Strony związane z hasłem: hiszpanski - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'hiszpanski':

1 · 2 · następna strona »
 • Język hiszpański »

  Serwis edukacyjny oferujący naukę języka hiszpańskiego online. Wyróżnia się tym, iż oferuje darmowy kurs języka hiszpańskiego od podstaw, na który składają się lekcje hiszpańskiego w postaci plików nagrań mp3 oraz ćwiczeń i słowniczków. Strona zawiera również darmowe ogłoszenia o korepetycje z hiszpańskiego, przygotowanie do matury, arkusze maturalne z poprzednich lat, i wiele innych ciekawych artykułów. Serwis prowadzony przez nauczyciela języka hiszpańskiego

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń Językowych LEVEL »


  Strona firmowa. Działalność CSJ Level to:

  - szkolenia językowe dla firm i instytucji - wszystkie języki obce oraz polski dla obcokrajowców,
  - tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe,
  - szkolenia z Technik Efektywnego Uczenia się,
  - szkolenia z Korespondencji i Retoryki Biznesu.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka za granicą »

  LANGUAGE ABROAD proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku (niektóre szkoły oferują np. specjalne kursy dla osób starszych). Wybierać można pomiędzy zajęciami mniej lub bardziej intensywnymi, języka ogólnego lub specjalistycznymi. Polecamy kursy dla osób przygotowujących się do studiów za granicą lub egzaminów, dla biznesmenów, kadry zarządzającej, specjalistów różnych branż – nauczycieli, prawników, lekarzy, lotników i wielu, wielu innych.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o szkołach języków obcych w Toruniu »

  Blog opisujący metody nauczania języków obcych - metoda tradycyjna, metoda Colin Rose... Dowiesz się na co zwrócić uwagę przy wyborze szkoły językowej.Opisy oraz porównanie szkół językowych na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • BTD - tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne »

  Biuro Tłumaczeń i Doradztwa BTD z siedzibą w Miliczu zapewnia profesjonalną obsługę tłumaczeniową dla firm oraz klientów indywidualnych. Oferujemy szeroki zakres usług - tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe i specjalistyczne. W swojej ofercie posiadamy tłumaczenia w takich językach jak angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski i inne. Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów w wybranych dziedzinach, przez co nasze przekłady są zawsze najwyższej jakości. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów. zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń LENGUAS »

  Potrzebujesz profesjonalnie wykonanego tłumaczenia?

  Jakość tłumaczenia i dbałość o klienta to dla nas priorytety.

  Wykonujemy tłumaczenia pisemne specjalistyczne, przysięgłe, i zwykłe. Ponad trzydzieści języków, pełen profesjonalizm.

  Oferujemy konkurencyjne ceny. Sprawdź na naszej stronie internetowej: kliknij tutaj--> biuro tłumaczeń

  Udzielamy rabatów - obowiązuje zasada sprzedaży hurtowej.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Zakopane »

  Zapraszamy do naszych luksusowych i wyjątkowych Apartamentów w Zakopanem. Posiadamy bogaty wybór kilku oryginalnie przygotowanych apartamentów, bogato wyposażonych we wszystko co niezwykle umili Państwu pobyt w tych pięknych stronach. Cisza, spokój i urok tych miejsc nie dadzą się opisać. Zarezerwuj już dziś i ciesz się pięknem naszych Tatr. Kontakt: +48 606 621 606

  Nasza oferta, to dziewięć unikalnych apartamentów, w których zadbaliśmy o każdy szczegół. Oprócz standardowego wyposażenia mogą Państwo w cenie skorzystać z takich urządzeń, jak: internet Wi-Fi, zmywarka, telewizory LCD, telewizja Sat i wiele innych. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń ESLANG »

  Oferujemy kompleksową obsługę klientów biznesowych i indywidualnych w zakresie tłumaczeń przysięgłych, specjalistycznych, ustnych oraz pisemnych zwykłych. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych, ustnych i specjalistycznych. Powierzone nam dokumenty są objęte klauzulą bezwzględnej poufności. Naszym klientom zapewniamy nie tylko najwyższą jakość tłumaczeń z zachowaniem krótkich terminów oraz konkurencyjnych cen, ale również zapewniamy im indywidualną obsługę.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiej szkoły języków obcych dla dorosłych Atrius. Nasza szkoła powstała z myślą o osobach dorosłych, które chcą uczyć się języków we własnym gronie. Prowadzone przez nas kursy językowe (angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski i francuski) odbywają się na wielu poziomach zaawansowania i intensywności, tak aby każdy z Państwa mógł znaleźć najbardziej odpowiadające mu zajęcia. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Leader School Gdańsk »

  Leader School Gdańsk to szkoła językowa, która wykorzystuje nowoczesne metody nauczania. Spośród naszej bogatej oferty kursów można wybrać m.in. angielski metodą BLS Communication (z wykorzystaniem platformy e-learningowej), kurs niemieckiego Metodą Bezpośrednią, zajęcia przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego, a także do egzaminów Cambridge. Nasza oferta dla dzieci obejmuje lekcje prowadzone autorską metodą Leonardo School, stworzoną przez wybitnych specjalistów z myślą o wszechstronnym rozwoju najmłodszych kursantów. Oferujemy też kursy dla firm oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językó Obcych English Best »

  ENGLISH BEST to dynamicznie rozwijająca się, nowocześnie zarządzana i przyjazna kursantom szkoła językowa.Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i przystępna cenowo, przede wszystkim jednak nasze kursy są SKUTECZNE

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skandland - tłumaczenia, nauka, szkolenia »

  Tłumaczenia

  Jesteśmy zespołem doświadczonych tłumaczy, oferujących swoje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych. Naszą specjalnością są języki skandynawskie, ale pracujemy również z innymi językami europejskimi. Wykonujemy tłumaczenia zarówno dla dużych firm, jak i klientów indywidualnych. Tłumaczymy teksty zwykłe oraz specjalistyczne. Naszym atutem jest praca zdalna. Nie wymagamy od Klienta odwiedzenia siedziby naszej firmy, gdyż wystarczy przesłać do nas zlecenie pocztą elektroniczną lub tradycyjną, bądź faxem. Naszym celem jest rzetelność, terminowość i satysfakcja klienta. Dążymy, by nasze tłumaczenia były najwyższej jakości tak merytorycznie, jak i pod względem fachowym.

  Zakres języków: szwedzki, norweski, duński, fiński, włoski, francuski, hiszpański, angielski.

  Zdalne nauczanie

  Zdalne nauczanie wykorzystuje najnowsze programy do rozmów głosowych, dzięki którym nauczyciel może prowadzić dialog ze swoimi uczniami. W ten sposób możecie Państwo uczestniczyć w zajęciach we własnym domu. Możliwe zajęcia indywidualne oraz grupowe. Jedynym wymaganiem jest dostęp do sieci Internet.

  Szkolenia

  Na terenie Trójmiasta prowadzimy szkolenia indywidualne, grupowe oraz dla firm obejmujące kurs języka szwedzkiego oraz kurs języka angielskiego. Kursy językowe prowadzone są na poziomie podstawowym, zaawansowanym oraz specjalistycznym (np. słownictwo biznesowe, medyczne itp.)

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lexpertise - Internetowe Biuro Tłumaczeń Przysięgłych i Specjalistycznych »

  LexpertISE to biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłumaczeniach obsługiwanych przez Internet na ponad 30 języków. Wysoką jakość przekładu zapewniają doświadczeni tłumacze zawodowi oraz specjaliści różnych dziedzin. Tłumaczeniem umów prawnych oraz dokumentów urzędowych np. dokumentów koniecznych do rejestracji pojazdów, świadectw i dokumentów szkolnych, aktów stanu cywilnego, pozwoleń, certyfikatów itp. zajmują się tłumacze przysięgli. Zleć lub wyceń tłumaczenie swojego tekstu przez Internet. Zapłać on-line używając przelewu internetowego lub kartą kredytową. LexpertISE to krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny. Tłumaczenie przysięgłe możesz zlecić telefonicznie lub przez Internet. Dokument do tłumaczenia można wysłać e-mailem, a gotowe tłumaczenie przysięgłe (poświadczone przez tłumacza przysięgłego) otrzymasz pocztą lub kurierem. Rozliczenia tekstów zwykłych co 0,1 strony. Prześlij do nas swój tekst lub skan dokumentu, a do zwykle do kilkunastu minut otrzymasz wiążący koszt tłumaczenia. Zlecenia do tłumaczenia przez Internet przyjmujemy, wyceniamy i potwierdzamy przynajmniej do godziny 22.00. Możliwość samodzielnej wyceny kosztu tłumaczenia on-line. Biuro zapewnia bezwzględną poufność dokumentów oraz gwarancję jakości.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pi School Szkoła Języków Obcych angielski Tarczyn, Pruszków, Góra Kalwaria, Grójec, Warka, Warszawa »

  Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, polski dla obcokrajowców, szwedzki, chiński, japoński, arabski, hindi, hebrajski.
  Lokalizacje: Pruszków, Tarczyn, Grójec, Góra Kalwaria, Warka, Warszawa.
  Rewelacyjne zajęcia dla przedszkolaków, szkolenia dla firm, zajęcia z dojazdem do kursanta, e-learning, przygotowanie do egzaminów językowych. Małe grupy, stały monitoring postępów, niskie ceny; kursy specjalistyczne, języki branżowe.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olsztyńscy Tłumacze Przysięgli »

  Olsztyńscy Tłumacze Przysięgli
  to bezpośredni kontakt z tłumaczem przysięgłym języka, który Cię interesuje;
  to tłumaczenia poświadczone, ale także zwykłe - pisemne i ustne;
  to gwarancja jakości, jakiej może udzielić tylko wykwalifikowany tłumacz;
  to ceny wolne od marż narzucanych przez biura tłumaczeń.

  Szukasz tłumacza? Nie płać pośrednikom - zadzwoń do nas!

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs hiszpańskiego »

  Aby wyróżniać się na tle innych znajomość najpopularniejszych języków nie wystarczy. Warto się zastanowić nad innymi równie ważnymi językami. Takim językiem może być język hiszpański, którego można się nauczyć w prosty i szybki sposób. Na stronie znajdują się dwa kursy o różnym poziomie zaawansowania. Każdy kurs jest wysyłany bezpośrednio do kursanta, który sam decyduje o ilości czasu poświęconego na naukę oraz o porze dnia nauki. Sprawia to, że kurs jest bardzo elastyczny i każdy ma możliwość dopasowania go do własnego trybu życia. Zeszyty ćwiczeń i nagrania audio są przygotowane z wyjątkową starannością, aby zapewnić maksymalny komfort podczas nauki.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Języków Obcych - POP-IN »

  W ofercie znajdują się kursy autorskie oraz specjalistyczne dostosowane do wymogów klienta. Zajęcia odbywają się w malutkich grupkach, co zwiększa efektywność uczenia się. Lektorzy prowadzą indywidualną ocenę postępów naszych uczniów, co ułatwia zintensyfikować naukę. Wszystkie materiały używane na lekcjach są przygotowywane przez szkołę.
  Rodzaje kursów języka angielskiego
  a) przygotowywujące do matury
  b) grupy dyskusyjne – konwersacje
  c) zajęcia dla dorosłych oraz BUSINESS ENGLISH
  d) grupy dla dzieci poniżej 6 roku życia
  e) specjalne grupy wiekowe dla osób powyżej 40 roku życia
  f) specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów
  - Cambridge : FCE, CAE, CPE
  - LCCI: EFB English for Business, ELSA, SEFIC, FTBE
  - ETS: TOEFL iBT, GMAT
  g) zajęcia indywidualne
  h) kursy prowadzone w firmach dostosowane do preferencji pracowników.
  Dostępne języki obce: Język angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, francuski, włoski.
  Poleć nas nowej osobie a dostaniesz lekcję gratis. Każda osoba, która chciałaby rozpocząć naukę języka obcego może zgłosić się bez względu na miesiąc w roku. Kursy są organizowane na bieżąco. W każdym tygodniu organizowane są konsultacje, dla osób nieobecnych lub mających trudności z opanowaniem przerabianego materiału. W przypadku rezygnacji klient nie ponosi żadnych kosztów. W sobotę odbywają się spotkania tematyczne. Przyjdź pierwsze lekcje - gratis!!!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śląskie Biuro Tłumaczeń Bytom Tłumacz przysięgły francuski »

  Biuro Tłumaczeń -Bytom- wykonuje usługi tłumaczeniowe w dowolnym języku europejskim. Zespół tłumaczy przysięgłych daje możliwość szybkiego i taniego wykonywania zleceń. Tu zrobisz tłumaczenie zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne, techniczne, medyczne, ekonomiczne, każde pismo urzędowe, i popularne ostatnio tłumaczenia samochodowe, dokumentów auta sprowadzonego z zagranicy, takich jak karta pojazdu, dowód rejestracyjny, umowa kupna sprzedaży. Najczęściej zlecane języki to francuski, flamandzki, holenderski, niderlandzki, niemiecki, angielski, hiszpański, włoski, rosyjski, litewski. Możliwe jest tłumaczenie z języka obcego na język obcy. Każdy tłumacz przysięgły z naszego biura to profesjonalista w branży tłumaczeniowej. Biuro tłumaczenia w Bytomiu w aglomeracji śląskiej, często przyjmuje klientów z sąsiednich miast, np. Katowice, tłumaczenia Sosnowiec, zdarzają się zamówienia na tłumaczenie z Rybnika. Zlecenia odbieramy także elektronicznie, poprzez email, faksem oraz przez zamówienie online bezpośrednio ze strony www naszego biura tłumaczeń, w zaprzyjaźnionych biurach z miast Sosnowiec i Rybnik, lub po prostu wysłane pocztą polską lub przesyłką kurierską. W ten sam sposób przekazujemy wykonaną pracę. W zamówieniu przez internet, zawsze najpierw trzeba do nas wysłać plik do wyceny, może to być skan poglądowy gorszej jakości lub fax, bo cena tłumaczenia jest tak różna cenowo, że trudno przedstawić cennik ze szczeg. ceny poszczególnych tłumaczeń. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • ORSA - BIURO TŁUMACZEŃ »

  Biuro tłumaczeń w Warszawie na Saskiej Kępie. Wykonujemy tłumaczenia ustne, pisemne, przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne medyczne, techniczne z 55 języków w tym: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski.
  Wykonujemy tłumaczenia w trybie zwykłym i ekspresowym.
  Bezpłatnie wykonamy wstępną wycenę tłumaczenia.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacyjne Maximus »

  Kursy językowe i nie tylko.Naszymi słuchaczami są dzieci już od 4 roku życia, młodzież i dorośli. Prowadzimy nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania,przygotowujemy do egzaminu maturalnego, FCE. "Akademia Malucha" czy specjalistyczne kursy "Business English" są dowodem na ciągłe wzbogacanie naszej oferty. Staramy się utrzymać swój indywidualny sposób nauczania. Wykorzystując różne metody edukacyjne każdy z lektorów dobiera do danej grupy taką, która zapewni osiągnięcie sukcesu każdemu słuchaczowi w zależności od jego możliwości percepcyjnych. Szeroka oferta: Kursy językowe, Przygotowania do matury (WOS, HISTORIA, ANGIELSKI)Logopedia. Referencje - Zaufało nam wiele osób i firm. Sprawdź dlaczego jesteśmy najlepsi!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »