Strony związane z hasłem: fit - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'fit':

 • Trener personalny, Treningi indywidualne - Sylwester Kołyska »

  Strona www.trener4you.pl poświęcona jest współpracy trenera personalnego z klientem w celu poprawienia kondycji oraz wyglądu. Trener osobisty trzyma pieczę nad każdym treningiem, opracowuje plan treningowy w zależniści od predyspozycji, oczekiwań oraz możliwości czasowych ćwiczącego. Znajdziesz tam szeroką ofertę treningów indywidualnych na siłowni oraz w domu, zasady zdrowego odżywiania, galerię zdjęć, masaż oraz kontakt do Twojego trenera osobistego.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moje przygody z odchudzaniem »

  Na blogu publikuję moje doświadczenia związane ze zrzucaniem wagi.
  Staram się udzielać czytelnikom porady w jaki sposób należy się zdrowo ale lekko odżywiać, jakie uprawiać sporty oraz jak podejść do codziennych zajęć aby osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty na lato.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fit w Trójmieście »

  TrójmiastoFit to serwis internetowy przeznaczony dla każdego mieszańca Trójmiasta, który chciałby być Fit. Tworzy go grupa osób, która skoncentrowana jest na promowaniu zdrowego trybu życia. To tutaj znaleźć można wiele ciekawych artykułów, porad i aktualności dotyczących Gdańska, Gdyni i Sopotu. Dowiesz się, gdzie można poćwiczyć, jak jeść, żeby chudnąć, a także jak dobierać odpowiednie składniki potraw. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu TrójmiastoFit!

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trener personalny Andrzej Fałdziński Poznań »

  Trener personalny Andrzej Fałdziński - Poznań. Trener przygotowania motorycznego zajmujący się przygotowaniem sportowców zawodowych oraz pracą z młodymi zawodnikami. Chcesz osiągnąć sukces w sporcie zawodowym czy amatorskim< Odezwij się do mnie zrobimy to razem.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maslove.pl - producent masła orzechowego »

  Nasza oferta to pyszne i bliskie ideałowi masło. W ofercie masło orzechowe, masło z nerkowca z dodatkiem kokosa, masło z pieczonych migdałów. Bardzo starannie, z należytą uwagą podchodzimy do procesu produkcji. Wytwarzamy pięćdziesiąt sztuk i dokonujemy kolejnej kontroli smaku i jakości. Niektórzy mówią, że nasza mała fabryczka masła, przerosła duże koncerny. Dziękujemy za zaufanie i życzmy smacznego.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza-Forma »

  Wejdź na naszą stronę najlepsza-forma.pl aby dowiedzieć się jak prawidłowo skomponować swoją dietę.. Nasze porady pozwolą Ci zrzucić zbędne kilogramy i poczuć się lepiej. Szukasz właściwej suplementacji organizmu? Nasz portal wskaże Ci najlepsze suplementy obecnie dostępne na rynku. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rodzinafit.pl »

  Rodzinafit.pl to blog o zdrowym stylu życia, który dotyczy wielu czynności pośród codzienności. Poruszana tematyka na przedstawionej stronie internetowej Rodzinafit.pl to: zdrowie, sport, odżywianie, rodzina, styl życia. Czytelnicy bloga Rodzinafit.pl mogą zapoznać się z artykułami, które będą wsparciem w codziennych zmaganiach z utrzymaniem diety, regularnych treningach i pielęgnowaniu więzi rodzinnych. Porady, wskazówki, ciekawostki, dla osób które chcą być Fit i chcą zachęcić najbliższych do sportu, zdrowego odżywiania i wewnętrznej oraz zewnętrznej pielęgnacji o organizm i jego dobry stan zdrowia.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »