Strony związane z hasłem: język hiszpański - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'język hiszpański':

 • Język hiszpański »

  Serwis edukacyjny oferujący naukę języka hiszpańskiego online. Wyróżnia się tym, iż oferuje darmowy kurs języka hiszpańskiego od podstaw, na który składają się lekcje hiszpańskiego w postaci plików nagrań mp3 oraz ćwiczeń i słowniczków. Strona zawiera również darmowe ogłoszenia o korepetycje z hiszpańskiego, przygotowanie do matury, arkusze maturalne z poprzednich lat, i wiele innych ciekawych artykułów. Serwis prowadzony przez nauczyciela języka hiszpańskiego

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs hiszpańskiego »

  Aby wyróżniać się na tle innych znajomość najpopularniejszych języków nie wystarczy. Warto się zastanowić nad innymi równie ważnymi językami. Takim językiem może być język hiszpański, którego można się nauczyć w prosty i szybki sposób. Na stronie znajdują się dwa kursy o różnym poziomie zaawansowania. Każdy kurs jest wysyłany bezpośrednio do kursanta, który sam decyduje o ilości czasu poświęconego na naukę oraz o porze dnia nauki. Sprawia to, że kurs jest bardzo elastyczny i każdy ma możliwość dopasowania go do własnego trybu życia. Zeszyty ćwiczeń i nagrania audio są przygotowane z wyjątkową starannością, aby zapewnić maksymalny komfort podczas nauki.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audioroom - Języki obce »

  Audioroom to wydawca i dystrybutor tytułów do nauki języków obcych. W naszym serwisie znajdziesz e-booki, e-kursy, audiobooki.Wszelkie pliki (mp3, pdf,rtf) pobierzesz natychmiast na swój komputer. Nasza seria Audio Short Stories pozwoli w miły i przyjemny sposób doskonalić znajomość języków obcych. Intrygujące historie, ciekawe głosy lektorów, muzyka i liczne efekty dźwiękowe pozwolą rozwinąć wyobraźnię, umilą podróż, porządki, wolny czas...
  Audio Short Stories to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim przyjemność słuchania!

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybka nauka języków - Brainturbo.pl »

  To od nas zależy, w jaki sposób podchodzimy do każdej sprawy.

  Nie dajmy się zwieść, że w efektywnej nauce języka chodzi tylko o dobry sposób omówienia tematów lub metodę, która ma dobrą reklamę i wszystko dalej już będzie proste. Jeśli w to uwierzymy, to wkrótce sami się przekonamy, że to nieprawda, że jest zupełnie inaczej, że to nie wystarcza!?

  Niestety określona część takich działań pozostaje nieefektywnymi próbami, czasami kosztuje do tego mnóstwo pieniędzy. Wzrastają również oczekiwania wobec nas lub odczuwamy wewnętrzny przymus – nie mówiąc już o sytuacji, gdy musimy zdać obowiązkowy egzamin językowy do dyplomu. I znów ulegamy pokusie i wybieramy dobrze zareklamowaną metodę, która wydaje się nam inna i nowa, a potem znów wracamy do punktu wyjścia. Zazwyczaj nie uświadamiamy sobie, czy mamy i czy będziemy mieć wystarczająco dużo energii, czasu, wytrwałości, pilności, a także czy dana metoda jest dla nas odpowiednia pod względem mentalnym, czy okoliczności będą sprzyjać nauce języka itp.

  Brainturbo od tego właśnie odchodzi!

  Spośród trzech elementów procesu uczenia według brainturbo

  - kluczem do całości jest człowiek
  - a nie tematyka
  - i nie metoda!

  Wejdź i skorzystaj z jednej darmowej godziny!

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański skutecznie i ciekawie »

  El ABC Latino to profesjonalne zajęcia z języka hiszpańskiego przygotowane przez kadrę wykwalifikowanych lektorów posiadających doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego. Program nauczania dostosowany do Twoich oczekiwań i zainteresowań. Z nami nauczysz się języka kolokwialnego używanego przez mieszkańców krajów hiszpańskojęzycznych tak byś mógł skutecznie porozumieć się na całym świecie. Poznasz również kulturę i zwyczaje różnych krajów hiszpańskojęzycznych. Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy również darmowe zajęcia taneczne w rytmach latino.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe »

  OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe w Warszawie (Centrum Pragi) oferuje klientom kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi w przyjazny sposób po bardzo konkurencyjnych cenach.

  Usługi księgowe kierowane są do średnich, małych i mikro przedsiębiorstw o różnych formach prawnych, jak: spółki kapitałowe, spółki osobowe, jednoosobowa działalność gospodarcza, stowarzyszenia, fundacje. Usługi adresujemy do firm z różnych branż, jak np. edukacja, doradztwo, reklama, public relations, budownictwo, handel i dystrybucja, transport i spedycja.

  Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego oraz dokumentacji kadrowo-płacowej.

  Otwartość na potrzeby klientów pozwoliła rozszerzyć ofertę usług o kojarzenie polskich partnerów gospodarczych z niemieckimi i hiszpańskimi we wszystkich branżach, zlecenia tłumaczeń z/na język niemiecki i hiszpański.

  Współpracując z nami możesz spokojnie skoncentrować się na rozwoju własnej firmy.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • MultiKulti Szkoła Języków Obcych - Ostrów Wielkopolski »

  Wierzymy, że największą wartością, jaką może zaoferować szkoła językowa jest kadra profesjonalnie przygotowanych lektorów. W MultiKulti dobrze się znamy i lubimy, a wspólna praca bardzo nas cieszy. Chociaż jesteśmy zespołem młodych nauczycieli, każdy z nas posiada niezbędne przygotowanie pedagogiczne i lata doświadczenia w pracy z grupami na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i staramy się połączyć tradycyjne metody nauczania z najnowszymi trendami w dydaktyce. Dlatego w MultiKulti nasze zajęcia z podręcznikiem i tablicą przeplatamy z pracą na tabletach. Aby zobaczyć, jak szybko i przyjemnie język wchodzi dzięki temu do głowy, zapraszamy do naszej szkoły! Jeśli chcesz się uczyć z rówieśnikami, masz gwarancję małych, od 4- do 6-osobowych grup i maksymalnie dużej uwagi nauczyciela. Jeśli bardziej odpowiada Ci tryb nauki solo, zajrzyj do zakładki "Kursy indywidualne". A może chcesz się uczyć z przyjacielem? Mamy coś dla każdego.Poświęcamy uczniom czas nie tylko na lekcji. Wytłumaczymy Ci każde, nawet najbardziej zawiłe zagadnienie gramatyczne, rozwiążemy Twoje kłopoty z pisaniem, zaradzimy też na problemy z wymową.Przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, a każdy kurs kończy się uzyskaniem dyplomu naszej szkoły. Oceniamy Cię na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, co oznacza, że uzyskane stopnie są uniwersalne i można je porównać z doświadczeniem Twoich koleżanek i kolegów z całego kontynentu!

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sespanol.pl – Nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii »

  Jeżeli szukacie Państwo dobrej agencji językowej, w której moglibyście szybko i efektywnie przyswajać wiedzę i nowe słówka to doskonale trafiliście! Agencja językowa Sespanol jest młodą agencją działającą na rynku, ale posiadającą ogromną bazę naukową i profesjonalnych wykładowców! Szeroki wybór zróżnicowanych kursów języka hiszpańskiego w Hiszpanii jakie oferuje nasz agencja to propozycja zarówno dla tych, którzy zaczynają przygodę z językiem hiszpańskim, jak i dla tych, którzy władają tym językiem w średnim i zaawansowanym stopniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na naszej witrynie.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Gdynia »

  Język hiszpański online jeszcze nigdy nie był tak prosty. Casa Latina to profesjonalna nauka języka hiszpańskiego w mieście Gdynia. Nasza szkoła posiada wiele zalet a jej idea narodziła się z pasji do nauki języka hiszpańskiego, ale również z chęci utworzenia miejsca, gdzie studenci poznają język hiszpański z perspektywy latynoamerykańskiej a to oznacza, że doświadczą kultury, obyczajów oraz magii tego kontynentu. Casa Latina to hiszpański online - aktywny, komunikatywny i efektywny. Naukę języka hiszpańskiego w Gdyni możesz rozpocząć w naszej szkole, szczególnie kiedy nie masz doświadczenia w nauce języków online. Nasi nauczyciele to wykwalifikowani lektorzy, posiadający ogromne doświadczenie nie tylko w prowadzeniu zajęć językowych, ale również kompleksową wiedzę merytoryczną, który dotyczy lingwistyki i dydaktyki. Nasi nauczyciele zdobywali tą wiedzę podczas studiów na uniwersytetach w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na język hiszpański online w miejscowości Gdynia, w szkole Casa Latina. U nas każda grupa ucząca się języka hiszpańskiego posiada wiodący podręcznik. Dodatkowo nasi kreatywni lektorzy chętnie zapewniają dodatkowe materiały, często wykraczające poza schemat narzucony przez podręcznik. Nasze zajęcia dodatkowo opieramy na pracy z artykułami prasowymi oraz filmami, muzyką i grami. Hiszpański online opieramy na renomowanej platformie konferencyjnej WebEx, która pozwala na udostępnianie wirtualnej tablicy podczas zajęć.

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »