Strony związane z hasłem: jak zacząć biegać - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'jak zacząć biegać':

 • Bieganie »

  Serwis internetowy Jak Biegać przeznaczony jest dla każdego, kto chciały poprawić swoją kondycję, sylwetkę i znaleźć swoje hobby właśnie w bieganiu. Przygotowaliśmy naszą stronę specjalnie dla tych osób, które chciałyby uzyskać podstawową wiedzę na temat biegania. Można u nas między innymi poczytać o dobraniu odpowiedniego stroju dla biegacza, o tym, jak przygotować się do biegania, na przykład poprzez rozgrzewki. Dowiesz się też, jak stworzyć swój własny plan treningowy i będziesz na bieżąco z wydarzeniami dotyczącymi biegania, w tym z zawodami.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog Bieganie - porady, trening, dieta w bieganiu »

  Zapraszam serdecznie na swoją autorską stronę na której dzielę się jako amator swoimi przygodami biegowymi. Na blogu znajdziesz dużo ciekawych informacji ze świata sportu, zdjęcia z moich wypraw, przepisy dietetyczne oraz inne smaczki. Posty staram dodawać się jak najczęściej. Chcesz zacząć biegać? To dobrze trafiłeś/aś, ja też nie tak dawno rozpocząłem tą piękną przygodę. Chcesz schudnąć? też mam coś dla Ciebie. Już teraz zajrzyj na mojego bloga o bieganiu

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Haterunning.pl »

  Blog o bieganiu, prowadzony przez biegacza, który z nieznanych powodów zaczął biegać i biega dalej, mimo że nienawidzi biegać. Strona traktuje o niedogodnościach podczas treningów biegowych w mieście - o walce ze skrzyżowaniami, czerwonymi światłami, ślepymi pieszymi, rozbrykanymi dzieciakami, rowerzystami niedzielnymi, psami i ich właścicielami. O bieganiu w zimnym deszczu, upalnym słońcu, mrozie, skwarze. O bieganiu po kałużach, błocie, krzywych chodnikach gdy plucha i wiatr, albo totalna flauta. O bieganiu ze źle założonymi i obsuwającymi się co chwilę słuchawkami, o wkurzającej muzyce, innym razem o nudnej do bólu ciszy. Jakie jest prawdopodobieństwo, że uda się wyjść i przebiec bez żadnych komplikacji? Małe.

  Blog został założony, żeby dać upust emocjom i podzielić się ze światem tym, z czym zmaga się biegacz, który nie lubi biegać i podczas treningu przyjemność czerpie głównie z dobiegnięcia do domu.

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »