Strony związane z hasłem: gmina - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'gmina':

 • Osjakow.info »

  Strona informacyjna i forum dyskusyjne miejscowości Osjaków. W serwisie aktualności, galeria, zdjęcia lotnicze, filmy, mapa, historia, wykaz firm i instytucji, ogłoszenia, noclegi, informacje turystyczne i inne.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • FHU WĘHGLOZŁOM - Sprzedaż hurtowa i detaliczna węgla, skup i sprzedaż złomu »

  FHU WĘGLOZŁOM, Bratkowice 276A, gm. Świlcza, pow. Rzeszów woj. podkarpackie, tel.017 855 12 70 - skup i sprzedaż złomu, sprzedaż hurtowa i detaliczna węgla, koksu, miału, cementu i wapna budowlanego, w bardzo atrakcyjnych cenach!

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona wsi Brzezinki »

  brzezinki.xcl.pl - strona internetowa wsi Brzezinki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej wsi, wirtualnie i w rzeczywistości. Na stronie wiele ciekawostek z historii wsi, galeria, księga gości. Kościół Narodzenia NMP. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • NetGazeta Głos Pasłęka »

  Portal internetowy www.glospasleka.pl jest lokalnym serwisem informacyjnym, który zajmuje się przekazywaniem najważniejszych wiadomości z terenu gminy i miasta Pasłęk oraz gmin sąsiednich: Młynary, Rychliki, Godkowo. Serwis internetowy jest mutacją miesięcznika "Głos Pasłęka", wydawanego od 1991 roku. Od 2004 roku czytelnicy na bieżąco w Internecie mogą śledzić to, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Dzięki systematyczności zyskaliśmy uznanie reklamodawców oraz kilkutysięczną rzeszę stałych forumowiczów

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stare czarnowo »

  Nieoficjalny serwis gminy Stare Czarnowo, aktualności z regionu Starego Czarnowa i okolic. Oceniamy pracę władz gminnych i je komentujemy. Zbieramy wszelkie informacje o wydarzeniach które dotyczą pośrednio i bezpośrednio nas mieszkańców. Nasz serwis jest niezależny od władz samorządowych. I w opozycji do obecnego wójta.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prusice24.pl Prusice Gmina burmistrz urząd wybory hurkot miasto »

  Portal i gazeta społeczności Prusickiej. Patrzymy władzy na ręce! Najlepsze źródło informacji o życiu miasta i gminy Prusice oraz jej mieszkańców. Aktualności i wydarzenia regionalne. Sport, kultura i wiele innych rzeczy znajdziesz na Prusice24.pl!

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Espołeczni »

  Portal społecznościowy skupiony na poprawie jakości dialogu pomiędzy samorządem lokalnym, politykami, a mieszkańcami regionu. Gmina, powiat, województwo - na tych poziomach odbywają się dyskusje na temat pomysłów do wdrożenia w regionie. Samorządowcy mają możliwość usłyszeć od mieszkańców regionów o najistotniejszych problemach, sprawach wpływających na jakość życia w danym regionie.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalna strona Sołectwa Nowa Iwiczna »

  Strona prezentująca oficjalne wiadomości z życia sołectwa, a także przydatne informacje i druki w czasie załatwiania spraw w urzędzie gminy. Serwis jest prowadzony przez Sołtysa Nowej Iwicznej. Nowa Iwiczna to sołectwo w gminie Lesznowola i powiecie piaseczyńskim

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sucholeski Portal Ogłoszeniowy »

  Portal obejmuje zasięgiem rejon Suchego Lasu, Rokietnicy i północnej części Poznania. Bezpłatna promocja działań kulturalnych, oświatowych i sportowych. Publikacja artykułów informacyjnych, komercyjna działalność reklamowa i wydawnicza. Możliwość dodawania ogłoszeń przez użytkowników portalu w wielu kategoriach tematycznych.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • MSI-doradca - gmina, powiat, jst, przetargi »

  Witryna MSI-Doradca to dostawca gotowych analiz, prognoz i planów. Witryna jest znakomitym narzędziem do wsparcia procesów decyzyjnych.
  Zajmujemy się agregowaniem i dostarczaniem informacji o gminach, jednostkach samorządu terytorialnego i wszystkim co z nimi związane.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gmina Stargard Szczeciński »

  Blog poświęcony Stargardowi Szczecińskiemu i okolicom.
  Poruszam na nim tematykę społeczną, problemy z infrastrukturą oraz pokrewne - związane z bliższymi i dalszymi problemami mieszkańców.
  Dodatkowo staram się kontaktować z osobami decyzyjnymi i publikuję ich odpowiedzi i stanowiska dotyczące Stargardu.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieoficjalna Strona Gminy Zakrzew »

  Shrek i Fiona wraz z dziecmi serdecznie zapraszają na swoją nieoficjalną stronę. Zobacz jak się nam żyje w Zakrzewie.nnNareszcie, w końcu, po latach tułaczki i niekończących się wywiadach, ucieczkach przed natrętnymi papparazi, udało nam się znaleźć swoje miejsce na ziemi. Tu jest super!!!nnWłaśnie się osiedliliśmy w naszym nowym, cudownym bagienku. Nie spodziewaliśmy się, że Fiona, małe Shreki i ja znajdziemy swój kąt tu,w Polsce, w gminie Zakrzew. A jednak! Znaleźliśmy cudowne bagienko i stwierdziliśmy, że zostajemy. Okolica wydaje się być miła, ludzie przyjaźni... Czego chcieć więcej? Jeszcze raz serdecznie witamy miłych sąsiadów, nie ganiajcie nas z widłami, bo Was postraszę ;-) Przecież możemy żyć razem długo i szczęśliwie, jak to w bajkach bywa

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krapkowice z nami odpoczniesz Krapkowice na szkrzyżowaniu szlaków europy »

  Gmina Krapkowice daje Państwu wiele różnych okazyj aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i w życzliwym klimacie. Jesteśmy idealnym miejscem dla wielbicieli wędkowania, gry w golfa oraz jazdy konnej a także pasjonatów historii i tradycji. U nas znajdziecie Państwo wiele fascynujących i atrakcyjnych obiektów takich jak np. zamek krapkowicki, ruiny zamku rycerskiego w Otmęcie czy różne przydrożne krzyże i kapliczki urzekające swoim pięknem i stylem wykonania. Ziemia Krapkowicka znajduje się w środkowej części województwa opolskiego i ze względu na swoje położenie i rozwijającą się infrastrukturę jest znakomitym miejscem dla inwestorów. Posiadamy bardzo dobrze rozwinięta bazę turystyczną gwarantującą Państwu różnego rodzaju atrakcje. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oceniaj i komentuj radnych, sprawdź jak oceniają ich inni. »

  Chcesz wiedzieć‡ jak sprawdzić… się™ radni ? U nas możesz zobaczyć‡ co o nich myślą… inni, jak i ich oceniają‡ czy zadać‡ im pytanie. Oceń ich, przecież im płacisz ! Każdy radny na naszej stronie posiada swój profil, na którym ma możliwość uzupełnienia większości informacji które mogą zainteresować wyborcę.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MPZP24.pl - sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego »

  Na naszej stronie znajdą Państwo Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego całej Polski. By ułatwić poszukiwanie MPZP dotyczących konkretnych miejscowości podzieliliśmy ich zbiór na kategorie wg powiatów i gmin. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego będzie Państwu niezbędny w przypadku planowania inwestycji budowlanej oraz kupna lub sprzedaży nieruchomości. MPZP uchwalane są przez poszczególne urzędy gmin i zawierają szczegółowe informacje o danym terenie, jego przeznaczeniu, warunkach zabudowy, zasadach i warunkach podziału i scalania nieruchomości, ochrony środowiska i krajobrazu kulturowego, dziedzictwa kulturowego i zabytków, zasadach obsługi w zakresie komunikacji, wysokości renty planistycznej, itp.Codziennie aktualizujemy naszą bazę danych, by zapewnić Państwu dostęp do najnowszych informacji zawartych w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego interesującej Państwa lokalizacji.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Turbomixer - blog poświęcony urbanistyce »

  Turbomixer to prywatna strona na której znaleźć można moje publikacje zamieszczane w papierowej prasie oraz zbiór prywatnych przemyśleń dotyczących sfery budowlanej Szczecina i Stargardu Szczecińskiego.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wybory Kępno »

  Wybory samorządowe są specyficznymi wyborami. O kandydatach nie dowiemy się z telewizji, a gazet lokalnych nie wszyscy czytają. Plakaty też mają swoje wady. Tutaj z pomocą przychodzi Internet.
  Kępno i cały powiat kępiński mają do dyspozycji specjalny informator wyborczy stworzony przez wydawcę jednej z lokalnych gazet. Dzięki niemu można bliżej poznać kandydatów na radnych, wójtów czy burmistrza.
  Tam też zostaną przedstawione wyniki wyborów, zapewne szybciej niż zrobią to oficjalne komunikaty...

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »