Strony związane z hasłem: hostessy na targi - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'hostessy na targi':

 • Pentagos Hostessy »

  Hostessy Poznań

  Na Państwa życzenie wyszukujemy hostessy, tłumaczki, modelki, fotomodelki, modeli, fotomodeli, barmanów oraz inny personel do pracy na targach, promocjach, sesjach zdjęciowych z odpowiednimi kwalifikacjami, zgodnie z Państwa preferencjami. Z większością kandydatów mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie po uprzedniej rejestracji. Oprócz zdjęć znajdą tam Państwo informacje odnośnie wymiarów, wykształcenia, znajomości języków obcych oraz zainteresowań danej osoby.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Hostess PERFECT IMAGE »

  Agencja hostess Warszawa i cała Polska istnieje na rynku od 1998r. Posiada doświadczenie w wynajmie hostess na targi, bankiety, konferencje i promocje. Duża baza hostess z całego kraju jest ciągle aktualizowana. Hostessy agencji PERFECT IMAGE są miłe, komunikatywne, ładne i wysokie. Na życzenie klienta kompleksowe przeprowadzanie akcji promocyjnych z udziałem hostess, supervising, szkolenia, raporty i dokumentacja fotograficzna. Ponadto agencja oferuje usługi z zakresu projektowania i wykonania strojów promocyjnych oraz stylizacji hostess (fryzury, make-up).

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • DNA agencja hostess »

  DNA - agencja hostess to firma mieszcząca się w Warszawie, jaka od 2000 roku zapewnia swym klientom profesjonalną obsługę eventów, jak choćby targi, gale, bankiety, konferencje, czy też pokazy. W liczącej 17 tysięcy osób bazie danych tej agencji znajdują się doświadczone hostessy i modelki, a także promotorzy i modele oraz supervisorzy. Możesz oczekiwać pełnego profesjonalizmu, a także atrakcyjnych cen za oferowane usługi.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »