Strony związane z hasłem: fotografia mody - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'fotografia mody':

 • ::: PIXELFOTO.PL ::: Twoja Strona Fotografii ::: Zdjęcia Agencyjne, Komercyjne, Ślubne, Polski »

  Agencja fotograficzna, Polska w obiektywie - zdjęcia z Polski, Warszawy, Kielc. Zdjęcia artystyczne, komercyjne i reklamowe na zamówienie. Profesjonalna fotografia mody i Sentymentalne zdjęcia ślubne. Galeria WWW oraz bank zdjęć. Zdjęcia do domu i do biura. Poland photo, best pictures from Poland to use.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Warszawa - Fotograf4U »

  Fotografia ( głównie fotografia ślubna ) jest moj pasją, którą doskonale poprzez
  udział w licznych warsztatach, szkoleniach, eventach.
  Fotografuję śluby ( kościelne i cywilne ), wesela, studniówki, przedmioty, martwą naturę, ludzi, eventy. Pasjonuje mnie również fotografia portretowa, reklamowa i fotografia stockowa
  Wcześniej fotografowałem aparatami analogowymi, a w chwili obecnej
  pracuję na profesjonalnym sprzęcie cyfrowym firmy Nikon.
  Wyjątkowym wyzwaniem jest dla mnie fotografia ślubna, jako że ten
  Najpiękniejszy Dzień w Życiu mam za sobą, doskonale znam i rozumiem
  oczekiwania Nowożeńców, oraz towarzyszące im emocje.
  Jeśli potrzebujesz fotografa na ślub, chrzciny, studniówkę lub inną okazję,
  czy też fotografa do celów reklamowych to serdecznie zapraszam.
  Istnieje możliwość pracy dwóch fotografów, działamy dyskretnie i profesjonalnie. Mogę również działać jako fotograf dodatkowy, dzięki czemu otrzymasz więcej zdjęć niepowtarzalnych i uwieczniających Twoje emocje. Wszystkie szczegóły dotyczące zdjęć omawiane są indywidualnie. Możliwość zorganizowania unikatowych sesji zdjęciowych, które będą oddawały Wasz charakter. Zdjęcia te staną się niepowtarzalną pamiątką na lata. Fotografia ślubna realizowana jest m. in. w Warszawie i województwie mazowieckim. Jednakże możliwy jest dojazd na terenie całej Polski.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moja fotografia - Marcin Gucki »

  Na świat patrzę przez obiektyw. Obserwuję, kreuję i utrwalam. Na blogu dzielę się tym wszystkim co mnie pasjonuje w fotografii - głównie swoimi zdjęciami, ale również recenzjami z przeczytanych książek tych co warto i nie warto czytać, opiniami i testami sprzętu fotograficznego, historią fotografii, pokazuję co mnie szokuje a co inspiruje. Zachęcam do odwiedzenia mojego blogu i pozostawienia komentarza.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galerie zdjęć, lepsza strona fotografii »

  Galerie zdjęć jest to zbiór wyselekcjonowanych fotografii różnych fotografów, tych bardziej znanych, tych mniej znanych, tych z Polski i tych z reszty świata. Fotografie, zdjęcia są pogrupowane w kategorie dzięki czemu łatwiej można znaleźć to czym się dana osoba interesuje.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gemini STUDIO WYOBRAŹNI »

  Interdyscyplinarne studio wykorzystujące różne formy przekazu; STUDIO GRAFICZNE, STUDIO FOTOGRAFICZNE, PRACOWNIA RZEŹBY, GALERIA SZTUKI

  STUDIO GRAFICZNE - Projektowanie graficzne, identyfikacja wizualna, logotypy, branding, projektowanie stron www, animacje flash, prezentacje multimedialne, tworzenie ilustracji. Projektowanie graficzne i skład DTP czasopism i katalogów.

  STUDIO FOTOGRAFICZNE - Fotografia reklamowa, fotografia mody, fotografia kreacyjna, studio portretowe. Sesje zdjęciowe w zależności od potrzeb w studio, we wnętrzach, w plenerze i u klienta. Przygotowujemy portfolia dla modelek (stylizacja, makijaż, fryzura). Wykonujemy stylizowane zdjęcia portretowe czarno-białe i w kolorze.

  PRACOWNIA RZEŹBY - rzeźba w kamieniu (np. marmur czy granit), rzeźba w drewnie (poddana impregnacji odporna na warunki atmosferyczne), odlewy (brąz, beton, stiuk, gips). Wykonane rzeźby mogą być eksponoweane zarówno we wnętrzach jak i na wolnym powietrzu.

  GALERIA SZTUKI - aktualności i wydarzenia ze świata kultury i sztuki; zaproszenia na interesujące wystawy i wydarzenia kulturalne. Wirtuala wystawa; prezentacja prac artystów. Galeria online: fotografia artystyczna, malarstwo, rzeźba z możliwością nabycia prac.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia portretowa »

  Fotografia mody, a może fotografia reklamowa. Tylko najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych sesji fotograficznych, interesuje Cię tematyka jaką jest fotografia portretowa lub fotografia mody to skorzystaj z usług JS Photo. Doskonałej jakości sprzęt, wykwalifikowani fotografowie oraz niebanalne pomysły na liczne sesje fotograficzne. Fotografia portretowa, fotografia reklamowa – wszystko na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Michał Jakóbczyk fotografia mody, komercyjna. »

  Michał Jakóbczyk, portfolio fotograficzne zawierające zdjęcia mody, aktu, podróżnicze, reportażowe, koncertowe, portretowe. Zajmuje się fotografią artystyczną, komercyjną, promocją w branży modelingowej.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Warszawa - Fotografia Architektury i Reklamy »

  82 Studio to profesjonalizm i zapał zawarta w jednym. Robię zdjęcia architektury i wnętrz dysponując w tym celu specjalistycznym sprzętem i ruchomym studiem fotograficznym. Dla deweloperów i firm z branży budowlanej posiadam specjalną ofertę – zdjęcia dokumentujące przebieg prac budowlanych. Poza fotografią architektury w mojej ofercie jest fotografia reklamowa, akt, porter, moda, zdjęcia produktowe – packshot. Jestem człowiekiem otwarta na propozycje i realizacje fotograficzne. Partnerskie podejście do klienta. Korzystne wyceny zadań. Stała współpraca z architektami, gazetami, agencjami reklamowymi.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weronika Łucjan-Grabowska »

  Oferta profesjonalnych sesji zdjęciowych w zakresie m.in. fotografii biznesowej, fotografii mody, fotografii reklamowej. Wykonywanie zdjęć dla firm i instytucji oraz osób prywatnych. Dodatkowo zapewniamy makijaże, stylizacje oraz wydruki fotografii na płótnie.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bartosz Troch Photography »

  Prywatna strona fotografa prezentująca zbiór jego prac. Bartosz Troch to fotograf specjalizujący się w kreatywnej fotografii reklamowej, produktowej, katalogowej i modowej. Reprezentuje surrealistyczny styl. Jego zdjęcia charakteryzują się perfekcją detali. Posiada on studio w Warszawie, gdzie wykonuje zlecenia komercyjne jak i również prowadzi warsztaty z obróbki zdjęć w programie Adobe Photoshop, które również są dostępne online. Obejrzyj jego niesamowite portfolio.

  Data dodania: 26 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia reklamowe »

  Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi związane z fotografią wykonywaną na rzecz biznesu. W naszej firmie zapewniamy w naszym nowoczesnym studio wykonanie między innymi takich rodzajów fotografii jak fotografia produktowa czy odzieży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony!

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »