Strony związane z hasłem: graffiti - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'graffiti':

 • Czyszczenie Elewacji - Antygraffiti »

  Czyszczenie Elewacji i innych powierzchni - usuwanie, zabezpieczanie, czyszczenie, z graffiti i innych zabrudzeń takich jak brud komunikacyjny, mech, Czyszczenie elewacji i innych powierzchni z graffiti,

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Forum o kulturze hip-hop »

  HHsite.pl to forum o szeroko pojętej kulturze hip-hop. Porozmawiasz zarówno o polskiej scenie rapu, jak i zagranicznej. Nie brakuje działu dla artystów malujących graffiti. Odwiedzając forum dowiesz się o nadchodzących imprezach oraz zapoznasz się z recenzjami płyt. Jeżeli szukasz, znajdziesz też teksty utworów.
  Ponadto możesz wziąć udział w ciekawych konkursach oraz bitwach, czyli rywalizacji z innym forumowiczami w zakresie własnej twórczości.

  Obiecujemy, że jeżeli raz nas odwiedzisz to pozostaniesz!

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Murale, obrazy i artystyczne dekoracje wnętrz »

  Arcymazy oferuje malarskie dekoracje dla Twojego wnętrza, artystyczne malunki ścienne, bajkowe aranżacje pokoi dziecięcych, oryginalne obrazy i kopie na zamówienie. Portfolio realizacji i galeria pomysłów.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczne malarstwo ścienne »

  Stworzymy dla ciebie niepowtarzalne wnętrze, przeniesiemy twoje pomysły na twoją ścianę. Tworzymy obrazy ścienne o dowolnej tematyce i wielkości.

  Realizujemy własne projekty lub zlecone przez klienta, każda realizacja wymaga indywidualnego podejścia i jest możliwa.

  Ceny realizacji to 100-300zł za m2 chociaż bywają też projekty które są wykonywane w cenie 500zł m2.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Graffiti »

  Misją Graffeo.pl jest ułatwiać ludziom podziwianie Street Artu i przy okazji stać się największym polskim zbiorem zdjęć tego typu sztuki. Graffeo.pl to miejsce, gdzie możesz wrzucać zdjęcia swoich prac i nie tylko, a następnie oznaczyć je na mapie. Możesz także dodawać różne wydarzenia związane ze street artem. Jeśli zauważysz coś ciekawego w terenie co zalicza się do Street Artu, to pstrykaj zdjęcie i wrzucaj je tutaj. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSSADA piaskowanie, usuwanie graffiti, czyszczenie elewacji, czyszczenie dachów »

  Jesteśmy firmą z Koszalina. Zamujemy się piaskowaniem wszelkich metali a także piaskowaniem budynków, usuwamy graffiti ze wszystkich rodzajów powierzchni, czyścimy elewacje, dachy kostki brukowe i wiele innych powierzchni takich jak przystnki autobusowe, ogrodzenia itp.nZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczne malowanie ścian: Krople Kształtu »

  Malowanie artystyczne ścian w przedszkolach, klubach itd. Tworzenie nowej, lepszej przestrzeni. Alternatywna reklama na nośnikach oraz do mediów. Projekty okładek, ilustracje do książek i pod kampanie tematyczne. Indywidualne podejście do każdego zlecenia owocuje oryginalnymi realizacjami.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy 3D na ulicy oraz inne rysunki autorstwa Anny Klosovej w Polsce »

  Zapraszam na stronę, gdzie sztuka łączy się z rzeczywistością, nadając złudzenie trzeciego wymiaru zupełnie płaskim powierzchniom, oraz dokonując interakcji z otoczeniem, czy niejednokrotnie widzem, który sam staje się elementem dzieła. Obrazy te są głównie tworzone z nurtem Street Art`u, co oznacz, że są wykonane na ulicy, ścianach, czy chodniku. Na stronie poznasz podstawy perspektywicznego malowania obrazów, historię tej techniki oraz jedne z pierwszych takich rysunków wykonanych w Polsce, wraz z etapami ich powstawania ukazanymi krok po kroku, tak aby każdy mógł spróbować swoich sił w rysowaniu "trójwymiarowym". Zobacz na własne oczy, jak sztuka może być ciekawa i zaskakująca! Zapraszamy również do galerii obrazów 3D wykonanych w Polsce, z takich miejsc jak: Poznań, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Katowice, czy Kraków oraz w wielu innych polskich miejscowościach.

  Autorem obrazów jest polska artystka Anna Klosova, która związana jest z rysunkiem od najmłodszych lat, a od dłuższego czasu również z malarstwem iluzjonistycznym. Na stronie znajdziesz galerię jej prac, nie tylko związanych ze sztuką 3D Street Art`u, ale również tą dwuwymiarową.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • GALERIA KOLORU farby graffiti »

  Poszukujesz najlepszych w mieście farbek do graffiti, sprayów, markerów, lub tuszy? Największy dobór oraz najlepsze ceny zapewnia najstarszy graffshop w Polsce Galeria Koloru. Współdziałamy ze znanym oraz lubianym Califiornia Skateshop. To co mamy do zaoferowania to więcej, niż nie jeden zapalony graficiarz może się spodziewać. Zapewniamy największy wybór farb, które pochodzą od świetnych oraz wypróbowanych producentów jak choćby Dope Cans, Molotow, Kwasny, Montana Cans. Przygotujemy poza tym mieszanki, na jakie proponujemy niesłychanie dobre ceny. W sprzedaży mamy też ubrania, czapki, buty, plecaki. Wybieramy tylko marki, jakie są znamionuje bardzo dobry wygląd oraz jakość, dlatego zajdziecie u nas produkty New Balance, Heavy Duty, Nike, 4STAR, 686 plus moc innych. Zakupów można dokonywać poza tym przez Internet

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Info-S »

  Biuro rachunkowe Info-S działa na rynku finansowo – księgowym od 1990 roku.
  Nasza oferta obejmuje pełną oraz uproszczoną księgowość (KPiR lub ryczałt ewidencjonowany), obsługę kadrowo-płacową, audyty finansowe oraz wiele innych.
  Wśród naszych klientów są zarówno osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego (spółki z o.o., spółki jawne oraz spółki akcyjne)
  Naszym dodatkowym atutem jest wieloletnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwami: PAKIET InsERT (SUBIEKT GT, REWIZOR GT, RACHMISTRZ GT, GRATYFIKANT GT), PAKIET WAPRO (WF MAG, WF FAKIR, WF GANG, WF KPIR, WF BEST), SYMFONIA FK oraz GRAFFITI MRP.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Purity:Warsaw Warszawa »

  Usuwanie graffiti, usuwanie trudnych zabrudzeń i osadów, zabezpieczanie antygraffiti, impregnacja powierzchni przed wpływem czynników zewnętrznych i wody (hydrofobizacja), zabezpieczanie przed psami i kotami, czyszczenie elewacji. Usługi dodatkowe: dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja, usuwanie niechcianych zapachów. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca nowoczesnego w przemyślu zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży »

  Kreatywne zajęcia taneczne w szkole tańca nowoczesnego, breakdance, hiphop, dancehall dla dzieci i młodzieży w Przemyślu. Dodatkowe, pozalekcyjne, popołudniu, na ferie i wakacje. Celem przemyskiego stowarzyszenia jest zaproszenie dzieci i młodzieży do aktywnego, pozytywnego spędzania czasu. Łączymy graffiti, teatr, muzykę. Oferujemy ogromną możliwość ekspresji, umożliwiamy poszukiwanie nietypowych, ale odpowiadających emocjom środków wyrazu, dzięki którym można przekazać to, czego w inny sposób wyrazić się nie da. Sztuka stała się swoistym sposobem na nudę

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »