Strony związane z hasłem: Forum graficzne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Forum graficzne':

 • Forum graficzne »

  Grafika komputerowa to pasja, dzielona przez bardzo wiele osób. Jest swego rodzaju połączeniem nowoczesnych technologii z sztuką i dużą dawką artyzmu, pozwala na wyrażanie siebie na wiele sposobów i poszerzenia wiedzy o komputerach, programach i wielu innych zagadnieniach związanych z informatyką.
  Co istotne w dzisiejszych czasach rozwijanie indywidualnych graficznych umiejętności graficznych nie jest tak trudne jak kiedyś, co jest w dużej mierze zasługą internetu. Powstaje wiele stron, czy for na temat grafiki komputerowej, gdzie umieszczane są liczne tutoriale (poradniki) czy przydatne pliki. Na forach tego typu możemy również umieszczać własne prace i wysłuchiwać wskazówek bardziej doświadczonych grafików. Wszystko to znajdziemy na burning-brushes.pl, forum graficznym z dużą liczbą tutoriali, dużym działem z plikami do pobrania, możliwością pokazywania swoich prac i wieloma ciekawymi dyskusjami. Nic tylko się rejestrować.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Forum graficzne »

  Wartościowe forum tematyczne jest prawdziwą skarbnicą wiedzy dla początkujących użytkowników. Szczególnie popularna obecnie fotografia cyfrowa cieszy się bardzo dużą popularnością. Właśnie jest to jeden z tematów poruszanych na naszym forum dyskusyjnych. U nas każdy dowie się jak robić oraz obrabiać fotografie.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne zdjęcie »

  Fotojaja to serwis rozrywkowy oparty o forum dyskusyjne vbulletin. Na stronie użytkownicy publikują swoje zdjęcia które chcą aby zostały przerobione. Kolejne osoby wypowiadają się w tematach i dodają swoje propozycje przerobienia zdjęć. Wygrywa praca która uzyska najlepszą ocenę wśród odwiedzających. Strona ma charakter rozrywkowy i nie ma na celu nikogo obrazić. Z serwisu mogą skorzystać wszyscy powyżej 13 roku życia.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »