Strony związane z hasłem: izolacja akustyczna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'izolacja akustyczna':

 • Maad wygłuszenia oraz izolacja akustyczna »

  produkty wygłuszeniowe do samochodów budynków oraz pojazdów szynowych. izolacja akustyczna oraz termiczna. zajmujemy się wysokiej jakości komponentami piankowymi oraz różnego rodzaju
  foliami, takimi jak folie ciężkie, bitumiczne. Nasze produkty służą do termoizolacji
  oraz do tłumienia i absorpcji dźwięków.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Flex - otuliny i izolacje z kauczuku syntetycznego »


  Zakład pracy K FLEX POLSKA Sp. z.o.o. jest krajowym placówką jednostki L’ISOLANTE K FLEX.

  Zakład pracy K FLEX POLSKA Sp. z o.o. zajmuje się wyrobem i sprzedażą systemów izolacyjnych, które służą termoizolacji sprzętów klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych, wodociągowych, CO i CWU, solarnych. Na domiar tego oferuje moc tworzyw do zastosowań akustycznych, np. walki z wysokimi dźwiękami.
  Stając w obliczu zmienionych wyzwań stawianych w zakresie jakości na sektorze budowlanym w w/w zakresie, stawiamy sobie jako nadrzędne marzenie naszej jednostki działanie na najwyższym poziomie osiągając maksymalny stopień zadowolenia interesantów, umocnienie pozycji na rynku oraz rozwój jednostki. Chcemy cieszyć się pełnym zaufaniem interesantów, w których opinii będziemy wiarygodnym partnerem.

  Oferujemy izolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych. Ponadto proponujemy towary do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.

  Misją naszej jednostki jest zdobycie pozycji lidera na rynku izolacyjnych budulców kauczukowych w kraju, zgodnie z działaniami całej grupy IK na świecie.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BitMat.pl – Specjalistyczne artykuły wygłuszające »

  Jeśli poszukujesz materiałów skutecznie izolujących hałas, to doskonale trafiłeś! W sklepie BitMat.pl oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i profesjonalne materiały dźwiękochłonne przeznaczone do samochodów, maszyn oraz różnego rodzaju pomieszczeń. W ofercie sklepu odnajdziesz artykuły takie jak pianka poliuretanowa i pianka polietylenowa – doskonale nadające się do wyciszenia drzwi w samochodzie lub bagażnika, panele akustyczne i wiele innych. Maty akustyczne znajdujące się na internetowych półkach sklepowych w BitMat.pl to materiały najwyższej jakości. Tysiące zadowolonych klientów z całej Polski to nasz dowód na to, że w BitMat.pl stawiamy na rzetelne podejście do klienta i jakość sprzedawanych artykułów. Zapraszamy na zakupy!

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »