Strony związane z hasłem: gestalt - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'gestalt':

 • Psychoterapia Gestalt Kraków »

  Informacje czym jest psychoterapia Gestalt oraz dane dotyczące funkcjonowania gabinetu psychoterapii gestalt w Krakowie. Terapia indywidualna i grupowa oraz warsztaty. Zapraszamy Cię w podróż w głąb samego siebie...

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Pomocy Psychologicznej Aleksandra Wójtowicz »

  Gabinet pomocy psychologicznej - psycholog - Warszawa Centrum (metro Politechnika) profesjonalna pomoc psychologiczna Aleksandra Wójtowicz (psychoterapia Gestalt, trudności w relacjach, osamotnienie, trauma, kryzys, lęki, depresja, rozwód, załamanie, zdrada, rozstanie, problemy rodzinne, problemy w związku, stres...)

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków. Anna Kowacz, terapia uzależnień, terapia indywidualna i grupowa, DDA, DDD »

  Oferuję pomoc psychoterapeutyczną dla osób zmagających się problemem uzależnienia swojego lub bliskiej osoby. Prowadzę terapię indywidualną i grupową dla Dorosłych Dzieci Alkoholików, DDD, osób współuzależnionych, uzależnionych czy doświadczających przemocy.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt - Tomasz Jaksik »

  Gabinet Psychoterapii Gestalt w Gliwicach oferuje psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, konsultacje, poradnictwo, pomoc dla osób w kryzysie oraz terapię małżeńską/terapię par. Gabinet mieści się w centrum, przy gliwickim rynku.

  Psychoterapia Gestalt to profesjonalna metoda pomocy dla wszystkich tych, którzy:
  - mają problemy w związkach partnerskich, problemy rodzinne lub wychowawcze,
  - przeżywają trudności emocjonalne, życiowe kryzysy, załamania,
  - cierpią na dolegliwości psychosomatyczne,
  - cierpią z powodu stanów depresyjnych lub objawów nerwicowych,
  - borykają się z utratą sensu życia lub doświadczają problemów egzystencjalnych,
  - doświadczają trudności w obrębie własnego funkcjonowania zawodowego,
  - poszukują wsparcia w okresach żałoby, rozwodu, rozstania, czy innych trudnych zmian życiowych,
  - chcą odkrywać własny potencjał i nowe możliwości w swoim życiu,
  - poszukują rozwoju osobistego, pogłębienia związków z ludźmi, czy większej świadomości siebie.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Gestalt - Warszawa »

  Gabinet terapeutyczny ”NasTroje” jest prywatnym ośrodkiem oferującym pomoc terapeutyczną na bazie koncepcji Gestalt. Na miejsce pracy wybraliśmy dwie warszawskie lokalizacje: Wilanów i Żoliborz.

  Oferujemy Ci swoją pomoc jeśli:

  * Doświadczasz częstych problemów w zwiazkach i relacjach z innymi ludźmi
  * Cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości
  * Twoje emocje coraz częściej wymykają się spod Twojej kontroli
  * Żyjesz w ciągłym stresie
  * Dobrze znane jest Ci poczucie pustki i braku sensu życia
  * Chciał(a)byś lepiej zrozumieć siebie i własne wybory życiowe
  * Masz potrzebę rozwoju swojego potencjału

  Zapraszamy!

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta »

  Informacje na temat psychoterapii. Różne formy psychoterapii: indywidualna, grupowa, par, dzieci, szkoły psychoterapeutyczne (gestalt, psychodynamiczna, poznawczo-behawioralna), psychoterapia w ramach NFZ.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt "Nastroje" »

  Prywatny ośrodek oferujący pomoc terapeutyczną na bazie koncepcji Gestalt.

  Jeśli:

  * Doświadczasz częstych problemów w zwiazkach i relacjach z innymi ludźmi
  * Cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości
  * Twoje emocje coraz częściej wymykają się spod Twojej kontroli
  * Żyjesz w ciągłym stresie
  * Dobrze znane jest Ci poczucie pustki i braku sensu życia
  * Chciał(a)byś lepiej zrozumieć siebie i własne wybory życiowe
  * Masz potrzebę rozwoju swojego potencjału

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inspiracje - Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego »

  Psychoterapia w ujęciu Gestalt oraz coaching. Pracownia Inspiracje została założona we Wrocławiu. Zajmujemy się rozwojem osobistym, a nasza oferta jest nieustannie wzbogacana poprzez dostrzeganie ludzkich potrzeb. Prowadzimy terapię indywidualną dorosłych, dzieci i ich rodziców; terapię par oraz grupy terapeutyczne. Ważnym elementem naszej oferty są warsztaty rozwojowe oraz szkolenia organizowane we Wrocławiu oraz weekendowe w okolicach Wrocławia. Nasza oferta została wzbogacona ostatnio o coaching ukierunkowany na różne obszary: business coaching, coaching kariery, life coaching, coaching międzykulturowy. Jest to metoda wspierania w osiąganu ważnych celów dla klienta. We also offer coaching sessions in English.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia gestalt Bielsko-Biała »

  Psychologia Gestalt to proces terapeutycznych zmian polegających na pomaganiu pacjentowi w ponownym odkryciu mechanizmów, których używał do kontroli swojej świadomości, a poprzez to osiągnięcie stopnia integracji, który ułatwi własny rozwój.

  Metoda ta pomaga wszystkim tym którzy:
  - cierpią z powodów stanów depresyjnych
  - nie widzą sensu życia
  - poszukują wsparcia w różnych trudnościach życiowych
  - czują się osamotnieni
  - chcą odkryć nowy cel życia

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rozwoju i Psychoterapii Gestalt - Warszawa »

  Prywatny ośrodek oferujący krótko- i długoterminową psychoterapię indywidualną oraz terapię par w nurcie Gestalt osobom, które chcą skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologicznej, aby poprawić jakość swojego życia w ważnych dla siebie obszarach lub relacjach. Oferta ośrodka skierowana jest także do osób zainteresowanych świadomym odkrywaniem osobistego potencjału i obejmuje zarówno indywidualne, jak i grupowe treningi oraz warsztaty psychologiczne wspierające rozwój osobisty i zawodowy.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdyńskie Centrum Psychoterapii »

  Profesjonalna pomoc psychologiczna: psychoterapia indywidualna dla dorosłych i młodzieży, terapia grupowa, małżeństw i par; krótko- i długoterminowa. Różne podejścia: psychodynamiczne, systemowe, psychoanalityczne, Gestalt. Trzy lokalizacje.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt Poznań »

  Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt to profesjonalna praktyka psychoterapii w Poznaniu, świadcząca psychoterapię indywidualną, terapię par oraz coaching.
  Prezentowany Gabinet Psychoterapii jest właściwym miejscem dla tych osób, których obecny sposób życia i funkcjonowania wśród ludzi nie jest satysfakcjonujący. Osoby takie szukają alternatywy dla dotychczasowych sposobów bycia, możliwości poznania nowych perspektyw, inspiracji do zmiany, a także wsparcia. Psychoterapia Gestalt jest tym podejściem psychoterapeutycznym, które ułatwia poznanie siebie w doświadczaniu „tu i teraz” a także pozwala odkryć i w sposób twórczy pokonać to, co stoi na drodze do zmiany. Metoda Gestalt daje możliwość pracy nad poszerzaniem świadomości swojego „ja”, czyli zarówno uczuć, myśli, wspomnień, doznań somatycznych oraz ich integracji. Skutkiem poszerzonej świadomości siebie uzyskiwanej w psychoterapii Gestalt jest większa zdolność kierowania swoimi działaniami w elastyczny sposób.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań, terapia uzależnień, Waldemar Nowak, psychoterapia, gestalt »

  Psycholog, terapeuta uzależnień. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności psychologia kliniczna. Posiadam doświadczenie w pomocy psychologicznej z osobami z zaburzeniami funkcjonowania społecznego. Pracuje głównie w nurtach humanistycznych (głównie Gestalt).
  Oferuje terapię uzależnień, wsparcie w depresji, lękach, zaburzeniach zachowania, w trudnościach w kontaktach społecznych, w kryzysach (strata, rozwód).
  Obecnie pracuję również jako terapeuta uzależnień w stacjonarnym Ośrodku Leczenia i Terapii Uzależnień Monar pod Poznaniem.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia danutadlugosz.pl »

  Gabinet Terapeutyczny Danuty Długosz z Krakowa oferuje Państwu kompleksową obsługę – w chwilach trudnych, nagłych problemach i tych, które towarzyszą już od lat. Specjalność Gabinetu to głównie chirurgia fantomowa – naturalna i bezinwazyjna metoda holistycznie przywracająca zdrowie, także psychoterapia Gestalt oraz medytacje, relaksacje i wizualizacje. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gabinetu na jego stronie internetowej.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i Rozwój - Poznań »

  Strona Gabinetu Psychoterapii Gestalt – Daina Kolbuszewska. Psychoterapia Gestalt pozwala się przyjrzeć swojemu funkcjonowaniu w świecie i zmienić je, dąży do poprawy relacji z innymi, unikania zbędnego cierpienia.
  Trudności, które przeżywamy, są naturalne, choć czasem niełatwo nam się w nich rozeznać. Zapraszam do spotkania z nimi w bezpiecznej i uważnej atmosferze. Terapia Gestalt jest odpowiednia dla osób i par w każdym wieku i w każdej sytuacji życiowej.
  Strona zawiera informacje na temat terapii Gestalt, mnie jako terapeuty, szczegóły oferty oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Myszkowska-Litwa.pl - psychoterapia w Krakowie »

  Dr. Myszkowska-Litwa prowadzi gabinet psychoterapii Gestalt w Krakowie. Podstawą jej pracy z klientem jest relacja bazująca na zaufaniu i więzi, stwarzająca poczucie bezpieczeństwa. Podczas spotkań obowiązuje zasada poufności, co gwarantuje dyskrecję. Podstawą terapii Gestalt jest całościowe spojrzenie na człowieka – jako jednostkę składającą się z emocji, relacji, psychiki i ciała, a jej celem – przywrócenie osobie równowagi i poczucia odpowiedzialności za własne życie. Dr. Marta Myszkowska-Litwa zaprasza zatem wszystkie osoby, które pragną zapanować nad swoimi emocjami, relacjami, chcą uwolnić się od szkodliwych przyzwyczajeń, toksycznych związków, mają poczucie bezsensu życia lub po prostu chcą rozwijać się w sferze prywatnej lub zawodowej. Dowiedz się więcej na myszkowska-litwa.pl.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt w Warszawie »

  Jestem psychoterapeutą Gestalt, oraz certyfikowanym nauczycielem Mindfulness. Pracuję pod ciągłą superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Mindfulness oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

  Swoją ofertę kieruję do osób dotkniętych przez depresję, stres chroniczny, wypalenie zawodowe, choroby psychosomatyczne, przeżywających kryzys lub szukających poprawy relacji z innymi.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »