Strony związane z hasłem: język niemiecki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'język niemiecki':

1 · 2 · następna strona »
 • Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego - Halina Jarzyńska »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Oferuje tłumaczenia pisemne zwykłe oraz przysięgłe tekstów zwykłych i specjalistycznych. Kompleksowe tłumaczenia stron internetowych. Ekspresowe tłumaczenia dokumentów samochodowych.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego PSNJN Oddział w Krakowie »

  Strona internetowa PSNJN - Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, Oddziału w Krakowie. Zarząd Główny PSNJN w Warszawie www.deutsch.info.pl.
  Stowarzyszenie skupia nauczycieli języka niemieckiego szkół i wyższych uczelni. PSNJN organizuje Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów, prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli oraz współpracuje z wydawnictwami sponsorującymi PSNJN.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Lublin »

  Szkoła języków obcych w Lublinie, dysponująca bogatym szesnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków na rożnych poziomach zaawansowania. Szkoła jest pierwszym, jedynym w Lublinie i regionie Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego. Szkoła przeprowadza kursy na najwyższym poziomie – przekonaj się sam.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubieranki i inne gry dla dziewczyn »

  Darmowy portal edukacyjny. Programy matematyczne on-line (jest ich ponad dwieście), które pomagają na każdym poziomie nauki, od szkoły podstawowej, przez gimnazjum aż do liceum. Materiały z języka angielskiego oraz z języka niemieckiego. Oferty szkół wyższych (ponad sto uczleni z całej Polski umieściło u nas swoiją ofertę). Ponadto m.in.: oferty korepetycji, gry online (jest ich ponad dziesięć tysięcy), darmowe skrypty na stronę, darmowy katalog, certyfikat dla stron, które są przyjazne dla młodzieży. Portal ten jest całkowicie darmowy, nie wymaga rejestracji, loginów itp. Każdy uczeń moze znaleźć coś dla siebie, może też przesłać swój materiał, który zostanie opublikowany na łamach serwisu.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Asko - Pomoce Dydaktyczne »

  Oferujemy pomoce dydaktyczne, pomoce szkolne, pomoce naukowe dla szerokiego grona odbiorców: przedszkoli, szkół, uczelni, oraz firm.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące pomoce: tablice szkolne, przybory tablicowe, ekrany, rzutniki, projektory, gabloty, modele anatomiczne, fantomy, mikroskopy, preparaty mikroskopowe, globusy, mapy, plansze, foliogramy, bryły geometryczne, liczmany, sprzęt optyczny, wagi, filmy edukacyjne, programy multimedialne oraz wiele innych.
  Pomoce dydaktyczne obejmują takie przedmioty nauczania jak: matematyka, fizyka, chemia, biologia, przyroda, geografia, historia, język polski, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, nauczanie zintegrowane.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Ksztalcenia Ruslan, kursy jezykowe, niemiecki, angielski, rosyjski, korepetycje, wroclaw »

  Ruslan.pl organizuje kursy jezykowe ( jezyk angielski, niemiecki, rosyjski) oraz korepetycje (jezyk polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). Przygotowujemy do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego oraz egzaminu szostoklasisty. Oferujemy kursy firmowe i kursy jezyka specjalistycznego. Zajecia prowadzone są przez doswiadczonych wykladowcow w dogodnym dla Panstwa czasie i miejscu . http://www.ruslan.pl Wroclawi okolice. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki | materiały do nauki niemieckiego | lekcje, korepetycje | Warszawa, Targówek Bródno »

  "Lepsza strona Niemiec" to strona poświęcona w całości językowi niemieckiemu. Strona dedykowana jest wszystkim uczącym się języka niemieckiego jako języka obcego. Baza zawiera wartościowe materiały do nauki niemieckiego: opracowane słownictwo, gramatykę, ciekawostki językowe. Dyskurs obejmuje tematy z zakresu roli Niemców i Niemiec w historii oraz przewodnik po literaturze niemieckojęzycznej. Prezentowany jest niemiecki język gospodarczy (Wirtschaftsdeutsch).

  W swoim założeniu strona jest przede wszystkim osobistym notesem autora. Zawiera zapiski i przemyślenia odnośnie czytanych lektur, artykułów prasowych, audycji radiowych i telewizyjnych oraz bieżących wydarzeń. Baza jest wartościowym kompendium najcenniejszych i najlepszych materiałów do nauki języka niemieckiego.

  Na stronie autor przedstawia swój punkt widzenia naszych zachodnich sąsiadów. Stara się wybierać tematy i materiały źródłowe w duchu szacunku i tolerancji. Artykuły na stronie unikają złych emocji, jątrzenia, politykowania, agitacji religijnej czy światopoglądowej. Celem tej strony jest budowanie zrozumienia, wyjaśnianie, tłumaczenie. "Lepsza strona Niemiec" ma wzbudzić Twoją ciekawość niezwykłym światem, który który otworzy się przed Tobą, gdy opanujesz biegle język niemiecki. Czy zamiar się powiedzie?

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs niemieckiego »

  Język niemiecki cieszy się bardzo dużą popularnością. Na stronie jest możliwość zakupienia wygodnego kursu tego języka umożliwiającego naukę metodą korespondencyjną. Spośród 4 dostępnych kursów każdy na pewno znajdzie ten o poziomie, który mu odpowiada. Profesjonalnie przygotowane zeszyty ćwiczeń oraz nagrania rodowitych Niemców sprawiają, że nauka jest bardzo skuteczna i przyjemna. Każdy kto taki kurs ukończy ma możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu TELC.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy niemieckiego »

  Szkoły języka niemieckiego Adler od długiego okresu czasu stawiają na wysoki poziom nauczania. Z tej przyczyny system poziomów nauczania został zaprojektowany i przygotowany naukowo. Dodatkowo określono i przypisano konkretne cele nauki. Lektorzy dobierani są ze względu na adekwatne wykształcenie, zdolności dydaktyczne oraz posiadane umiejętności. Wysoka jakość kształcenia wymaga stałego nadzoru akademickiego. W związku z tym pedagodzy pracują pod przewodnictwem doświadczonej osoby, odpowiadającej za całościową realizację programu dydaktycznego. Rozplanowanie kursów jezykowych odbywa się w zależności od poziomu zaawansowania językowego, jednostkowych potrzeb oraz możliwości czasowych słuchaczy. Dla studentów również udostępniana jest biblioteka niemieckojęzyczna, wyposażona w pomocne materiały dydaktyczne. Doskonałe okoliczności nauki w zestawieniu z nowoczesnymi metodami edukowania to gwarancja nie tylko jakości, ale i sukcesu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audioroom - Języki obce »

  Audioroom to wydawca i dystrybutor tytułów do nauki języków obcych. W naszym serwisie znajdziesz e-booki, e-kursy, audiobooki.Wszelkie pliki (mp3, pdf,rtf) pobierzesz natychmiast na swój komputer. Nasza seria Audio Short Stories pozwoli w miły i przyjemny sposób doskonalić znajomość języków obcych. Intrygujące historie, ciekawe głosy lektorów, muzyka i liczne efekty dźwiękowe pozwolą rozwinąć wyobraźnię, umilą podróż, porządki, wolny czas...
  Audio Short Stories to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim przyjemność słuchania!

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki »

  Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki. Specjalizujemy się w tekstach prawnych, administracyjnych, handlowych, ekonomicznych i podatkowych. Tłumaczymy np. umowy, CV, teksty ustaw, tłumaczenia aktów notarialnych, itp. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Do współpracy zapraszamy firmy i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybka nauka języków - Brainturbo.pl »

  To od nas zależy, w jaki sposób podchodzimy do każdej sprawy.

  Nie dajmy się zwieść, że w efektywnej nauce języka chodzi tylko o dobry sposób omówienia tematów lub metodę, która ma dobrą reklamę i wszystko dalej już będzie proste. Jeśli w to uwierzymy, to wkrótce sami się przekonamy, że to nieprawda, że jest zupełnie inaczej, że to nie wystarcza!?

  Niestety określona część takich działań pozostaje nieefektywnymi próbami, czasami kosztuje do tego mnóstwo pieniędzy. Wzrastają również oczekiwania wobec nas lub odczuwamy wewnętrzny przymus – nie mówiąc już o sytuacji, gdy musimy zdać obowiązkowy egzamin językowy do dyplomu. I znów ulegamy pokusie i wybieramy dobrze zareklamowaną metodę, która wydaje się nam inna i nowa, a potem znów wracamy do punktu wyjścia. Zazwyczaj nie uświadamiamy sobie, czy mamy i czy będziemy mieć wystarczająco dużo energii, czasu, wytrwałości, pilności, a także czy dana metoda jest dla nas odpowiednia pod względem mentalnym, czy okoliczności będą sprzyjać nauce języka itp.

  Brainturbo od tego właśnie odchodzi!

  Spośród trzech elementów procesu uczenia według brainturbo

  - kluczem do całości jest człowiek
  - a nie tematyka
  - i nie metoda!

  Wejdź i skorzystaj z jednej darmowej godziny!

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemieckiego Łódź »

  Zapraszam do biura tłumaczeń w Łodzi zajmującego się tłumaczeniem tekstów z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki.
  Tłumaczenia w 100% wykonujemy osobiście, co zapewnia zachowanie pełnej poufności tłumaczonych materiałów jak również gwarantuje wysoką jakość naszego przekładu. Oferujemy między innymi następujące usługi językowe: tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, korektę tekstów, pisanie prac i referatów, korepetycje, kursy i szkolenia językowe, konsultacje językowe.
  Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać telefonicznie. Nasze główne atuty to wysoka jakość tłumaczeń z języka niemieckiego na polski i na język niemiecki z języka polskiego, sprawna realizacja zleceń oraz konkurencyjne ceny.
  Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego lub proszę pisać na nasz adres email (dostępny również na naszej stronie internetowej).
  Wszelkie materiały do tłumaczenia lub wyceny można dostarczyć elektronicznie (email) lub osobiście do naszej siedziby w Łodzi.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Barbara Floriańczyk - tłumacz języka niemieckiego. Tłumaczenia książek i publikacji. »

  Strona internetowa Barbary Floriańczyk, tłumacza języka niemieckiego. Opisuje bogate doświadczenie w tłumaczeniach publikacji o różnorodnej tematyce: biologia, ogrodnictwo i rolnictwo, pszczelarstwo, medycyna i fitness, żeglarstwo i nurkowanie, poradniki na temat roślin, poradniki na temat zwierząt, historia, kulinaria, robótki ręczne i inne. Tłumaczenia obejmują artykuły, poradniki, instrukcje, a przede wszystkim książki popularnonaukowe. Spis przetłumaczonych książek obejmuje ponad sto interesujących wydań. Książki pogrupowane są chronologicznie i według dziedzin. Cenny kontakt dla wydawców niemieckich.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lemon-field - biuro tłumaczeń w Warszawie »

  Biuro tłumaczeń z wąską specjalizacją językową, świadczące usługi dla Klientów biznesowych i prywatnych. Najważniejsza jest dla nas najwyższa jakość przekładu, dlatego tłumaczą dla nas tylko i wyłącznie native speakers. Lemon Field to młoda i ambitna grupa tłumaczy. Oferujemy następujące pary językowe: Niemiecki – Polski – Angielski. Elastyczne podejście i bogate doświadczenie. Wąska specjalizacja i bezpośredni kontakt z tłumaczem. Tłumaczenia native speakers. Tłumacze i korektorzy ze znajomością kultury danego kraju.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe »

  OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe w Warszawie (Centrum Pragi) oferuje klientom kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi w przyjazny sposób po bardzo konkurencyjnych cenach.

  Usługi księgowe kierowane są do średnich, małych i mikro przedsiębiorstw o różnych formach prawnych, jak: spółki kapitałowe, spółki osobowe, jednoosobowa działalność gospodarcza, stowarzyszenia, fundacje. Usługi adresujemy do firm z różnych branż, jak np. edukacja, doradztwo, reklama, public relations, budownictwo, handel i dystrybucja, transport i spedycja.

  Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego oraz dokumentacji kadrowo-płacowej.

  Otwartość na potrzeby klientów pozwoliła rozszerzyć ofertę usług o kojarzenie polskich partnerów gospodarczych z niemieckimi i hiszpańskimi we wszystkich branżach, zlecenia tłumaczeń z/na język niemiecki i hiszpański.

  Współpracując z nami możesz spokojnie skoncentrować się na rozwoju własnej firmy.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rotkel »

  Przedsiębiorstwo Rotkel.pl to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług w zakresie języka niemieckiego. Przede wszystkim dotyczą one adiustacji, edycji, tłumaczenia i copywritingu tekstów polsko-niemieckich z branży marketingowej, beletrystycznej, dziennikarskiej oraz popularnonaukowej. Swoim klientom gwarantuje: sumienność, dokładność i szybkość podczas wykonania zamówień. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną w serwisie rotkel.pl

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • MultiKulti Szkoła Języków Obcych - Ostrów Wielkopolski »

  Wierzymy, że największą wartością, jaką może zaoferować szkoła językowa jest kadra profesjonalnie przygotowanych lektorów. W MultiKulti dobrze się znamy i lubimy, a wspólna praca bardzo nas cieszy. Chociaż jesteśmy zespołem młodych nauczycieli, każdy z nas posiada niezbędne przygotowanie pedagogiczne i lata doświadczenia w pracy z grupami na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i staramy się połączyć tradycyjne metody nauczania z najnowszymi trendami w dydaktyce. Dlatego w MultiKulti nasze zajęcia z podręcznikiem i tablicą przeplatamy z pracą na tabletach. Aby zobaczyć, jak szybko i przyjemnie język wchodzi dzięki temu do głowy, zapraszamy do naszej szkoły! Jeśli chcesz się uczyć z rówieśnikami, masz gwarancję małych, od 4- do 6-osobowych grup i maksymalnie dużej uwagi nauczyciela. Jeśli bardziej odpowiada Ci tryb nauki solo, zajrzyj do zakładki "Kursy indywidualne". A może chcesz się uczyć z przyjacielem? Mamy coś dla każdego.Poświęcamy uczniom czas nie tylko na lekcji. Wytłumaczymy Ci każde, nawet najbardziej zawiłe zagadnienie gramatyczne, rozwiążemy Twoje kłopoty z pisaniem, zaradzimy też na problemy z wymową.Przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, a każdy kurs kończy się uzyskaniem dyplomu naszej szkoły. Oceniamy Cię na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, co oznacza, że uzyskane stopnie są uniwersalne i można je porównać z doświadczeniem Twoich koleżanek i kolegów z całego kontynentu!

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instytut szkoleniowy BERLIN - praca opiekunki »

  Instytut szkoleniowy BERLIN łączy w sobie cechy agencji pracy tymczasowej ze szkołą języków obcych. Oferujemy kursy językowe dla osób pracujących w branży medycznej i opiekuńczej, a także szkolenia dla opiekunów osób starszych lub niepełnosprawnych oraz liczne warsztaty związane z ich pracą. Dzięki naszej pomocy poznasz język (przede wszystkim niezbędne słownictwo) oraz praktyczne umiejętności. Posiadamy również szeroką ofertę pracy dla opiekunów osób starszych za granicą. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Po niemiecku »

  Strona poniemiecku.com dedykowana jest ludziom zainteresowanym nauką języka niemieckiego. Znajdują się tam użyteczne artykuły na temat języka niemieckiego. Zawiera ona pięć części do których należą: jak Krótkie i długie formy wypowiedzi niemieckie, zwroty i słówka po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego oraz porady jak napisać CV i list motywacyjny po niemiecku oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku niemieckim przydatne podczas szukania pracy za granicą.

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »