Strony związane z hasłem: frezowanie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'frezowanie':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Obróbka cieplna, frezowanie, toczenie »

  Przedsiębiorstwo Fumo to zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinach takich jak toczenie, frezowanie i obróbka cieplna. Dzięki dwudziestoletniej praktyce oraz dostępowi do najnowszych technologii związanych z obróbką cieplną, toczeniem oraz frezowaniem Fumo Ostrzeszów może świadczyć usługi frezowania na najwyższym poziomie.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą toczenie, frezowanie i obróbkę cieplną.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka metali Kraków »

  Plastikon - obróbka metali, polerowanie powierzchni metalowych, regeneracja części samochodowych Kraków - toczenie tarcz. Wysokiej jakości frezowanie, toczenie, spawanie - konstrukcje stalowe, hartowanie oraz szlifowanie płaszczyzn i naprawa maszyn produkcyjnych. Wytwarzanie narzędzi, produkcja części do maszyn. Ostrzenie siti noży masarskich, toczenie i frezowanie. Obróbka metali, spawanie, frezowanie, toczenie, hartowanie Kraków.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem, frezowanie, toczenie metali »

  Naszą główną działalnością jest mechaniczna obróbka metali. Przede wszystkim obróbka skrawaniem, toczenie, frezowanie. Ponadto zajmujemy się sprzedażą odlewy z żeliwa sferoidalnego (tylko z obróbką) oraz odkuwek matrycowych. Wykonujemy usługi dla firm polskich jak i zagranicznych. W zakresie obróbki metali posiadamy wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • STr Shipping and Trading - obróbka skrawaniem CNC; handel okrętowymi częściami zamiennymi - Szczecin »

  STr Shipping and Trading Szczecin - produkcja elementów stalowych, wykonywanych metodą obróbki skrawaniem; kompleksowe zaopatrzenie statków - dostawy części zamiennych, wyposażenia i urządzeń okrętowych, organizacja projektowania i wykonania remontów oraz przebudowania jednostek pływających

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plexipol Robert Walewski - Warszawa ul.Puławska 48. »

  Plexipol Robert Walewski Warszawa ul.Puławska 48. Firma z dużym doświadczeniem i tradycja. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtowa. W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroką gamę tworzyw sztucznych oraz wielobarwną ofertę foli samoprzylepnych. Realizujemy projekty takie jak:kasetony, banery, stojaki, szyldy, reklamy świetlne oraz inne według uznania klienta. Zapraszamy na stronę www.plexipol.com.pl

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie laserowe »

  Szukasz firmy świadczącej usługi z zakresu obróbki metali ? Sprostamy wszystkim Twoim wymaganiom, nawet tym najbardziej skomplikowanym. Cięcie laserowe, toczenie, czy frezowanie to dla nas chleb powszedni. Wysoką jakość naszych usług i oferowanych przez nas produktów gwarantuje zastosowanie najnowszych technologii i urządzeń. Dysponujemy nowoczesnymi systemami sterowania i programowania, dzięki czemu wynik naszych działań jest ciągle na najwyższym poziomie. Jeśli dysponujesz swoim materiałem, lub chcesz skorzystać z naszych zasobów, wykonamy każdy powierzony przez Ciebie projekt. Zadowolenie z efektów naszych działań gwarantują użyte przez nas technologie takie jak m.in. cięcie laserowe, cięcie plazmowe czy tlenowe.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie cnc, Grawerowanie, Frezowanie 3D, grawerowanie laserem »

  Usługa grawerowania i frezowania. Profesjonalny ploter 3d CNC. Reklama Warszawa i Otwock. Reklama - litery 3D z plexi, pleksi. Profesjonalne wykonanie na ploterze 3D CNC. Litery przestrzenne z dowolnego materiału.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Asco- części do maszyn, konstrukcje stalowe »

  Oferujemy części do maszyn, konstrukcje stalowe, cięcie laserowe, spawanie, frezowanie, wytaczanie. Dysponując nowoczesnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą firma zapewnia klientom kompleksowość usług, dzięki czemu może zaoferować gotowy detal lub podzespół.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Emag - Serwis Sp. z o.o. - Montaż SMD, obróbka CNC »

  Przedsiebiorstwo wykonuje projekty oraz montaże urządzeń, podzespołów elektronicznych oraz elektrycznych. Świadczą także usługi w zakresie obróbki CNC. Gwarantują poziom jakości wykonanywanych produktów.

  Produkcja jednostkowa i małoseryjna urządzeń elektroniki i automatyki (również górniczej). Montaż elektryczny i elektrotechniczny (w tym powierzchniowy). Prowadzą także usługi serwisowe.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka metali - portal dla zleceniodawców »

  OMI to portal informacyjny dla osób związanych z branżą metalową a w szczególności z obróbką metali. Na naszej stronie znajdziesz informacje dotyczące m.in.: obróbce skrawaniem, frezowaniem, kuciem matrycowym i innymi procesami. Dodatkowo otrzymasz spis firm zajmujących się takową obróbka metali. Jeżeli szukasz zleceń lub też jesteś zleceniodawcą zamieść ogłoszenia na portalu a dotrze ono do setek tysięcy osób z branży.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spawanie, Obróbka skrawaniem, metali, Toczenie, Frezowanie CNC »

  Nasza firma to wysokiej klasy produkty i precyzyjne usługi przemysłowe do których możemy zaliczyć m.in spawanie, obróbkę skrawaniem, obróbkę metali, toczenie, oraz frezowanie CNC. Nowoczesne narzędzia pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zamówieniom. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin współpracy.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka Skrawaniem Kerm-Plus »

  P.P.H.U “KERM-PLUS” świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej obróbki metali. Podstawowym profilem działalności jest obróbka skrawaniem, jednak zajmujemy się również obróbką plastyczną metali, spawaniem oraz lutowaniem metali nieżelaznych. W zakresie obróbki skrawaniem możemy zaproponować: toczenie, frezowanie wiercenie, gwintowanie na obrabiarkach sterowanych numerycznie w zakresie średnic detalu do Ø 630 mm i długości 1000 mm. W naszym parku maszynowym posiadamy wielofunkcyjne centrum tokarsko-frezarskie OKUMA MULTUS B 300 W pozwalające na obróbkę bardzo skomplikowanych kształtów o dokładności do 0,01mm.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serie produkcyjne »

  Rozwój i inwestycje - Tadex - obróbka skrawaniem cnc na zlecenie i na zasadzie wyłączności. Opracowanie dokumentacji wykonawczej, serie produkcyjne od kilkuset sztuk - wysokowydajne ciecie prętów, obróbki termiczne, galwaniczne, lakiernicze. Realizujemy zamówienia w średnich lub dużych seriach przy zastosowaniu maszyn. Fachowe doradztwo i dokładny projekt elementu. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie - kompetencja, pomysłowość, pracowitość, uczciwość czy profesjonalne i życzliwe. Frezowanie i toczenie cnc, gwintowanie, zgrzewanie i obróbka plastyczna metali.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ratpol - precyjne frezowanie, toczenie i cięcie »

  Ratpol jest firmą która specjalizuje się w produkcji i usługach w zakresie obróbki metalu. Oferujemy usługi i produkcję gotowych wyrobów. Naszą domena jest frezowanie, toczenie oraz precyzyjne laserowe cięcie. Wszystkie oferowane przez nas usługi cechują się najwyższa jakością wykonania. Jesteśmy terminowi i zawsze wywiązujemy ze wszystkich zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - gwarantujemy 100% satysfakcję oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Tokarskie- frezowanie - obróbka metali »


  Firma zajmuję się obróbką mechaniczna metali, m.in.: toczenie i frezowanie w stali KO i kolorowej, szlifowanie płaszczyzn, wytaczanie, obróbka skrawaniem, wiercenie, cięcie piła mechaniczną (automat) detali, spawanie w osłonie argonu i w CO2.

  Wykonuję różnego rodzaju urządzenia: przyrządy, tłoczniki, wykrojniki, formy wtryskowe i wiele innych

  Przyjmuję zlecenia indywidualne jak i hurtowe.


  Ponad 20 letnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt pozwala na zrealizowanie niemal każdego zlecenie.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • AGROSTER toczenie »

  Bardzo dobrze wykwalifikowani pracownicy to z pewnością jeden z najważniejszych atutów firmy AGROSTER. Wieloletnie doświadczenie oraz stabilna kadra z połączeniu z odpowiednio wyposażonym parkiem maszynowym, zlokalizowanym w otwartej w 2009 roku hali produkcyjnej w Wysogotowie nieopodal Poznania, pozwala prędko i z niezwykłą precyzją, dobierając najwyższej jakości materiały, wykonać zamówienie klienta. Dominująca działalność firmy to produkcja elementów złącznych hydrauliki siłowej i wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych. Oprócz produkcji seryjnej pracownicy produkują wyroby według dokumentacji technicznej przekazanej przez klienta, jak również oferują fachową pomoc w doborze rozwiązań w układach hydraulicznych. Z chęcią pomagają też klientom w wyborze odpowiednich połączeń do projektowanych instalacji hydraulicznych i urządzeń. Do tego nasz personel świadczy usługi produkcyjne: frezowanie oraz obróbkę stali na obrabiarkach sterowanych numerycznie oraz naprawia lub wymienia popsute elementy w połączeniach i przewodach ciśnieniowych. Kierownictwo firmy jest otwarte na dalsze kierunki rozwoju działalności i dlatego zapraszamy do współpracy i składania zapytań. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem metali - NOWOSYSTEM Sp. z o.o. »

  NOWOSYSTEM Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, które świadczy usługi obróbki skrawaniem metali na najwyższym poziomie. Oferujemy:

  obróbkę toczeniem na nowoczesnych tokarkach sterowanych numerycznie. W naszym parku maszynowym znajdują się obrabiarki wieloosiowe, takie jak dwugłowicowa, dwuwrzecionowa, dziewięcio osiowam tokarka marki Nakamura, która umożliwia wykonanie niezwykle skomplikowanych wyrobów metalowych. Posiadane przez nas tokarki sterowane numerycznie w liczbie sześciu sztuk zapewniają wykonanie usług o bardzo wysokiej jakości, zarówno przy obróbce ciężkiej detali do średnicy 350mm, jak i bardzo precyzyjnej obróbce małych detali o średnicy poniżej 10mm.

  obróbkę skrawaniem na centrach obróbczych pionowych CNC. Posiadamy pięć takich obrabiarek, w tym jedną z czwartą osią. Maszyny te zapewniają precyzję wykonania z której bardzo zadowoleni są nasi klienci, którzy zlecają nam wykonanie elementów precyzyjnych hydrauliki sterowniczej oraz ciężką obróbkę podkładów kolejowych.

  dodatkowo jako uzupełnienie naszej oferty świadczymy usługi cięcia na w pełni zautomatyzowanych piłach sterowanych numerycznie, wiercenia na wiertarkach słupowych i szeregowych, spawania i montażu podzespołów.

  serwis obrabiarek CNC – naprawiamy maszyny wyposażone w sterowania FANUC, SINUMERIK, HEIDENHAIN. Świadczymy usługi utrzymania ruchu dla przedsiębiorstw produkcyjnych na terenie rybnickiego okręgu węglowego i aglomeracji katowickiej.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem CNC. Toczenie CNC, frezowanie, szlifowanie »

  METAL SERVICES to prężnie rozwijająca się firma z branży obróbki metali specjalizująca się w świadczeniu usług w obróbce skrawaniem CNC.
  Oferuje szeroki zakres usług opartych na najwyższym poziomie jakościowym i technologicznym w kompleksowej obróbce głownie z zakresu toczenia CNC. Wykonujemy elementy z materiału własnego jak i z powierzonego na podstawie dokumentacji klienta lub wzoru.
  Obrabiamy elementy z różnorodnych materiałów:
  -stali zwykłych, stopowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, żaroodpornych,
  -metali nieżelaznych (miedź, aluminium) i stopów kolorowych (mosiądz, brąz),
  -tworzyw sztucznych.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DM POLAND - Obróbka skrawaniem, frezowanie, toczenie metali CNC »

  Nasza firma to wysokiej klasy produkty i precyzyjne usługi przemysłowe do których możemy zaliczyć m.in spawanie, obróbkę skrawaniem, obróbkę metali, toczenie, oraz frezowanie CNC. Nowoczesne narzędzia pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zamówieniom. Znajdujemy się na granicy województwa łódzkiego i wielkopolskiego, nasze usługi świadczymy na arenie międzynarodowej. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin współpracy.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład ślusarsko-mechaniczny Umeks »

  Zakład ślusarsko-mechaniczny UMEKS powstał w 2005 roku i jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników technicznych i produkcyjnych. Stosuje tradycyjne oraz bardzo nowoczesne technologie produkcji. Posiada wysoko wydajny, uniwersalny park maszynowy.Podstawową dewizą firmy jest wysoka jakość produkowanych wyrobów i usług.Szczególnie cenionym produktem jest mechaniczny wyciąg spalin do komina, który ułatwia palenie tam, gdzie nie ma naturalnego ciągu kominowego. Urządzenie to zostało zgłoszone w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polski.Jestem otwarty na kooperację w zakresie produkcji części do maszyn, jak również zainteresowany działalnością w zakresie obróbki metali, wytwarzaniu elementów maszyn oraz konstrukcji metalowych.”Zapraszam do współpracy!Właściciel Sławomir Dobosz

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »