Strony związane z hasłem: języki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'języki':

 • Unleashed English - blog lingwistyczny »

  Blog lingwistyczny prowadzony przez filologa i językoznawcę dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie; zarówno osoby uczące się angielskiego, jak i biegle posługujące się angielszczyzną. Ciekawostki, nowe trendy w języku, problemy językowe, częste błędy, porady. Serdecznie zapraszam do lektury!

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • GSM MASTERS - Serwis GSM »

  Nasza firma zajmuje się serwisowaniem telefonów, nawigacji, modemów, palmtopów, smartphonów i PDA. Zdejmujemy simlocki (nowości najszybciej w Łodzi, zawsze robimy jako pierwsi), aktualizujemy oprogramowanie, oraz zmieniamy pakiety językowe. Większość usług programowych wykonywana jest na poczekaniu. Jeśli usłyszycie gdzieś „nie możemy tego zrobić” albo „niestety potrwa to klika dni” a zależy Wam na czasie, zapraszamy do nas. Wszystkie usługi wykonywane są w siedzibie naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz pracujemy na profesjonalnych urządzeniach, co gwarantuje najwyższą jakość usług, a wszystko w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas aby przekonać się jak szybko i tanio możesz rozwiązać problem ze swoim telefonem.

  Data dodania: 24 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka za granicą »

  LANGUAGE ABROAD proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku (niektóre szkoły oferują np. specjalne kursy dla osób starszych). Wybierać można pomiędzy zajęciami mniej lub bardziej intensywnymi, języka ogólnego lub specjalistycznymi. Polecamy kursy dla osób przygotowujących się do studiów za granicą lub egzaminów, dla biznesmenów, kadry zarządzającej, specjalistów różnych branż – nauczycieli, prawników, lekarzy, lotników i wielu, wielu innych.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń tekstów specjalistycznych »

  Biuro tłumaczeń, działające od 1993 r., wykonuje tłumaczenia specjalistyczne ze wszystkich dziedzin oraz tłumaczenia przysięgłe w zakresie języków europejskich. Szczegółowy zakres usług: tłumaczenie dokumentacji technicznej, tłumaczenie artykułów naukowych, tłumaczenie dokumentacji przetargowej, tłumaczenie dokumentów unijnych, tłumaczenie tekstów do stron WWW, uwierzytelnione (przysięgłe) tłumaczenia dokumentów urzędowych, i więcej.
  Świadczymy usługi w pełnym zakresie i w wygodny sposób przez Internet.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języków obcych Kalemi »

  Zapraszamy do szkoły języków obcych Kalemi - firmy, która zapewni Państwu szybką i sprawną naukę najpopularniejszych języków obcych w miłej atmosferze i bez zbędnego stresu. Prowadzimy bardzo efektywne nauczanie indywidualne - najbardziej skuteczną formę przyswajania języka obcego. Prócz tego zapewniamy kompleksową pomoc dla cudzoziemców na przykład takich, którzy rozpoczynają pracę w naszym kraju i są zmuszeni do załatwiania spraw urzędowych czy innych.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dagmara Nawrocka – lekcje języka angielskiego, indywidualnie i w grupach. »

  Język angielski: korepetycje, kursy, przygotowanie do egzaminów: FCE, CAE, PCE. Przygotowanie do matury. Konwersacje, kursy wakacyjne, zajęcia indywidualne i w małych grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • GSM MASTERS – naprawa, simlocki, blokady »

  Naprawa telefonów komórkowych, palmtopów, smartphonów, PDA, nawigacji i modemów (wyświetlacze LCD, panele dotykowe, układy BGA, złącza systemowe, joysticki, ładowanie, zasięg i inne usterki). Zdejmujemy simlocki i blokady. Uaktualniamy oprogramowanie i zmieniamy języki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Sprzedajemy akcesoria GSM, doładowania pre-paid, zestawy startowe oraz części do telefonów (wyświetlacze, dotyki, taśmy, głośniki, buzery, mikrofony, joysticki, złącza i wiele innych). Większość napraw programowych wykonujemy na poczekaniu. Skupujemy uszkodzone telefony komórkowe po zalaniach, upadkach itp.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Języków Obcych - POP-IN »

  W ofercie znajdują się kursy autorskie oraz specjalistyczne dostosowane do wymogów klienta. Zajęcia odbywają się w malutkich grupkach, co zwiększa efektywność uczenia się. Lektorzy prowadzą indywidualną ocenę postępów naszych uczniów, co ułatwia zintensyfikować naukę. Wszystkie materiały używane na lekcjach są przygotowywane przez szkołę.
  Rodzaje kursów języka angielskiego
  a) przygotowywujące do matury
  b) grupy dyskusyjne – konwersacje
  c) zajęcia dla dorosłych oraz BUSINESS ENGLISH
  d) grupy dla dzieci poniżej 6 roku życia
  e) specjalne grupy wiekowe dla osób powyżej 40 roku życia
  f) specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów
  - Cambridge : FCE, CAE, CPE
  - LCCI: EFB English for Business, ELSA, SEFIC, FTBE
  - ETS: TOEFL iBT, GMAT
  g) zajęcia indywidualne
  h) kursy prowadzone w firmach dostosowane do preferencji pracowników.
  Dostępne języki obce: Język angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, francuski, włoski.
  Poleć nas nowej osobie a dostaniesz lekcję gratis. Każda osoba, która chciałaby rozpocząć naukę języka obcego może zgłosić się bez względu na miesiąc w roku. Kursy są organizowane na bieżąco. W każdym tygodniu organizowane są konsultacje, dla osób nieobecnych lub mających trudności z opanowaniem przerabianego materiału. W przypadku rezygnacji klient nie ponosi żadnych kosztów. W sobotę odbywają się spotkania tematyczne. Przyjdź pierwsze lekcje - gratis!!!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Libreria - komiksy, beletrystyka, czasopisma w językach świata »

  Księgarnia Libreria powstała by dostarczać książki, komiksy i magazyny w językach świata. Misją Librerii jest dostarczanie materiałów w oryginalnych językach, ułatwiając tym samym naukę języka obcego, wzbogacając wrażliwość i wiedzę klientów.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Translado »

  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi językowej, w tym tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne oraz tłumaczenia stron WWW.

  Nasza oferta obejmuje wszystkie języki europejskie. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach, w tym: prawo, umowy, finanse, bankowość, ubezpieczenia, marketing, korespondencja, CV, artykuły naukowe, dokumenty techniczne.

  Jakość i precyzja to nasz priorytet. W biurze Translado (www.translado.pl) wiemy, że tłumaczenie to nie lada wyzwanie. Dlatego wciąż udoskonalamy proces rekrutacji, współpracując wyłącznie z najzdolniejszymi tłumaczami - ekspertami w swojej dziedzinie, którzy podzielają naszą pasję do tłumaczeń.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura: www.translado.pl

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »