Strony związane z hasłem: grupa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'grupa':

 • Twoja Grupa »

  Dołącz do swojej grupy. Twoja-Grupa to miejsce dla osób o wspólnych zainteresowaniach, pasjach. n- chcesz dołączyć do ludzi z pasją?n- chcesz rozwijać swoje zainteresowania?n- chcesz mieć stały kontakt z ludźmi?n- potrzebujesz wspólnie rozwiązywać zadania do szkoły lub na studia?nNa stronie dostępny jest m.in. Chat, Notatnik,nGrupy (do których możesz przynależeć), Forum.nMożesz znaleźć swoich znajomych.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozwy zbiorowe, postępowanie grupowe. Utwórz grupę »

  Bezpłatne narzędzie do tworzenia grup osób zainteresowanych dochodzeniem swoich praw poprzez pozwy zbiorowe. Porady prawne, aktualności i bezpieczna wymiana informacji pomiędzy członkami grup. Pozew zbiorowy to najskuteczniejsze narzędzie, by móc skutecznie uzyskać odszkodowanie grupowe.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fun fun fuN »

  Grupa Fun fun fun powstała dla wszystkich ludzi lubiących zabawę czyli dla was dla mnie dla waszych znajomych no i może rodziny! Chodzi o zabawę szeroko pojęta bawmy się zabawiajmy i rozśmieszajmy innych informujmy się o zabawie i wszystkim im co z tym związane!! Imprezowicze całego świata łączmy się! Bo wszystko i tak jest for Fun fun fuN.
  I pamiętajcie nasze motto to "Co byśmy nie zrobili i tak jesteśmy zajebiści !!

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZPON »

  SZPON jest stowarzyszeniem militarnym składającym się zarówno z pasjonatów jak i z członków służb mundurowych. Głównym celem organizacji jest podnoszenie poziomu obronności kraju poprzez ustawiczne, cykliczne kształcenie członków zarówno w sferze fizycznej, taktycznej i specjalnej.

  Członkowie szkolą się m.in. z zakresu walki wręcz, survivalu, wspinaczki wysokogórskiej, posługiwania się bronią palną i taktyki. W ten sposób są przygotowywani do obrony granic Rzeczypospolitej w razie zagrożenia jej suwerenności.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • PracuPracu - Wspólne projekty w łatwiejszy sposób! »

  PracuPracu.pl to platforma, dzięki której praca w grupie wydaje się niesamowicie prosta. Jest to serwis, który pomaga dzielić między sobą pliki graficzne, archiwa, dokumenty i wiele innych. Dzięki zadaniom przypisanym do swoich kolegów z grupy można z łatwością zarządzać tym czym każdy powinien się zajmować. Czat pozwala na łatwą komunikację oraz komentowanie pomysłów swoich kolegów.
  PracuPracu.pl to niezwykle ciekawe rozwiązanie dla każdego kto chciałby pracować w grupie ale nie wie od czego zacząć.

  Spróbuj, warto poświęcić 30 sekund!

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niebezpieczne zakupy grupowe »

  Na stronie piszę o zakupach grupowych. Ich jasnych i ciemnych stronach.
  Blog skierowany jest zarówno dla osób chcących się zająć sprzedażą za pośrednictwem takich serwisów jak Groupon a także do kupujących.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdyńskie Centrum Psychoterapii »

  Profesjonalna pomoc psychologiczna: psychoterapia indywidualna dla dorosłych i młodzieży, terapia grupowa, małżeństw i par; krótko- i długoterminowa. Różne podejścia: psychodynamiczne, systemowe, psychoanalityczne, Gestalt. Trzy lokalizacje.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »