Strony związane z hasłem: flebologia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'flebologia':

 • 801 000 655. Centrum leczenia owrzodzeń – owrzodzenia żylne. »

  Prywatna klinika zajmująca się kompleksowo leczeniem owrzodzeń żylnych. USG-Doppler, fotopletyzmogaf, skleroterapia, operacje, ultradźwięki Sonoca 180, kompresjoterapia czyli leczenie uciskiem JOBST.

  Zaawansowana niewydolność układu żylnego kończyn dolnych, prowadzi do powikłań zwanych owrzodzeniami podudzi. Mimo, że wyglądają jak rana, absolutnie nie są chorobą dermatologiczną i leczenie miejscowe za pomocą maści i kremów nie daje żadnego rezultatu. Rana w okolicy kostki, która nie goi się w ciągu co najmniej dwóch tygodni, powinna nas zaniepokoić. Zwłaszcza, gdy pojawią się dodatkowo objawy w postaci obrzęku czy bólu.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Flebologii - kompleksowe leczenie żył! »

  Klinika Flebologii to nowoczesna placówka medyczna, zlokalizowana w samym sercu Warszawy, w której wykwalifikowany personel pielęgniarski i lekarski zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób chorób układu żylnego. W swojej praktyce stosujemy różne metody obrazowania (USG Doppler, wenografię MR i TK, flebografię, warikografię, IVUS), a w leczeniu stawiamy na techniki maołoinwazyjne, pozwalające na szybkie i precyzyjne wyleczenie choroby. Nasi pacjenci wracają do zdrowia najszybciej jak to możliwe! Stawiamy na kompleksowe podejście do leczenia chorób układu żylnego.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczeniezylakow.com »

  Żylaki kończyn dolnych są zdrowotnym problemem wielu Polaków, mowa o 62% więc skala choroby jest bardzo duża. Głównym czynnikiem mającym wpływ na rozwój żylaków mają nasze geny oraz styl życia. Mowa o braku aktywności fizycznej, wielogodzinne stanie lub siedzenie oraz dieta, a także palenie papierosów.nnLeczenie żylaków należy rozpocząć natychmiast jak pojawią się na naszych nogach, ponieważ nieleczona przewlekła niewydolność żylna, może doprowadzić do zakrzepicy, a zaś ta nawet do zgonu.nnUsuwanie żylaków trwa około 3 godzin i jest to zabieg małionwazyjny, czyli po zabiegu pacjent wraca o własnych siłach do domu, a po kilku dniach do normalnej aktywności fizycznej.nnNowoczesne techniki leczenia stają się coraz bardziej popularne w klinikach medycznych w Polsce i decyduje się na nie coraz więcej Polaków, gdyż zdają sobie sprawę z możliwych konsekwencji, a także dlatego że cena leczenia żylaków w takich miastach jak Warszawa jest dużo niższa, niż kilka lat temu.nnZnając starą maksymę "łatwiej zapobiegać, niż leczyć" zachęcamy do zapoznania się z profilaktyką i unikaniem stylu życia, który może mieć wpływ na pojawienie się niewydolności żylnej, pajączków na nogach, czy wprost samych żylaków nóg. nnPo pierwsze lekki sport, który uruchomi pompę i pozwoli aby krew sprawnie krążyła w nogach np basen, jazda na rowerze i unikanie obciążeń, wielogodzinnego siedzenia. Należy zdać sobie sprawę, że jeżeli mamy rozpoznaną chorobę, to nie pomogą maści i kremy

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »