Strony związane z hasłem: języki obce - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'języki obce':

1 · 2 · następna strona »
 • Nauka za granicą »

  LANGUAGE ABROAD proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku (niektóre szkoły oferują np. specjalne kursy dla osób starszych). Wybierać można pomiędzy zajęciami mniej lub bardziej intensywnymi, języka ogólnego lub specjalistycznymi. Polecamy kursy dla osób przygotowujących się do studiów za granicą lub egzaminów, dla biznesmenów, kadry zarządzającej, specjalistów różnych branż – nauczycieli, prawników, lekarzy, lotników i wielu, wielu innych.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Just Time angielski - Metoda Callana i Direct Method For English »

  Just Time zaprasza na kursy języka angielskiego metodą Callana i Direct Method osoby indywidualne oraz firmy i instytucje. Przygotowujemy do FCE.
  Oferta Just Time skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą przełamać w sobie barierę językową, i którzy chcą w szybkim tempie nauczyć się skutecznie języka angielskiego. Metoda Callana i Direct Method umożliwiają szybkie przyswojenie słownictwa i gramatyki i ich skuteczne utrwalenie. Just Time oferuje business english i kursy specjalistyczne ukierunkowane na specyfikę działalności klientów.
  ATUTY SZKOŁY JUST TIME
  · Partnerstwo, profesjonalizm i elastyczność,
  · Indywidualne podejście do każdego słuchacza,
  · Bezpłatne konsultacje z metodykiem,
  · Bezpłatna PLATFORMA INTERNETOWA,
  · Zajęcia z humorem, polscy lektorzy i Native Speakers,
  · Przestronne sale, biblioteczka,
  · Konkurencyjne ceny, lekcje już od 10 zł, nieograniczone rabaty!!!
  · Programy lojalnościowe,
  · Lokalizacja w samym Centrum Warszawy,

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Perfect English Nowy Sącz »

  Uczymy języków obcych - angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego - dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy wakacyjne, intensywne kursy językowe przygotowanie do matury z angielskiego i indywidualne korepetycje. Tylko u nas bezpłatne konwersacje z native speakers. Co roku w wakacje organizujemy obóz językowo-przygodowy dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy w całej Polsce branżowe kursy językowe dla firm i instytucji.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o szkołach języków obcych w Toruniu »

  Blog opisujący metody nauczania języków obcych - metoda tradycyjna, metoda Colin Rose... Dowiesz się na co zwrócić uwagę przy wyborze szkoły językowej.Opisy oraz porównanie szkół językowych na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Leader School Gdańsk »

  Leader School Gdańsk to szkoła językowa, która wykorzystuje nowoczesne metody nauczania. Spośród naszej bogatej oferty kursów można wybrać m.in. angielski metodą BLS Communication (z wykorzystaniem platformy e-learningowej), kurs niemieckiego Metodą Bezpośrednią, zajęcia przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego, a także do egzaminów Cambridge. Nasza oferta dla dzieci obejmuje lekcje prowadzone autorską metodą Leonardo School, stworzoną przez wybitnych specjalistów z myślą o wszechstronnym rozwoju najmłodszych kursantów. Oferujemy też kursy dla firm oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Śródziemnomorskich »

  Zapraszamy na stonę Szkoły Języków Śródziemnomorskich Sensapolis tu możesz nauczyć się, hiszpańskiego, arabskiego, francuskiego, włoskiego i portugalskiego. Na życzenie oferujemy także grecki i turecki. Niezwykła atrakcyjność i sugestywność naszych metod wynika z aktywnego śledzenia nowoczesnych technologii internetowych, którymi można wspierać nauczanie. Wykorzystujemy nie tylko programy stricte edukacyjne, ale także takie, w których drzemie naukowy potencjał.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skandland - tłumaczenia, nauka, szkolenia »

  Tłumaczenia

  Jesteśmy zespołem doświadczonych tłumaczy, oferujących swoje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych. Naszą specjalnością są języki skandynawskie, ale pracujemy również z innymi językami europejskimi. Wykonujemy tłumaczenia zarówno dla dużych firm, jak i klientów indywidualnych. Tłumaczymy teksty zwykłe oraz specjalistyczne. Naszym atutem jest praca zdalna. Nie wymagamy od Klienta odwiedzenia siedziby naszej firmy, gdyż wystarczy przesłać do nas zlecenie pocztą elektroniczną lub tradycyjną, bądź faxem. Naszym celem jest rzetelność, terminowość i satysfakcja klienta. Dążymy, by nasze tłumaczenia były najwyższej jakości tak merytorycznie, jak i pod względem fachowym.

  Zakres języków: szwedzki, norweski, duński, fiński, włoski, francuski, hiszpański, angielski.

  Zdalne nauczanie

  Zdalne nauczanie wykorzystuje najnowsze programy do rozmów głosowych, dzięki którym nauczyciel może prowadzić dialog ze swoimi uczniami. W ten sposób możecie Państwo uczestniczyć w zajęciach we własnym domu. Możliwe zajęcia indywidualne oraz grupowe. Jedynym wymaganiem jest dostęp do sieci Internet.

  Szkolenia

  Na terenie Trójmiasta prowadzimy szkolenia indywidualne, grupowe oraz dla firm obejmujące kurs języka szwedzkiego oraz kurs języka angielskiego. Kursy językowe prowadzone są na poziomie podstawowym, zaawansowanym oraz specjalistycznym (np. słownictwo biznesowe, medyczne itp.)

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języka Angielskiego OXBRIT »

  Działamy w Proszowicach od roku 2001. Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzież dorośli). Przygotowujemy do egzaminów Cambridge i matury z angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.Nauka odbywa się z reguły w grupach około 4-6 osobowych. Maksymalna ilość uczestników kursu wynosi 9 osób (grupy dorosłe i młodzieżowe) lub 8 (dzieci ), ale mniejsza ilość osób w grupie nie wpływa na wysokość ponoszonych przez Państwa opłat. Większość naszych uczniów to nasi stali klienci, lub osoby, którym nasza szkoła została przez nich polecona. Świadczy to o zadowoleniu naszych słuchaczy z prowadzonych zajęć i zaufaniu do nas, co jest dla nas dużym zobowiązaniem.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • KAM-AN Kształcenie językowe - We will help You to understand the world »

  KAM-AN Kształcenie Językowe - działamy i oferujemy naukę języków obcych od roku 2000. Konsekwentnie polepszamy nasze wyniki i osiągnięcia aby dostarczyć Ci najlepsze i najnowsze praktyki edukacyjne w nauczaniu języków obcych w Wałbrzychu. Jesteśmy zarejestrowani przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty - spełniamy więc nałożone na nas standardy, normy i procedury na bazie i zgodnie z którymi pracujemy i kształcimy. Wprowadzamy słuchacza w różne aspekty kulturowe i społeczne wybranego państwa. Nie ważne czy jesteś juniorem, nastolatkiem, studentem czy biznesmenem i jakikolwiek jest powód dla którego chcesz doskonalić swoje językowe umiejętności- u nas znajdziesz ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audioroom - Języki obce »

  Audioroom to wydawca i dystrybutor tytułów do nauki języków obcych. W naszym serwisie znajdziesz e-booki, e-kursy, audiobooki.Wszelkie pliki (mp3, pdf,rtf) pobierzesz natychmiast na swój komputer. Nasza seria Audio Short Stories pozwoli w miły i przyjemny sposób doskonalić znajomość języków obcych. Intrygujące historie, ciekawe głosy lektorów, muzyka i liczne efekty dźwiękowe pozwolą rozwinąć wyobraźnię, umilą podróż, porządki, wolny czas...
  Audio Short Stories to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim przyjemność słuchania!

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Internetowy edupromo »

  Sklep Internetowy edupromo. W ofercie wszystko, co potrzebne do prawidłowego rozwoju człowieka od najmłodszych lat. Zabawki ale tylko wybrane i nietuzinkowe. Pomoce w nauce ale tylko najlepsze. Wszystko to co najcenniejsze w nauce i zabawie.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • DEMOSTENES kursy językowe »

  Centrum Językowe Demostenes od dwudziestu jeden lat uczy języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, portugalskiego oraz innych języków na indywidualne zamówienie klientów. Przeprowadza kursy przeznaczone dla odmiennych grup wiekowych (dla najmłodszych, nastolatków oraz dorosłych), kursy dla firm oraz instytucji, kursy indywidualne, kursy w szkołach oraz przedszkolach, kursy wakacyjne. Dzięki wysoce wykwalifikowanym lektorom, stosownemu doborowi materiałów dydaktycznych, oryginalnym metodom nauczania, skrupulatnej analizie potrzeb kursantów nauka w szkole językowej Demostenes daje pożądane rezultaty. Posiadamy licencję na przeprowadzanie międzynarodowych egzaminów językowych: CAMBRIDGE, LCCI,TELC, do których przygotowujemy w ramach przeprowadzanych przez nas kursów. By zapoznać się z detalami naszej oferty można zajrzeć na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SIGCUBE - Szkoła języka angielskiego w Otwocku »

  Szkoła języka angielskiego SIGCUBE specjalizuje się w nauce języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym na terenie powiatu Otwockiego.

  U nas dzieci uczą się aktywnie poprzez zabawę, piosenki, wierszyki, gry, uczestniczą w grupowych projektach. Praca w grupie i odrobina rywalizacji motywuje uczniów i przyspiesza efekty nauki. Lektorzy starają się w pozytywny sposób rozbudzić chęć do komunikacji w języku angielskim, zachęcają do wyrażania własnych pomysłów i swobodnych wypowiedzi. Człowiek uczy się mowy artykułowanej poprzez naśladownictwo, słysząc wypowiedzi i samodzielnie konstruując podobne, według pewnego schematu. Dlatego też, tak bardzo ważne jest, aby w nauce języka obcego uczeń miał możliwość słuchania jak największej ilości wypowiedzi i autentycznych dialogów.

  W szkole języków obcych SIGCUBE organizowane są bajkowe wieczorki, na których lektorzy czytają dzieciom przeróżne bajki rozbudzając ich wyobraźnię.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • TwojeKsiążki.eu - książki, ebooki i audiobooki »

  Serwis TwojeKsiazki.eu ułatwia dotarcie do oferowanych przez Wydawców ciekawych i wartościowych książek, e-booków i audiobooków. Kategorie: dla rodziców, finanse, języki obce, przedsiębiorczość, rozwój osobisty, zdrowie.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Decydując się na współpracę z poznańskim Biurem Tłumaczeń i Konsultingu Punkt, warto zapoznać się z szeroką ofertą jego usług. Punkt stawia na innowacyjność przy jednoczesnym docenianiu wartości, jaką jest doświadczenie. W związku z tym, biuro współpracuje tylko z najlepszymi, świetnie wykwalifikowanymi tłumaczami nie tylko z Polski, ale również spoza jej granic. Dzięki temu, wielu tłumaczy dysponuje językiem dla siebie ojczystym, a dla nas obcym. Przez to, jakość lingwistyczna przekładów osiąga naprawdę najwyższy poziom. Swoim Klientom oferuje wiele języków, nie tylko te najbardziej popularne, ale również dość egzotyczne. Znaleźć można bowiem, między innymi, język angielski, niemiecki, ale też arabski, kazachski czy chiński. Co się zaś tyczy rodzajów przekładów, to Biuro Tłumaczeń i Konsultingu Punkt oferuje tłumaczenia ustne, przysięgłe, techniczne oraz prawnicze i ekonomiczne. W związku z tym, że biuro tłumaczeń Punkt zatrudnia tylko najlepszych profesjonalistów, zlecenia wykonywane są w terminach ustalonych wcześniej z Klientami, z dbałością o nawet najdrobniejszy szczegół, a także rzetelnie i fachowo. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siesta - nauczanie indywidualne »

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji profesjonalnej nauki języka obcego w szkole SIESTA. Działająca w Gdyni od 1992 r. placówka proponuje Państwu naukę języków obcych, głównie romańskich, a także naukę języka polskiego dla obcokrajowców. Mając na uwadze, że nauka języka wymaga szczególnego wysiłku poza kursami w kraju SIESTA przygotowała dla Państwa wyjazdy za granicę do dobrej, certyfikowanej szkoły językowej. Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek, za wyjątkiem kursów dla początkujących rozpoczynających się w pierwszy poniedziałek miesiąca. Kurs taki trwa min. tydzień, a z reguły jest to po prostu jego wielokrotność. Dostępne są też kursy weekendowe, egzaminacyjne oraz specjalistyczne. Mają one przeróżny stopień intensyfikacji od 20 do 40 lekcji tygodniowo. Dla kursantów oferowane są również liczne zajęcia popołudniowe, przygotowane przez wykwalifikowaną kadrę. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lemon-field - biuro tłumaczeń w Warszawie »

  Biuro tłumaczeń z wąską specjalizacją językową, świadczące usługi dla Klientów biznesowych i prywatnych. Najważniejsza jest dla nas najwyższa jakość przekładu, dlatego tłumaczą dla nas tylko i wyłącznie native speakers. Lemon Field to młoda i ambitna grupa tłumaczy. Oferujemy następujące pary językowe: Niemiecki – Polski – Angielski. Elastyczne podejście i bogate doświadczenie. Wąska specjalizacja i bezpośredni kontakt z tłumaczem. Tłumaczenia native speakers. Tłumacze i korektorzy ze znajomością kultury danego kraju.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy-jezykowe.nf.pl »

  Nasz serwis internetowy jest miejscem, które kierujemy do wszystkich firm, które w krótkim czasie są zainteresowane znalezieniem firm realizujących kursy językowe. Zaawansowane wyszukiwanie, które pozwala na skorzystanie z różnorodnych kryteriów pozwala na znalezienie firmy specjalizującej się w określonego typu kursach, językach świata. Firmy można również wyszukać poprzez nazwę, adres, miejscowość, itd.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nauce języków obcych »

  Blog o skutecznej nauce języków obcych. Zawiera wypróbowane metody nauki języków, a także dużą porcję motywacji na co dzień. Wskazówki dotyczące nauki języków dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Lex-Traduct w Łodzi »

  Strona biura tłumaczeń LEX-TRADUCT w Łodzi tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dla firm i osób indywidualnych, urzędów i instytucji. Na stronie zamieszczona jest między innymi oferta tłumaczeń specjalistycznych, umów handlowych, medycznych, zwykłych, dokumentów samochodowych. Na stronie można znaleźć zakładkę do kontaktu, cennik, formularz wyceny.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »