Strony związane z hasłem: galeria fotografii - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'galeria fotografii':

 • Galeria Fotografii Żeglarskiej »

  Galeria Fotografii Żeglarskiej Morskie Klimaty: Baltic Sail, Seascapes, Tall Ships, Marine Photography, przedstawia morski świat bałtyckiego wybrzeża. Nastrojowe fotografie odzwierciedlające klimat portów i kurortów, to świat utrwalonych na fotografii spełnionych marzeń i świat bez obowiązków, pracy, codziennego pośpiechu w którym na zdjęciach odnajdziecie Państwo niezwykłe chwile, które dzięki fotografii nigdy nie przeminą. Zdjęcia nadbałtyckich plaż, nadbałtyckich miejscowości, zabytków, historii czy morskich pejzaży oraz wybrzeża ze swoimi zabytkami, historią i pięknem... Galeria Fotografii Żeglarskiej Morskie Klimaty jest bankiem zdjęć, w którym mogą Państwo kupić fotografie do wykorzystania w materiałach drukowanych (kalendarze, ulotki, foldery, czasopisma) jak również na stronach internetowych. Kupujący zdjęcie nabywa prawo do dowolnego wielokrotnego wykorzystywania fotografii bez prawa do wyłączności. Szukasz zdjęcia na licencji Royalty Free, wykonamy je dla Ciebie na zamówienie w dowolnej rozdzielczości. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Żeglarska »

  SailingPhotography.net to klimatyczna galeria fotografii ze Zlotu Żaglowców The Tall Ships Races Baltic 2009. Widok pełnego masztów gdyńskiego portu podczas czterech gorących lipcowych dni zlotu największych żaglowców świata, na długo pozostanie w pamięci osób odwiedzających Gdynię. Sailing Photography przypomina te niezwykłe chwile, które dzięki naszym fotografiom nigdy nie przeminą. Najpiękniejsze żaglowce Świata opuściły już port, pozostawiając niesamowite wspomnienia i widowiskowe zdjęcia. The Tall Ships Races ma swój własny charakter i specyficzny rytm, którego nie znajdzie się gdzie indziej. I właśnie ta specyficzna atmosfera zlotu białych ptaków oceanów w gdyńskim porcie emanuje z fotografii publikowanych na Sailing Photography. Bo niezależnie od tego co spotyka nas na lądzie - mamy morze.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Jakub Sadurski strona fotograficzna »

  Fotografia artystyczna i okolicznościowa. Zapraszam do obejrzenia fotografii w następujących działach tematycznych: zaklęte w drewnie, światłem malowane, architektura, pejzaż, oblicza natury, studium portretu, magia aktu, dzieci i fotografia ślubna.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna wirtualna galeria sztuki »

  Prywatna internetowa galeria obrazów, grafiki i fotografii.Wirtualna galeria prezentuje prace artystów profesjonalistów oraz amatorów. Nasza internetowa galeria przedstawia twórczość w każdej technice artystycznej. W galerii obublikować może swoje prace bezpłatnie, każdy kto zgłosi taką chęć. Oczywiście właściciel galerii zadecyduje autorytatywnie, czy zgłoszoną pracę opublikować.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria zdjęć - Fotograf Zakopane »

  Fotograf Zakopane autorski blog foto zawierajacy zdjęcia zarówno pojedyncze, jak i kolekcje fotografii zebrane w tematyczne galerie fotograficzne. Blog Zakopane Fotograf, dostępny pod adresem Fotograf Zakopane to miejsce, w którym publikuję fotografie dotyczące rejonu w którym mieszkam, czyli Skalnego Podhala Zakopanego Tatr. Można w nim znaleźć zdjęcia z różnych pór roku, zaczynając od wiosny poprzez lato jesień do zimy, wykonane zarówno w moim rodzinnym regionie, czyli Zakopanem, jak i wyjazdowe, z terenu całej Polski, a także Europy.
  Tematyka fotografii jest dość zróżnicowana. Jako fotograf lubię wykonywać zdjęcia krajobrazowe, pejzażowe, nie unikam fotografowania ludzi, wykonywania zdjęć portretowych, przyrody ożywionej i nie ożywionej, fotografii architektury, zdjęć zabytków oraz wnętrz - zwłaszcza fotografii sakralnej.
  Fotograf Zakopane to także fotografie komercyjne, czyli fotografia ślubna, plenerowa (zwłaszcza w Tatrach). Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adam Guła - autorska galeria zdjęć »

  Adam Guła - autorska galeria zdjęć. Najciekawsze miejsca odwiedzone przez autora, zjawiska, które nie mogły umknąć obiektywowi aparatu; również miejsce, w którym autor ćwiczy swoje umiejętności webmasterskie. Zapraszam do obejrzenia!

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adam Guła - Dwanaście miesięcy - autorska galeria fotografii »

  Adam Guła - Dwanaście miesięcy - autorska galeria fotografii. Najciekawsze miejsca odwiedzone przez autora, zjawiska, które nie mogły umknąć obiektywowi aparatu. Wszystko osadzone w kontekście zmian zachodzących w otoczeniu pod wpływem biegnącego kalendarza przyrody.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »