Ray. Filmy reklamowe to scenariusz, lokalizacja, aktorzy, udźwiękowienie, oświetlenie i efekty specjalne - te wszystkie składowe powodują że filmy reklamowe realizowane są na profesjonalnym poziomie. Prezentacje multimedialne, wizualizacje muzyczne, realizacje vj'skie to inne z działań prowadzonych w zakresie ruchomego obrazu które są godne polecenia. SplaszFX to firma która z chęcią podejmie każde wyzwanie z zakresu animacji i filmu oraz wszystkiego co związane z ruchomym obrazem.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czerniatowicz.pl - producent, realizator, dziennikarz, prezenter i lektor. »

  Strona lektora, realizatora dźwięku, producenta filmowego i muzycznego, dziennikarza i prezentera radiowego. Realizuje produkcje filmowe: reklamy telewizyjne, filmy korporacyjne, szkoleniowe i instruktażowe oraz teledyski. Produkuje muzykę do filmów i reklam. Nagrywa spoty radiowe, zapowiedzi telefoniczne IVR oraz systemy DSO. Użycza głosu do reklam i filmów. Komponuje, aranżuje i realizuje nagrania, na finalnym procesie masteringu kończąc. Planuje kampanie, przygotowuje kreacje i zajmuje się zakupem mediów.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filmy korporacyjne Warszawa »

  Wykonujemy doskonałe filmy korporacyjne, prezentacje firmowe - wszystko w jakości HD. W realizacjach używamy animacji, doskonałej muzyki, a także podkładów lektorskich. Posiadamy własne studio postprodukcji, które jest doskonale przygotowane do pracy z Klientem z "zewnątrz". Jeżeli szukasz świeżego pomysłu na film korporacyjny zapraszamy do nas.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filmy korporacyjne »

  Reklama internetowa to jeden z ważniejszych elementów promowania własnych działalności. Reportaże, spoty reklamowe czy filmy korporacyjne to oferta naszej firmy Digital Cut. Jesteśmy do państwa dyspozycji i stworzymy dla Was projekt dokładnie taki o jakim myślicie. Profesjonalne projekty i filmy korporacyjne to nasza propozycja dla państwa.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja filmów korporacyjnych | Video marketing »

  Tworzymy angażujący kontent wideo do Internetu dla biznesu: filmy korporacyjne, filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy dla hoteli, filmy dla branży medycznej, filmy dla branży spożywczej, filmy dla e-commerce, transmisje online, streaming video. Pozycjonujemy treści video w Internecie, video SEO. Montaż filmów, udźwiękawianie, scenariusze do filmów, postprodukcja filmów reklamowych i korporacyjnych. Mamy doświadczenie w produkcji filmów dla Hoteli i ośrodków SPA&WELLNESS. Działamy na terenie całego kraju. Siedziba znajduje się w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy. Zapraszamy na nasz blog pod adresem www.emotionfilm.pl/blog oraz na profil na serwisie GOOGLE PLUS pod adresem https://plus.google.com/112133928681823411810/posts

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spectra Group - filmy reklamowe i korporacyjne »

  Filmy reklamowe, promocyjne i korporacyjne. Produkujemy filmy szkoleniowe, instruktażowe i rekrutacyjne. Produkcja filmów korporacyjnych i wizerunkowych dla firm. Nagrywamy filmy eventów - wideoreportaże z imprez firmowych. Nasz zasięg to: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Szczecin.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KLUSKY produkcja filmowa Warszawa »

  Studio filmowe Klusky z Warszawy oferuje produkcję filmową od kreacji, do realizacji.W ofercie firmy są m.in.:
  - scenariusze,
  - copywriting,
  - filmy promocyjne,
  - filmy reklamowe,
  - filmy korporacyjne,
  - reportaże,
  - animacje 2d i 3d.

  Studio Klusky specjalizuje się w filmach przeznaczonych do komunikacji w internecie, na targach, prezentacjach oraz w TV. Ekipę firmy tworzą operatorzy, montażyści, graficy z doświadczeniem telewizyjnym.Firma oferuje także tworzenie stron internetowych, e-mailingów, landing pagy.opinie klientów:Firma Klusky przygotowywała reportaże i filmy promocyjne z imprez organizowanych dla naszych największych klientów. Wszystkie produkcje niezmiennie przyjmowane były bez zastrzeżeń, skutecznie zbogacając naszą ofertę. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą Klusky każdemu, komu zależy na szybkiej i profesjonalnej obsłudze filmowej.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fest Ekipa - produkcja filmów »

  Zajmujemy się produkcją filmów i spotów: reklamowych, promocyjnych, korporacyjnych, szkoleniowych, produktowych. Filmy i spoty realizujemy na terenie całej Polski między innymi w miastach takich jak - Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice, Łódź.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jodaeyenaderazsimin.com - produkcja filmów »

  Produkujemy filmy reklamowe, promocyjne, wizerunkowe i korporacyjne w całej Polsce. Miasta: Katowice, Warszawa, Białystok, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Gdynia. Ekspresowy czas realizacji.

  Data dodania: 01 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edifilm.com - produkcja filmów »

  Billboard sponsorski - produkcja. Poznajcie nasz konkurencyjny cennik na spoty reklamowe. Działamy w Białystok, Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Katowice, Gdańsk, Gdynia. Ekspresowa realizacja.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Filmy promocyjne - produkcja spotów reklamowych »

  Filmy promocyjne - produkcja spotów reklamowych, filmów korporacyjnych, szkoleniowych, rekrutacyjnych. Działamy w całej Polsce: Katowice, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Kielce. Szybka realizacja.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Filmy reklamowe - produkcja filmów promocyjnych »

  Filmy reklamowe - produkcja filmów promocyjnych, wizerunkowych, korporacyjnych. Ekspresowa realizacja. Nagrywamy filmy z imprez, targów, eventów, koncertów. Zasięg: Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław, Karków, Tychy, Kielce.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe - produkcja reklam telewizyjnych »

  Spoty reklamowe - produkcja reklam telewizyjnych oraz filmów i spotów reklamowych, promocyjnych i rekrutacyjnych. Działamy na terenie: Warszawa, Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Szczecin.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja filmów szkoleniowych i rekrutacyjnych »

  Produkcja filmów szkoleniowych, rekrutacyjnych i korporacyjnych. Krótkie terminy. Mamy konkurencyjny cennik spotów reklamowych i promocyjnych. Nagrywamy: Gdańsk, Warszawa, Karków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »