Strony związane z hasłem: franchising - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'franchising':

 • Północ Nieruchomości S.A. - mieszkania, domy, działki, lokale »

  Codziennie nowe oferty nieruchomości - mieszkania, domy, działki, grunty, lokale użytkowe, kamienice, hale i magazyny, franchising, zarządzanie nieruchomościami. Oferty nieruchomości na terenie Polski. Sprzedaż, kupno, wynajem, najem nieruchomości. Zapraszamy do oddziałów.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Franchising.pl - franczyza, własny biznes. »

  Franchising.pl - to portal pomysłów na własny biznes (franczyza, partnerstwo, agencja, firma). Informacje o franczyzie i własnym biznesie. Szukasz pomysłu na własny biznes? Prowadzisz firmę i chcesz ją rozwinąć? Interesujesz się problematyka gospodarczą? Zobacz!

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • PROFIT system - franczyza, franchising. »

  PROFIT system jest firmą konsultingową, która zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie franczyzy, współpracy agencyjnej i partnerskiej.

  Firma jest członkiem Syncon International Franchise Consultants z siedzibą w Monachium, międzynarodowej sieci firm konsultingowych zajmujących się doradztwem we franczyzie.

  PROFIT system specjalizuje się w opracowywaniu pakietów franczyzowych, a w szczególności w przygotowywaniu modelu biznesowego, umowy franczyzowej, podręcznika operacyjnego, listu intencyjnego oraz prospektu informacyjnego o systemie.

  Firma pomaga we wdrożeniu opracowanej franczyzy lub systemu partnerskiego.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Własny Biznes FRANCHISING. »

  Osoby poszukujące pomysłu na własny biznes, znajdą wiele rozwiązań w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.

  Pismo skierowane jest zarówno do osób chcących pracować na własny rachunek jak i małych oraz dużych firm. Własny Biznes FRANCHISING wskaże jak założyć agencję PR czy zarabiający portal internetowy.

  Co miesiąc zamieszczane są w nim aktualne licencje franczyzy.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Organizacja Franczyzodawców »

  Podstawowym celem i zadaniem Organizacji Franczyzodawców jest ochrona praw i reprezentowanie interesów zrzeszonych członków wobec organów władzy i administracji państwowej, organów samorządu terytorialnego jak również wobec innych organów i organizacji, w tym, na forum międzynarodowym.

  Polska Organizacja Franczyzodawców zrzeszająca polskie firmy franczyzowe jest patronem odbywającego się co rok Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Franchising czyli pomysł na biznes »

  Sprawdzone systemy franczyzowe czyli jak prowadzić działalność gospodarczą pod sprawdzonym logo. Jak zrealizować swój pomysł na biznes w systemie franczyzowym. Franczyza jako bezpieczna droga do realizacji marzeń o własnym interesie. Szkolenia, know how, pomoc na starcie to wszystko zapewnia sieć franczyzowa.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brand Transactions wspiera klientów w procesach transakcji na markach »

  BRANDTRANSACTIONS to zespół konsultantów zajmujących się doradztwem w obszarze transakcji na markach, znakach towarowych i innych elementach praw własności intelektualnej. Główną kompetencją zespołu jest wparcie w procesie negocjacji.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strategie IP-doradztwo w obszarach transakcji na markach, znakach towarowych »

  Oferta Strategie IP. Jesteśmy zespołem doradczym przygotowanym do świadczenia usług i doradztwa firmom w następujących obszarach: administrowania własnością intelektualną, opracowanie strategii inwestowania we własność intelektualną oraz opracowanie procedur zarządzania własnością intelektualną w działalności operacyjnej firmy. W tym zakresie świadczymy następujące usługi: ewidencjonowanie elementów i praw własności intelektualnej, wprowadzenie procedur ewidencjonowania elementów i praw IP, opracowanie planu uzupełnienia ochrony IPR i zabezpieczenia nierejestrowanych elementów IP, tworzenie strategii wykorzystujących własność intelektualną do zwiększania konkurencyjności, tworzenie strategii wykorzystujących własność intelektualną do zwiększenia wartości firmy, opracowanie sposobu wykorzystania własności intelektualnej do zwiększenia sprzedaży i podniesienia marży, stworzenie portfela ofertowego w firmach i holdingach – budowanie i wykorzystanie efektów synergii, opracowanie planów rozszerzenia operacyjnej działalności firmy na nowe rynki, nowe grupy klientów, nowe oferty.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »