Strony związane z hasłem: imprezy firmowe wrocław - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'imprezy firmowe wrocław':

 • Artanima - Organizacja Imprez na terenie całej Polski. »

  Wykorzystując swoje doświadczenie wspomagamy menedżerów, handlowców,
  pracowników marketingu i działów obsługi klienta w kształtowaniu wizerunku firmy oraz budowaniu silnych i efektywnych relacji z klientem. Naszą kadrę stanowią odpowiedzialni ludzie, posiadający praktyczne umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie.
  "Art Anima" integruje kompetencje wielu dyscyplin. Łączy w sobie artystyczną wrażliwość i indywidualną ofertę marketingową. Zajmujemy się:
  1) organizacją konferencji i szkoleń - to nasza specjalność,
  2) organizacją imprez, organizacją imprez integracyjnych dla firm w ciekawych miejscach - aby wspomóc Państwa firmę w budowaniu zgranego zespołu i tworzeniu pozytywnych relacji z klientami (gry team building, outdoor event, incentives, pikniki firmowe),
  3) kreacją nietuzinkowych upominków,
  4) przygotowaniem pełnego i indywidualnego programu promocji Państwa produktu.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe i integracyjne Wrocław »

  Główną areną działań The Lobby są imprezy firmowe i integracyjne. Dotyczy to wszelkiego rodzaju bankietów, przyjęć, spotkań biznesowych czy innego rodzaju świadczeń, które są z nimi powiązane. Przy organizacji eventów współpracujemy z profesjonalistami i ekspertami w różnych dziedzinach – cateringu, fotografii, nagłośnienia jak również z muzykami, konferasjerami czy artystami z Wrocławia i całej Polski, dzięki czemu świadczone przez nas usługi posiadają gwarancję Państwa zadowolenia. Jesteśmy zwolennikami przestrzegania zasad etyki biznesu, dlatego organizowane przez naszą firmę imprezy mają na celu długofalową współpracę, a nie jednorazową korzyść.nnConcierge – Osobisty asystent 24/7nDziałalność The Lobby nie opiera się jednak jedynie na organizacji imprezy firmowych. Unikalną usługą jest oferowana przez nas usługa The Lobby Concierge czyli twój osobisty asystent. Unikalny czarodzie, który w mgnieniu oka potrafi spełnić wszystkie zachcianki. Bilety, restauracje, lot, transport, pokój i wiele innych… Czego tylko zapragniesz.nZakupy we Wrocławiu ? Wycieczka po zabytkach dolnegośląska i Polski ? Szybka wycieczka poza miasto? z The Lobby to żadne wyzwanie.nnKim jest nasz Concierge? Osoba dyskretna, dystyngowana. Oczytana, posiadająca niebywałą wiedzę oraz posługujący się biegle językami obcymi. Osoba tajemnicza. Poznasz ją w The Lobby.nnOdpocznij….nTym razem to Concierge zajmie się wszystkim…

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez firmowych, integracyjnych dla firm, szkolenia menedżerskie - Bbgroup »

  Firma Bbgroup zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń menedżerskich, imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych dla firm, treningów, gier i zabaw szkoleniowych, koncertów. Dla naszych klientów prowadzimy także rekrutacje pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tych dziedzinach kompleksowo zajmujemy się budowaniem relacji między pracownikiem a pracodawcą. Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych w tym także integrujących firmę z pracownikami, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. Przedstawiana oferta popierana jest przeprowadzonymi badaniami i sondażami w państwa firmie. Zapraszamy na nasza stronę internetową w celu zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz referencjami przedstawionymi tam. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy gotowi na nie odpowiedzieć telefonicznie, listownie bądź za pomocą e-maila.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje Wrocław »

  Lewitacja jest klubem i restauracją we Wrocławiu. Na stronie znajduje się opis klubu, zdjęcia wnętrza, a także aktualności opisujące zbliżające się imprezy. Poprzez stronę możesz zarezerwować miejsce na weekend, bądź wynająć cały klub na imprezę integracyjną lub firmową.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »