Strony związane z hasłem: jak założyć firmę - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'jak założyć firmę':

 • Kojoty Biznesu - Strona główna »

  Kojoty Biznesu są nowoczesnym serwisem informacyjnym dla ludzi przedsiębiorczych, którzy mają własną firmę lub poszukują informacji jak taką otworzyć. Portal zawiera dużą ilość jasnych i rzetelnych informacji mogących skutecznie pomóc w tworzeniu małego i średniego biznesu.
  Specjaliści z różnorodnych dziedzin związanych z biznesem współpracujący z portalem wpływają na wysoki poziom jakościowy informacji zamieszczanych w ramach serwisu.
  Jednym z ważniejszych celów Kojotów Biznesu jest profesjonalna pomoc osobom, które pragną rozwijać swój biznes.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • WBIZNES.pl - Biuro rachunkowe, księgowość online, podatki »

  wBIZNES.pl - biuro rachunkowe, księgowość i bezpłatny program fakturowy online. Bieżące konsultacje podatkowe, doradztwo podatkowe oraz optymalizacja podatkowa dla małych i średnich firm oraz działalności gospodarczej. Profesjonalni doradcy podatkowi i księgowi z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biznes Blog »

  Strona ta jest poświęcona moim doświadczeniom związanym z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy. Będę się tutaj dzielić swoimi spostrzeżeniami, podpowiadać co i jak zrobić, żeby było prościej, a przede wszystkim skuteczniej. Bo prowadzenie własnej firmy to również wielka przygoda, do której trzeba się przygotować, a w trakcie jej trwanie często improwizować, by skutecznie rozwiązywać napotkane problemy.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć własną firmę w AIP »

  Zakładanie własnej firmy to wymagające przedsięwzięcie i dość kosztowne. Na szczęście Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oferują rozwiązanie, które pozwala nauczyć się jak skutecznie założyć własną firmę. Pozwalają na to między innymi warunki Inkubatorów Przedsiębiorczości. Zakładając firmę w Inkubatorach mamy możliwość prowadzenia legalnej działalności przy znacznie niższych kosztach i z minimalnym ryzykiem. Wystarczy wypełnić jednej formularz na naszej stronie i przesłać go do nas.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć firmę? - poradnik. Własna działalność gospodarcza krok po kroku »

  Strona opisuje cały przebieg otwierania firmy krok po kroku. Przedstawienie wniosku CEIDG-1 i ZUS ZUA. Opis prawa podatkowego przy tworzeniu działalności oraz składek ZUS. Na stronie odszukasz danę skąd wziąć kapitał na otworzenie i rozkręcenie firmy oraz zbiór książek potrzebnych do założenia działalności gospodarczej.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny - informacje za darmo »

  Serwis positor.pl ma za zadanie dostarczyć informacji obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, a także innym osobom zainteresowanym tematyką zakładania działalności gospodarczej w Polsce w różnych formach - zarówno jednoosobowej działalności jak i spółek osobowych czy kapitałowych.

  Chcemy także wskazać Państwu jak i gdzie szukać niezbędnych i wiarygodnych wiadomości o różnych rejestrach funkcjonujących w kraju. Czasem zdarza się, że poszukujemy urzędowych interpretacji określonych przepisów lub wyroków sądów - albo by zaplanować określone działania albo by podeprzeć swoje stanowisko w pismach do urzędów lub sądów; w serwisie informujemy gdzie je znaleźć.

  Przygotowaliśmy też opracowania dotyczące dotacji udzielanych przez PUP oraz szczegółowe informacje na temat dokumentacji, którą powinny posiadać podmioty powiązane, czyli tzw. dokumentacji cen transferowych. Ponadto, w artykułach, staramy się poruszać ciekawe, naszym zdaniem, kwestie związane z nowościami pojawiającymi się w naszym systemie prawnym, orzeczeniami lub innymi zagadnieniami.

  Ponieważ często otrzymujemy od Państwa różne zapytania, uruchomiliśmy również forum, które – mamy nadzieję - pomoże w wymianie informacji.
  Zapraszamy na www.positor.pl

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko co musisz wiedzieć, zakładając firmę. »

  Portal Mala-Firma.pl od 2009 roku pomaga Polakom uruchomić swoją pierwszą działalność gospodarczą. Doradza jak krok po kroku założyć firmę. Pokazuje jak wypełnić niezbędne dokumenty (CEIDG, VAT-R, ZUS ZUA, ZUS ZZA). Podpowiada jak radzić sobie z formalnościami, jakich pilnować terminów, o czym trzeba pamiętać. Na stronie można znaleźć wyczerpujące informacje (chociaż napisane przystępnym językiem!) na temat podatków, składek, obowiązków rozliczeniowych. Osobny dział z poradami pomaga dobrze zaplanować działalność, zdobyć finansowanie, zatrudniać pracowników, współpracować z kontrahentami, ale przede wszystkim zawsze przestrzegać prawa. Na stronie znajdują się również Oferty firm świadczących usługi przedsiębiorcom (np. księgowość internetowa, system rezerwacji on-line, serwer dla firmy itp.). Osobną podstronę tworzy zestawienie przydatnych dokumentów i formularzy. Portal publikuje również regularnie newsy ze świata małych firm. To wszystko sprawia, że Mala-Firma.pl to adres, o którym musi wiedzieć każdy początkujący przedsiębiorca.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niemcy24.net »

  PROWADZENIE FIRMY W NIEMCZECH
  Naszą specjalnością już od wielu lat jest zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech.
  Dzięki naszej pomocy możesz zapomnieć o biurokracji i skupić się na tym, co naprawdę ważne - zdobywaniu zleceń i zarabianiu pieniędzy.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »