Strony związane z hasłem: kalibracja - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kalibracja':

 • Alkomaty, alkomat - dystrybucja »

  Bezpośredni importer i dystrybutor alkomatów. W swojej ofercie mamy szeroki wybór alkomatów dla kierowców, pracodawców, użytkowników indywidualnych jak również profesjonalne testery trzeźwości. Zaopatrujemy sklepy, firmy handlowe, hurtownie na terenie całego kraju. W swojej ofercie mamy tylko najlepsze i sprawdzone modele, które zdobyły uznanie branży motoryzacyjnej na świecie. Szeroki wybór niskie ceny. Dbamy, aby oferowane przez nas alkomaty były najwyższej jakości i spełniały wysokie wymagania Klientów.
  O alkomatach wiemy wszystko. Uważnie śledzimy rynek alkomatów i szybko dostosowujemy się do zachodzących na nim zmian. Ofertę natychmiast uzupełniamy o nowe alkotesty, ale tylko te, których wskazania spełniają wymagania naszych testów jakościowych i serwisowych. Alkomaty posiadają znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń. Prowadzimy również serwis pogwarancyjny, kalibrację alkomatów oraz fachowe doradztwo.
  Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek rano czy możesz już prowadzić? Zaufałeś samopoczuciu? Czy wiesz, że co roku policja zatrzymuje ok. 200 000 nietrzeźwych kierowców, większość z nich to nieświadomi pijani kierowcy. Nie ryzykuj, nie warto, kup alkomat.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny serwis urządzeń GAZEX »

  Profesjonalny serwis urządzeń ( GAZEX, EX-GAZ, ALTER ) serwis pogwarancyjny, przeglądy, kalibracja, sprzedaż detektorów i modułów oraz zaworów odcinających. Montaż gotowych systemów. Projektowanie pod zamówienie dla firm i osób prywatnych.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AlertService »

  Urządzenia stacjonarne i przenośne mierniki do wykrywania i pomiarów gazów i oparów cieczy palnych. Firma zatrudnia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, instalowania i serwisowania systemów do detekcji i pomiaru gazów i oparów cieczy palnych.Pracownicy stale doskonalą swoją wiedzę na kursach i szkoleniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów oferowanego sprzętu, jak również instytucje nadające uprawnienia i certyfikaty wymagane przepisami prawa.Pracownicy Alert SERVICE posiadają odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia i licencje. Zapraszamy do korzystania z usługi kalibracji przenośnych mierników i detektorów gazu. Staramy się zapewnić naszym klientom możliwie najkrótszy czas realizacji naprawy i atrakcyjne ceny. Realizujemy:
  - okresowe przeglądy techniczne
  - stałe umowy serwisowe- naprawy bieżące
  - doradztwo
  Podstawowe informacje odnośnie urządzeń przenośnych do pomiaru gazów*:
  - mierniki gazów powinno się kalibrować raz na 6 miesięcy
  - wykrywacze nieszczelności powinno poddać się przeglądowi technicznemu raz na rok
  - w przypadku narażenia urządzenia na przekroczenia zakresu pomiarowego lub obecność innych gazów (szczególnie agresywnych) zaleca się skrócenie czasu pomiędzy kalibracjami lub przeglądami. Dotyczy to także urządzeń eksploatowanych w trudnych warunkach

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alkomaty z certyfikayem NF (NFX) na Francję »

  Alkomaty jednorazowe, chemiczne z certyfikatem NF X20 702 ( NF ), ( NFX ) ważne i obowiązkowe we wszystkich pojazdach poruszających się we Fracji. Od lipca 2012 każdy kto udaje się do Francji musi posiadać taki alkomat, a właściwie przepis mówi o 2 sztukach w jednym aucie. Brak karany będzie mandatem. Sprzedajemy również profesjonalne alkomaty elektrochemiczne z atestami. Kalibrujemy i serwisujemy wszystkie modele alkomatów. Zapraszamy do naszego serwisu w Pabianicach koło Łodzi na ul.Łaską 80A, tel.kom. 888 189 029.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SciLab Measurements - akredytowane laboratorium badawcze »

  Nasze laboratorium zajmuje się kalibracją, diagnostyką i weryfikacją dokładności działania maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  Działamy na podstawie wdrożonego systemu zarządzania, na który uzyskaliśmy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji.

  Oferujemy następujące usługi:
  ■ Kalibracja i diagnostyka obrabiarek sterowanych numerycznie
  ■ Weryfikacja dokładności działania linii, stanowisk i innych urządzeń produkcyjnych
  ■ Szkolenia
  ■ Projektowanie stanowisk badawczych
  ■ Tworzenie oprogramowania na potrzeby budowy i analizy modeli matematycznych procesów technologicznych

  W ramach oferowanych usług badawczych wykonujemy w zależności od potrzeb klienta następujące badania maszyn i urządzeń produkcyjnych:
  ■ Badania odbiorcze dokładności działania według norm, przepisów lub warunków odbioru technicznego
  ■ Badania nieprawidłowości działania
  ■ Badania właściwości konstrukcyjnych, kinematycznych i dynamicznych

  Atutem laboratorium jest wieloletnie doświadczenie personelu w prowadzeniu oferowanych badań oraz wysokiej klasy sprzęt pomiarowy.
  Nasz personel dysponuje specjalistyczną wiedzą na temat interpretacji wyników badań kilkuset maszyn, w tym obrabiarek CNC, linii montażowych, wycinarek laserowych, przetworników pomiarowych sił i przemieszczeń.
  Kompetencje personelu zostały potwierdzone akredytacją PCA.

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wzorcowanie przyrządów pomiarowych. Wzorcowanie, pomiary, szkolenia, audyty. »

  LP-MET, Laboratorium Pomiarów Metrologicznych Długości i Kąta, to laboratorium wzorcujące, które zajmuje się wzorcowaniem przyrządów pomiarowych do pomiarów długości i kąta, ale nie tylko. Wzorcowanie suwmiarek, wzorcowanie mikrometrów, wzorcowanie średnicówek, wzorcowanie kątomierzy, wzorcowanie kątowników, wzorcowanie czujników zegarowych, wzorcowanie płytek wzorcowych, wzorcowanie mikroskopów, wzorcowanie długościomierzy, wzorcowanie projektorów pomiarowych oraz wielu innych przyrządów pomiarowych i wzorców zawiera się w ramach świadczonych usług. LP-MET specjalizuje się w wzorcowaniu sprawdzianów gwintowych, pierścieni wzorcowych, wzorców zarysu gwintu, łuków kołowych, szablonów, płytek wzorcowych, itp. Wykonujemy pomiary twardości metodą Rockwella, Brinella, Vickersa, Shore`a typu A i D. Kadra posiada ponad 20 letnie doświadczenie metrologiczne. Działalność oparta jest głównie na wytycznych Normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005. Wzorcowanie przebiega w odniesieniu do polskich, zagranicznych i międzynarodowych Norm, instrukcji Głównego Urzędu Miar oraz instrukcji własnych. Zapewniamy na tyle krótkie terminy realizacji zamówień, aby wszystkie wymagania metrologiczne były całkowicie spełnione. LP-MET wykonuje pomiary twardości, metodą: Rockwella,Brinell,Vickersa,Shore`a, jak również pomiary czynników środowiska w zakresie natężenia oświetlenia. Prowadzi także szkolenia z zakresu metrologii długości i kąta, kontroli jakości oraz przepisów związanych ze znakiem CE.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mojszpieg - Alkomaty, lokalizatory GPS, Odzyskiwanie danych »

  Specjalizujemy się w sprzedaży gotowych rozwiązań służących do monitorowania pojazdów jak i osób, prowadzimy sprzedaż lokalizatorów GPS oraz testerów trzeźwości wraz z kalibracją alkomatów przy użyciu certyfikowanego sprzętu firmy Guth Laboratories. Jesteśmy profesjonalnym serwisem alkomatów we Wrocławiu. Zajmujemy się także profesjonalnym odzyskiwaniem danych z telefonów komórkowych, dysków twardych jaki i innych nośników pamięci. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy pozostajemy do dyspozycji.

  Możesz nas odwiedzić w naszym biurze we Wrocławiu lub skontaktować się telefonicznie.

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »