Strony związane z hasłem: hale stalowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'hale stalowe':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Pawilony - kontenery - hale »

  Oferujemy nowoczesne pawilony, kontenery, kioski i inne obiekty z płyty warstwowej.
  Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe i hale.

  Działając w sektorze budownictwa przemysłowego specjalizujemy się w budowie:

  Hal przemysłowych
  Hal magazynowych
  Pawilonów handlowych, usługowych i wystawowych
  Obiektów socjalno – biurowych
  Salonów samochodowych
  Kontenerów, zabudowy targowisk, portierni, kiosków
  Chłodni i mroźni

  Wykonujemy lekką obudowę z wykorzystaniem:

  Płyt warstwowych
  Płyt kompozytowych alucobond
  Kaset i kasetonów
  Blach trapezowych i falistych

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Projektujemy i budujemy hale stalowe. Zajmujemy się realizacją inwestycji w pełnym zakresie i oddajemy do użytku gotowy obiekt lub zajmujemy się tylko wybranym fragmentem robót budowlanych.

  Firma projektuje i buduje:

  - przemysłowe hale stalowe
  - hangary lotnicze
  - hale stalowe magazynowe
  - stalowe konstrukcje sal sportowych
  - stalowe hale produkcyjne
  - ujeżdżalnie do jazdy konnej
  - hale usługowe
  - salony samochodowe
  - stalowe konstrukcje wiaty

  Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale »

  Budownictwo kubaturowe - przedsiębiorstwo Bamix Warszawa oferuje w dobrych cenach konstrukcje żelebetowe i hale stalowe. Specjalizacja firmy to budownictwo przemysłowe. Atrakcyjne hale stalowe, biura, konstrukcje, wiaty, mroźnie, pawilony handlowe, magazyny, chłodnie, hale stalowe przemysłowe i produkcyjne. Zapraszamy do skorzystania z oferty na hale stalowe.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budberg - Projektowanie hal stalowych »

  Firma specjalizująca się w projektowaniu obiektów o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada autorski system hal stalowych. Jest to nowoczesny i bardzo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ciągle jest udoskonalany w kontekście kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Główną ideą firmy jest, aby projekty były wykonane w możliwie najkrótszym czasie tj. w terminie ustalonym z inwestorem, kładąc nacisk na: rzetelność, stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań i ich optymalizację. Pozwala to zoptymalizować czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a tym samym ograniczyć do minimum koszty inwestycji. Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo szczegółowo i wnikliwie i opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość stali i żelbetu, potrzebnej dla zachowania formy i bezpieczeństwa obiektu.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Europejski lider Astron to nazwa produktów sprzedawanych w zakresie działalności Systemów Budownictwa Grupy Lindab - konstrukcje, hale stalowe i systemy dachowe. W ofercie wachlarz jednokondygnacyjnych budynków, rozwiązania idealne dla małych i średnich firm - hale stalowe, centra dystrybucyjne i centra logistyczne, zakłady produkcyjne, sklepy, magazyny, hale, obiekty sportowe i rekreacyjne. Hale O zastosowaniu przemysłowym. Producent - hale z systemem wentylacji Lindab, konstrukcje stalowe, zmontowana hala. Najwyższa wodoszczelność, atrakcyjne i ekonomiczne rozwiązanie dla hoteli. Dołącz do naszej sieci.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe - Trasko-Inwest sp. z o.o. »

  Firma Trasko-Inwest sp. z o.o. to generalny wykonawca obiektów przemysłowych. Jej główną specjalnością są hale stalowe. Firma świadczy usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą (szczególnie w krajach Europy Wschodniej). Trasko-Inwest sp. z o.o. jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, np. Diament Forbesa, Teraz Polska, Orły Polskiego Budownictwa.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domi Polska Sp. z o.o.- Firma Budowlana »

  Firma świadczy usługi w charakterze generalnego wykonawcy, generalnego realizatora inwestycji czy wykonawcy powierzonego zakresu robót. Wykonujemy prace budowlano-modernizacyjne w pełnym zakresie wg indywidualnych potrzeb i wymagań inwestorów.
  Zakres prac oferowanych przez firmę:
  hale przemysłowe, sportowe i magazynowe,
  obiekty handlowe,
  budownictwo wielorodzinne,
  drogi, ulice, place manewrowe i parkingi,
  kompleksowe remonty i renowacje.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Nasza firma zajmuje się budową hal stalowych przeznaczonym zarówno pod działalność usługową jak i magazyny. Dokładamy wszelkich starań aby nasze konstrukcje były bezpieczne i trwałe. Na naszej stronie znajdują się przykłady zrealizowanych dotychczas zleceń.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa hal, hale systemowe, konstrukcje stalowe - produkcja konstrukcji stalowych »

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się konstruowaniem hal - produkcja konstrukcji stalowych. Dzięki nam budowa hal przebiega błyskawicznie, dzięki czemu warto podpisać z nami umowę na konstrukcje (hale) stalowe, a także systemowe. Zapraszamy Państwa do współpracy.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe, budowa hal - EkoStar.com.pl »

  Domeną działalności naszej firmy jest szeroko pojęta budowa hal. Swoim Klientom oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi, od wykonania projektu technicznego poprzez pomoc w uzyskaniu środków finansowych, na wybudowaniu obiektu od podstaw "pod klucz" kończąc. Naszą specjalnością są hale stalowe oraz hale z płyty warstwowej. Zanim jednak rozpoczniemy jakiekolwiek działania w zakresie ich budowy, dokładnie poznajemy oczekiwania naszych Klientów, wsłuchujemy się w ich plany i potrzeby. Dbamy o to, aby budowa hal współgrała z wymaganiami Klienta, dlatego też współpracujemy z nim na każdym etapie projektu. Budujemy hale stalowe, pawilony, hale z płyty warstwowej dbając o najmniejsze detale konstrukcyjne, dzięki czemu mamy pewność, że hale stalowe a także hale z płyty warstwowej, które oddajemy w ręce naszych Klientów są solidne, wytrzymałe, przede wszystkim bezpieczne. Przez cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, wdrażamy nowoczesne technologie tak, aby wykonywana przez nas budowa hal była na jak najwyższym poziomie. Zdobyte doświadczenie pozwala nam realizować nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale; Hale stalowe; Hale magazynowe - informator branżowy. »

  Baza nieruchomości (hale, hale stalowe, hale magazynowe itp.) na bieżąco aktualizowana; rynek nieruchomości magazynowych na bieżąco analizowany.
  Najwyższa jakość świadczonych usług oraz największy wybór ofert zagwarantowany jest dzięki doskonałej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu Agencji Jartom.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowak Group - budownictwo mieszkalne i przemysłowe »

  Nowak Group - Budownictwo mieszkalne i przemyslowe, wyburzenia i rozbiorki, hale stalowe, kruszywa budowlane, ASTRON
  Nowak Group- firma budowlana swiadczaca uslugi budowlane na najwyzszym poziomie.
  Wszelkie prace prowadzone rzetelnie, fachowo i terminowo z zachowaniem norm i przepisow budowlanych

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa hal stalowych »

  Nowoczesne i lekkie hale stalowe od UniProjekt. Zaopatrujemy krajowych i zagranicznych odbiorców w nowoczesne lekkie konstrukcje stalowe, które służą do budowy takich obiektów jak: magazy, hale przemysłowe, sportowe, hipermarkety, hale stalowe i wiele innych. Zapraszamy - projektowanie i budowa hal stalowych.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe i magazynopwe od Carlo »

  Jesteśmy polską firmą budującą hale namiotowe w systemie przęseł co 5 i 3 metry. Ta platforma wyróżnia się lekką konstrukcją hal oraz sporymi rozpiętościami bez słupów wewnętrznych co pozwala na optymalne dopasowanie rozstawów słupów. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo hale namiotowe o różnorodnych gabarytach . Ich wielofunkcyjność wykorzystania sprawia, że są doskonały miejscem do przeprowadzania imprez plenerowych, festynów, koncertów, szkoleń, a także imprez integracyjnych, targów, konferencji, wystaw. Hale magazynowe CARLO są idealnym wyborem dla krótko i średnioterminowego zapotrzebowania na pomieszczenie. Podstawową hale możemy zbudować w ciągu 14 dni. Hale z naszej oferty mogą zostać wzbogacone dodatkowo w podłogę, wykładzinę, komplety ław, oświetlenie, LCD, lodówki, klimatyzacje itd.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe, hale stalowe »

  Konstrukcje stalowe, hale stalowe, produkcja i montaż konstrukcji stalowych. Oferujemy hale stalowe oraz przemysłowe, magazyny i konstrukcje wsporcze. Układamy również kostkę brukową na większych powierzchniach. Oferujemy wykonawstwo i montaż konstrukcji na miejscu budowy.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty Warstwowe »

  Strona internetowa firmy Balex Metal, zajmującej się tworzeniem stalowych materiałów budowlanych. W naszym asortymencie jest blachodachówka, blachy trapezowe, hale stalowe oraz inne wyroby. Zapewniamy najlepszą jakość produktów oraz działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Hale stalowe to profesjonalna oferta dla każdego. Oferujemy zarówno konstrukcję jak i montaż hali. Funkcjonujemy na rynku od 1989 roku i posiadamy doświadczenie niezbędne do zapewnienia najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex »

  Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty.
  Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.
  System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych rozwiązaniach amerykańskiej firmy Behlen. Szczegóły techniczne zostały zaadoptowane do polskich warunków i norm, a także do wymagań inwestorów i architektów. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.
  Polonex działa nie tylko na terenie całej Polski, ale także w krajach Unii Europejskiej.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Nasze przedsiębiorstwo ma do zaoferowania hale najlepszej, światowej jakości z zachodu. Mamy do sprzedaży hale Astron, hale systemowe, ponadto hale stalowe. Nasze hale charakteryzują się bardzo wysoką trwałością.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Konstrukcje stalowe są najbardziej rozpoznawalne dzięki szerokiemu zastosowaniu materiału w zakresie zbiorników na materiały stałe i płynne. W kolejności mamy następnie hale stalowe i praktycznie ten rodzaj konstrukcji jest najczęściej dostrzegany zwłaszcza w miastach, gdzie buduje się wiele tego rodzaju obiektów, stanowiących miejsce pracy. Stal jest materiałem o bardzo dobrych wytrzymałościach na ściskanie i rozciąganie, znacznie przewyższając w tej kwestii beton. Mała waga, pozwala stosować stal w obiektach wymagających dużej rozpiętości bez dodatkowych podpór. Konstrukcje stalowe postrzegane są również jako konstrukcje ekologiczne. Dzięki rozwiniętej gałęzi zarówno przemysłu jak i technologii wytwarzania dysponujemy szerokimi możliwościami odzysku materiału. Ma to bardzo duże znaczenie zwłaszcza dla inwestorów, którzy decydując się na inwestycję mogą w przyszłości odzyskać do 85% wartości materiału - co w przypadku np betonu jest niemożliwe. Dodatkowy atut konstrukcji ze stali to możliwości ich rozbierania, łatwej modernizacji, naprawy uszkodzonych elementów. Dzięki zastosowaniu połączeń śrubowych jesteśmy w stanie przenieść obiekt na nowej miejsce. Stal można modyfikować jej składem chemicznym, dlatego też mamy różne gatunki stali o różnych właściwościach mechanicznych. Dzięki takiej kompozycji materiału realizując biurowce, wysokościowce możemy zastosować taki sam przekrój materiału od fundamentu po sam szczyt - zyskując znaczną część powierzchni użytkowej.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »