Strony związane z hasłem: fotografia poznań - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'fotografia poznań':

 • Fotograf Poznań »

  Nie jestem gwiazdą piłki nożnej, nie jestem też wokalistą rockowym, nie jestem tym bardziej aktorem. Jestem fotoreporterem pracującym jako wolny strzelec, dzięki czemu jestem blisko wydarzeń w Wielkopolsce.

  Fotografuję głównie wydarzenia sportowe, koncerty, festiwale i inne warte uwagi imprezy w Poznaniu. Ponadto specjalizuję się w fotografii portretowej oraz makrofotografii.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia reportażowa »

  Szukasz dobrego fotografa, który stworzy dla Ciebie coś wyjątkowego? Zależy Ci na profesjonalnych zdjęciach produktowych, reklamowych, portretach, zdjęciach budynku, czy też fotorelacji z jakiejś uroczystości? Sprawdź, co oznacza praca z dobrym fotografem – takim z pasją, doświadczeniem i nietuzinkowym spojrzeniem na świat. Szczegóły oferty agencji fotograficznej Flash – Group znajdziesz na stronie internetowej naszej firmy.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia dziecięca, brzuszkowa, rodzinna, noworodkowa »

  Sesje zdjęciowe to doskonała zabawa dla dziecka jak i jego rodziców. Fotografie wykonane podczas sesji są doskonałą pamiątką dla całej rodziny. Zdjęcia powstają z największą dbałością o każdy szczegół. Sesja zdjęciowa brzuszkowa to wstęp do pięknych chwil dla przyszłych rodziców, do narodzin potomka. Fotografie dziecięce tworzone są w miłej atmosferze bez presji czasu, to dziecko ma się czuć swobodnie i ma być szczęśliwe. Zapraszam na sesje zdjęciowe w Poznaniu i w okolicach.

  Data dodania: 18 05 2017 · szczegóły wpisu »