Strony związane z hasłem: Jordania - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Jordania':

 • Agencja turystyczna oceantravel.pl »

  Przestań podróżować palcem po mapie, urzeczywistnij swoje marzenia już dziś wchodząc na nasz portal turystyczny zawierający bogatą ofertę wycieczek objazdowych, wczasów, wypraw, obozów językowych, last minute, sportów ekstremalnych, biletów promowych, lotniczych i autokarowych. Korzystając z niej będziesz miał możliwość poznania pięknych i interesujących miejsc na całym świecie. Nie zwlekaj dłużej wybierz się z nami na kraniec świata...

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Atlantyda Travel »

  Biuro podróży Atlantyda Travel proponuje wczasy, kolonie i zimowiska dla dzieci i młodzieży, wycieczki objazdowe, zwiedzanie, oferty last minute i first minute, rejsy, wyjazdy na narty, wyjazdy świąteczne i sylwestrowe, parki rozrywki, wyjazdy dla singli, wyjazdy rodzinne, jarmarki świąteczne, wyjazdy weekendowe, nurkowanie, wczasy z dojazdem własnym i wiele innych. Oferta obejmuje wszystkie popularne kierunki wyjazdów: Egipt, Tunezja, Grecja, Chorwacja, Bułgaria, Turcja, Hiszpania, Teneryfa, Włochy, Polska, Francja, Portugalia, Maroko, Izrael, Jordania i wiele, wiele innych. Kupisz u nas także bilety lotnicze i autokarowe, karty euro

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezdroża 4x4 - wyprawy samochodami terenowymi »

  Bezdroża 4x4 to przede wszystkim aktywny wypoczynek i pełne przygód poznawanie odległych i pięknych zakątków Europy, Afryki, Azji, od niedawna również Australii oraz tych bliskich, w polskich lasach i górach. Organizujemy wyprawy off-roadowe, w których podróżując samochodami terenowymi dotrzecie do niesamowitych miejsc, niedostępnych dla typowego turysty. Z grupą podobnych Wam pasjonatów, doświadczycie uroków naprawdę dzikiej, nie naruszonej jeszcze cywilizacją przyrody.

  Z nami odkryjecie wulkaniczne pustynie, mroźne lodowce, wrzące gejzery i ogromne wodospady Islandii, zobaczcie piękno rumuńskich Karpat i czarnogórskich Gór Dynarskich, wjedziecie na najwyższe wydmy Maroka i Mauretanii, przemierzycie kamienistą hamadę, poczujcie satysfakcję i wolność, jaką daje jazda po bezkresnych piaskach Sahary i poznacie co oznacza nocleg za kołem podbiegunowym, gdzie dzień trwa całą dobę.

  Jesteśmy pasjonatami wypraw off-roadowych. Staramy się, żeby uczestnictwo w naszej wyprawie było dla Was rozrywką i przygodą - bez załatwiania dokumentów celnych, wiz czy biletów promowych. Wszystko to robimy w Waszym imieniu. Wystarczy wybrać wyprawę i w drogę!

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Panorama Travel. Wyprawy na zamówienie. »

  Panorama Travel (kiedyś Discovery Center) organizuje wycieczki i wyprawy na zamówienie już od 6 osób m.in. do Turcji, Gruzji, Syrii, Indii, całej Ameryki Południowej, Afryki oraz wielu innych egzotycznych miejsc.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »