Strony związane z hasłem: kamerzysta bydgoszcz - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kamerzysta bydgoszcz':

 • Tomasz TV Wideofilmowanie Bydgoszcz »

  Od 1998 roku naszą pasją jest film i utrwalanie go dla potrzeb wymagających klientów.
  Specjalizujemy się w cyfrowej produkcji filmów wideo (Śluby, Wesela, Studniówki i inne imprezy okolicznościowe), teledysków, konferencji, reklamy dla firm.
  Jesteśmy młodymi filmowcami,którzy z pasją tworzą wyjątkowe obrazy. Zapraszamy do obejrzenia naszych produkcji.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Bydgoszcz »

  Założyciel firmy MSVIDEO- Andrzej Gałązka oferuje usługi wideofilmowania wydarzeń takich jak ślub i wesele. Zakresem działalności obejmuje Bydgoszcz, Toruń, Włocławek jak i województwo kujawsko-pomorskie i pomorskie. Jego strona internetowa jest pełna ciekawych teledysków ślubno- weselnych i plenerowych. Można tam znaleźć: wartościowe artykuły ślubne pomagające Młodym Parom w wyborze innych usługodawców z branży ślubnej lub jak poprawnie oświetlić salę weselną, stronę kontaktową, blog i wiele pięknych zdjęć. Jeśli jesteście zainteresowani dostępnością swojego terminu, zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne w Bydgoszczy - MS Multimedia »

  Fotografowanie to nasza pasja. Zajmujemy się sesjami zdjęciowymi podczas ślubu, wesela, komunii. Oprócz sesji zdjęciowych zajmujemy się także wideofilmowaniem. Fotografowanie i wideofilmowanie to nasza pasja, dlatego podchodzimy do wykonywanej pracy profesjonalnie i terminowo wykonujemy nasze obowiązki.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna i wideofilmowanie ślubne Bydgoszcz - Grupa 5D »

  "Grupa 5D" to w pełni prfesjonalne studio zdjęć i filmów ślubnych w Bydgoszczy, oferujące zarówno kompleksową usługę fotograficzną dotyczącą zdjęć ślubnych jak również videofilmowanie wszystkich części ślubu (uroczystości przygotowań, ceremonii, samego ślubu oraz wesela) przez doświadczonego kamerzystę ślubnego.

  Nasi fotografowie w ciagu wielu lat praktyki nabyli znakomite umiejętności i profesjonalny sprzęt do fotografii i wideofilmowania. Są to profesjonalne urządzenia do fotografii z serii lustrzanek Canon 5D; do dyspozycji mamy też latającego, fotograficznego drona kręcącego filmy i zdjęcia z przestworzy.

  Ofertę Grupy 5D cechuje kompleksowość - fotograf i filmowiec współdziałają, aby uzyskać najlepszy efekt.

  W skład oferty wykonania reportażu ślubnego wchodzą cztery podstawowe usługi:

  1. Przygotowania – zaczynają się (zywkle) od wizyty u wiżażystki i tutaj filmujemy ważne detale, staramy się wychwytywać pojawiające się emocje wśród rodziców oraz rodziny, aby to zaprezentować je na zdjęciach i materiale filmowym.

  2. Ceremonia w kościele – fotograf wspólnie z Parą Młodą udaje się do kościoła, w którym odbędzie się ceremonia ślubna.

  3. Wesele. Przejeżdżamy razem z gośćmi do sali weselnej, filmujemy i robimy zdjęcia, kiedy goście weselni składają życzenia na sali.

  4. Plener. Tutaj rządzi kreatywność przy wykonaniu zdjęć. Realizujemy z parą młodą ciekawe pomysły i uwieczniamy emocje.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Toruń »

  Jeśli są Państwo zainteresowani usługami wideofilmowania, to dobrze Państwo trafili. Na naszej stronie dowiedzą się Państwo, na czym polegają wykonywane przez nas usługi i na jakich zasadach podejmujemy współpracę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę konkretne wymogi klientów. Tworzone przez nas filmy zawsze są dostosowane do oczekiwań zleceniodawcy, zadowalając go także pod względem jakości obrazu i dźwięku. Zachęcamy do zapoznania się z już zrealizowanymi przez nas projektami oraz z pełnym zakresem usług.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »