Strony związane z hasłem: hity - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'hity':

 • ShareTheMusic.com »

  Globalna, darmowa i legalna internetowa platforma wymiany muzyki.
  Portal jest projektem nowatorskim i unikatowym, gdyż nie dystrybuuje muzyki, a jedynie pośredniczy między użytkownikami pragnącymi wymienić swoją muzykę – poprzez umożliwienie odsłuchania jej innym Internautom.
  ShareTheMusic.com jest darmowy i dostępny dla wszystkich użytkowników Internetu bez względu na ich położenie geograficzne.
  Na stronie www.sharethemusic.com użytkownicy mogą też znaleźć Randomizer – pierwsze na świecie One-2-One Social Radio. Jest to wielokanałowa, wąsko sprofilowana stacja radiowa, w której nadawcami są sami użytkownicy. Randomizer tak jak cały ShareTheMusic działa na zasadzie One-2-One Streaming.
  Obecnie w Randomizerze dostępnych jest kilka kanałów takich jak: Depeche Mode, Madonna, Metallica, U2, The Beatles, 80s Collection, Rock Classics. Liczba dostępnych kanałów będzie zwiększana co kilka dni wg potrzeb i zainteresowań użytkowników.
  Dodatkowo ShareTheMusic.com zawiera rozbudowany dział muzycznej społeczności, w którym użytkownicy mogą tworzyć własne profile, komunikować się ze sobą, wymieniać informacje na temat muzyki i łączyć się w grupy tematyczne.
  Internauci znajdą też na stronie www.sharethemusic.com obszerną bazę koncertów muzycznych z całego świata.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teledyski online »

  Dance-Hits.pl jest nowym na polskim rynku portalem muzycznym. Na łamach naszej strony zapoznacie się z najnowszymi teledyskami muzyki klubowej i tanecznej. U nas każdy znajdzie coś dla siebie ponieważ posiadamy już ponad tysiąc wysokiej jakości teledysków z takich gatunków jak: dance, house, trance, techno, electro i eurodance. Codzienna aktualizacja zasobów zapewni nieprzerwany dostęp do nowości ze świata muzyki elektronicznej. Zaś dla wymagających przegotowaliśmy playlisty, które po jednym kliknięciu przeniosą nas w nowy świat elektronicznych doznań. Serdecznie zapraszamy do komentowania teledysków i aktywnego udziału w życiu portalu.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Disco Polo - Legalne pliki mp3 »

  Serwis prezentujący legalne pliki mp3 z muzyką disco polo, dance, piosenkami dla dzieci, muzyką biesiadną. Serwis firmowy Wydawnictwa Muzycznego Folk. Muzyka za grosze. Albumy, pakiety, pojedyncze pliki. Doskonała jakość dźwięku. Gwiazdy disco polo i dance. Teledyski oraz masa newsów ze świata disco dance. Gorąco polecamy.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • MyDisco.pl - Teledyski Disco Polo »

  MyDisco.pl - Moje Disco Polo! Jest to portal zrzeszający całą społeczność słuchaczy muzyki Disco Polo. Gromadzimy w serwisie teledyski wszystki zespołów Disco Polo. Celem strony jest promocja muzyki Disco Polo w Internecie. Zapraszamy do częstych odwiedzin, oglądania teledysków, słuchania muzyki razem z nami! Wszyscy słuchacze disco - łączmy się!

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotce.pl - życie gwiazd »

  Fotce.pl to codzienne aktualności i nowiny z prywatnego i publicznego życia gwiazd.
  Znane osobistości, celebryci i postaci z pierwszych stron gazet nie będą już dłużej zagadką: przyjdź i sprawdź co u nich słychać!

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »