Strony związane z hasłem: filmy promocyjne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'filmy promocyjne':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • BWmedia »

  Strona firmy BWmedia, zajmującej się wideofilmowaniem, produkcją filmów oklolicnzościowych, reklamowych i promocyjnych.
  BWmedia zajmuje się profesjonalnie filmowaniem i montażem oraz obróbką nagrań.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • TVIno - Twoja Kujawska Telewizja Inowrocław »

  TVIno - Twoja Telewizja z Inowrocławia i Regionu Kujaw - ciekawie, obiektywnie i profesjonalnie! Informacje, wydarzenia, relacje, reportaże, aktualności, producent reklam, promocje, reklama w Inowrocławiu i na Kujawach, pogoda, sport...

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Częstochowa DatFilm »

  videofilmowanie, wideofilmowanie częstochowa, ślubów, spoty reklamowe, filmy promocyjne, organizacja imprez firmowych koncertów, częstochowa, videofilmowanie, wideofilmowanie częstochowa, ślubów, spoty reklamowe, filmy promocyjne, organizacja imprez firmowych koncertów, częstochowa

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filmy jakich potrzebujesz, Studio Filmowe M-PRO »

  Strona zawiera ofertę produkcji filmów i innych materiałów audiowizualnych na potrzeby firm, instytucji i osób prywatnych, oraz przykładowe realizacje. Strona należy do firmy współpracującej z polskimi i zagranicznymi telewizjami produkującej materiały filmowe o jakości emisyjnej

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • MultiFilm.pl produkcje filmowe »

  Produkcje teledysków, filmów promocyjnych oraz szkoleniowych. Realizacje reklam telewizyjnych, produkcja spotów reklamowych. Korekcja barwna, animacje 2D i 3D. Zaawansowany montaż na systemach AVID i Final Cut. Profesjonalny sprzęt.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filmy promocyjne »

  Studio filmowe, profesjonalna realizacja filmów promocyjnych, reklamowych. Ponad dziesięć lat doświadczenia, szereg zrealizowanych projektów, bogate portfolio. Wybrane realizacje filmowe można obejrzeć na stronie.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Appen - Projekty graficzne, skład publikacji, realizacja filmów promocyjnych »

  Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom usługi z zakresu projektowania graficznego, opracowania redakcyjnego, składu i druku. Projektujemy reklamy prasowe, strony internetowe, foldery, broszury, przewodniki turystyczne, tworzymy klipy filmowe i prezentacje multimedialne. Opracowujemy zawartość materiałów promocyjnych i reklamowych (koncepcja, teksty, zdjęcia).

  W zakresie druku współpracujemy ze sprawdzonymi drukarniami z terenu Mazowsza i Małopolski. Wśród naszych klientów są firmy (m.in. IKEA, Orbis Travel) organizacje (Unicef) oraz jednostki samorządowe różnych szczebli - Urzędy Marszałkowskie, Starostwa Powiatowe, Urzędy Miast i Gmin. Pełna lista klientów poniżej.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filmy promocyjne | reklamowe | korporacyjne | Poznań | iGIS »

  Firma produkuje filmy promocyjne, reklamowe i korporacyjne. Realizuje również projekty dla klientów biznesowych i indywidualnych, wspierając reklamę wizualną i podnosząc prestiż firmy. Filmy promocyjne gwarantują wysoką skuteczność reklamy, podnosząc sprzedaż produktów.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nova Group Film & Media - Filmy Reklamowe Spoty Promocyjne »

  Nova Group Film & Media to firma zajmująca się produkcją filmów reklamowych, spotów, filmów promocyjnych oraz teledysków muzycznych. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji od lat związani z produkcją filmową, reklamą i modą. Nasze prace były wielokrotnie doceniane w kraju i za granicą. Film pt. „Bytom Energia Kultury” otrzymał I Miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Art & Tourism Festival 2010.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe, filmy reklamowe, animacje reklamowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjną, niepowtarzalną i konkurencyjną ofertą firmy Nox Media.
  Odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej o działalności firmy, obejrzyj przykładowe projekty, skontaktuj się z nami i zamów realizację własnej myśli reklamowej, bądź filmu instruktażowego. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Panika - filmy reklamowe, promocyjne »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego studia nagraniowego Studio Panika. W ramach usług firma zajmuje się m.in. produkcją teledysków, filmami reklamowymi oraz promocyjnymi. Gwarancja najwyższej jakości, zapraszamy!

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • IMPERIA FILM produkcja filmów »

  Krakowskie Studio Filmowe Imperia Film tworzą doświadczeni realizatorzy filmowi i telewizyjni, dla jakich film jest prawdziwą życiową pasją. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem zdjęciowym i montażowym. Nasz profesjonalny zespół jest do Państwa stałej dyspozycji służąc swoim doświadczeniem w realizacji nawet w największym stopniu niestandardowych projektów. Zajmujemy się profesjonalną produkcją filmową, telewizyjną i reklamową. Tworzymy, między innymi, filmy promocyjne, instruktażowe, spoty reklamowe, teledyski, filmy szkoleniowe, oraz niskobudżetowe filmy fabularne i dokumentalne. Istniejemy na rynku od 2003 roku. Stale i energicznie się rozwijamy wraz z rosnącymi potrzebami i oczekiwaniami rynku. Przykłady dotychczasowych realizacji prezentujemy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studiologia | Agencja Reklamowa »

  W Studiologii, wszystko obraca się wokół obrazu. Specjalizujemy się w fotografii reklamowej. Realizujemy komercyjne sesje zdjęciowe, robimy zdjęcia produktowe, zdjęcia kulinarne oraz prace wymagające zaawansowanej post-produkcji.
  Jeżeli potrzebujesz czegoś więcej, nasze studio graficzne przygotuje identyfikację wizualną, materiały marketingowe, kampanie reklamowe, katalogi do druku i w wersji interkatywnej, reklamy prasowe i inne fantastyczne kreacje. Dysponujemy także zapleczem filmowym.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filmy korporacyjne »

  Reklama internetowa to jeden z ważniejszych elementów promowania własnych działalności. Reportaże, spoty reklamowe czy filmy korporacyjne to oferta naszej firmy Digital Cut. Jesteśmy do państwa dyspozycji i stworzymy dla Was projekt dokładnie taki o jakim myślicie. Profesjonalne projekty i filmy korporacyjne to nasza propozycja dla państwa.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produktownia.com - filmy reklamowe, produkcja filmowa »

  Zajmujemy się rejestracją koncertów, produkcją filmów korporacyjnych, realizacją teledysków oraz produkcją dźwiękową. Najważniejszy jest dla nas intrygujący widza przekaz i jakość realizacji. Tak powstają nasze filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe, spoty reklamowe, teledyski, animacje 2d i wideorelacje.

  Ponadto, specjalizujemy się w audiowizualnej rejestracji koncertów muzyki orkiestrowej i chóralnej. Wykonujemy nagrania audio-video festiwali muzyki orkiestrowej, koncertów orkiestr kameralnych, orkiestr symfonicznych, zespołów kameralnych, chórów, zespołów wokalnych oraz solistów.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja filmowa RedKnife Films »

  Agencja filmowa RedKnife Films to dom produkcyjny z Katowic specjalizujący się w realizacji filmów promocyjnych, reportażowych i reklamowych. Tworzymy materiał do emisji w Internecie, telewizji lub na konkretne potrzeby klienta.
  Oferujemy wynajem sprzętu filmowego takich firm jak Black Magic Cinema Camera, Canon, Rode czy Zoom oraz obsługę™ na planie zdjęciowym. Dysponujemy stanowiskami oferującymi montaż wideo oraz montaż audio.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Guficam »

  Zajmujemy się: kreacją, realizacją, montażem oraz emisją, a nawet latamy i nurkujemy.A wszystko po to, żeby nasze produkcje były nie do podrobienia.

  Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy - wykorzystujemy techniki zdjęciowe i montażowe stosowane w formach reklamowych i teledyskach. Wszystkie nasze filmy wykonujemy w technice HD (1920×1080 px) - doskonała jakość obrazu, głęboko nasycone barwy, doskonałe odwzorowanie detali. Przygotujemy materiały zgodne z oczekiwaniami klienta – także stacji telewizyjnych.
  Posiadamy niezbędne dodatkowe urządzenia do realizacji. Zapewniamy oddzielną rejestrację dźwięku. Gwarantujemy doskonałe oświetlenie planu. Wykonujemy dynamiczny montaż wideo. Jesteśmy gotowi przygotować animację filmową HD.
  Realizujmy wyjątkowe sesje zdjęciowe i foto-reportaże, jako wzbogacenie materiału zdjęciowego.
  Piszemy kreatywne scenariusze dopasowane do rangi imprezy – mamy doświadczenie w realizacji krótkich form telewizyjnych, teledysków, dużych imprez. Wiemy jak lokować produkty i usługi komercyjne – Product placement.
  Zapewniamy profesjonalne udźwiękowienie – mamy bazę kobiecych i męskich głosów.
  Tworzymy najlepsze formy promocyjne!

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spectra Group - filmy reklamowe i korporacyjne »

  Filmy reklamowe, promocyjne i korporacyjne. Produkujemy filmy szkoleniowe, instruktażowe i rekrutacyjne. Produkcja filmów korporacyjnych i wizerunkowych dla firm. Nagrywamy filmy eventów - wideoreportaże z imprez firmowych. Nasz zasięg to: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Szczecin.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KLUSKY produkcja filmowa Warszawa »

  Studio filmowe Klusky z Warszawy oferuje produkcję filmową od kreacji, do realizacji.W ofercie firmy są m.in.:
  - scenariusze,
  - copywriting,
  - filmy promocyjne,
  - filmy reklamowe,
  - filmy korporacyjne,
  - reportaże,
  - animacje 2d i 3d.

  Studio Klusky specjalizuje się w filmach przeznaczonych do komunikacji w internecie, na targach, prezentacjach oraz w TV. Ekipę firmy tworzą operatorzy, montażyści, graficy z doświadczeniem telewizyjnym.Firma oferuje także tworzenie stron internetowych, e-mailingów, landing pagy.opinie klientów:Firma Klusky przygotowywała reportaże i filmy promocyjne z imprez organizowanych dla naszych największych klientów. Wszystkie produkcje niezmiennie przyjmowane były bez zastrzeżeń, skutecznie zbogacając naszą ofertę. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą Klusky każdemu, komu zależy na szybkiej i profesjonalnej obsłudze filmowej.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KamKam Visuals - Produkcja filmowa »

  KamKam Visuals to studio filmowe z Poznania. W swoim portfolio posiadają już całkiem wiele produkcji filmowych dla firm z kraju jak i zza granicy. Mimo, iż istnieją od kilku lat to zdobyli już dobrą renomę, a ich praca jest doceniona w Europie. Produkcje filmowe, które montują zawsze są kreatywne i przyciągają uwagę oglądającego.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »