Strony związane z hasłem: kampania adwords - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kampania adwords':

 • Pozycjonowanie stron »

  Blog SEO na temat pozycjonowania stron internetowych. Omówienie doboru słów kluczowych do pozycjonowania, metody pozyskiwania linków. Optymalizacja strony i przeprowadzenie audytu pod kątem pozycjonowania. Analiza wyników wyszukiwania i badanie zależności pomiędzy pozycją a ilością i jakością odwiedzin.

  Dodatkowo informacje na temat reklamy w Google z wykorzystaniem narzędzia Adwords. Przygotowanie kampanii reklamowej, metody kierowania na wyszukiwarkę i strony docelowe. Określanie stawek CPC oraz wynik jakości poszczególnych słów kluczowych. Omówienie ROI czyli zwrotu nakładów poniesionych na reklamę w internecie.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Marketing szeptany »

  Agencja Brandujemy zajmuje się szeroko pojętą promocją w internecie. Tworzymy identyfikację wizualną poprzez tworzenie nowych marek jak również zmieniamy wizerunek działających już firm (rebranding). Dodatkowo oferujemy marketing internetowy pod postacią marketingu szeptanego i marketingu e-mail, które są w aktualnym czasie najkorzystniejszą opcją reklamy w sieci Internet. Nasza firma działa kompleksowo, dlatego też dla naszych klientów mamy również ofertę prowadzenie kampanii reklamowej w systemie Google AdWords jak również pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Nasze doświadczenie w branży informatycznej i reklamowej sięga 2005 roku, posiadamy doświadczonych specjalistów, dzięki którym możemy sprostać nawet największym zadaniom.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa PiRmedia »

  Nasza firma na podstawie negocjacji z Tobą: dobierze i przeanalizuje nieograniczoną liczbę stron tematycznych promujących Państwa serwis, ustalimy skuteczne treści reklamowe i grafiki, Dokonamy analizy konkurencyjności branży,przekonamy się jaki jest dokładnie potencjał ruchu na stronie w zakładanym budżecie, jakie jest dotarcie do potencjalnie zainteresowanych osób,sprawdzimy jak sieć reklamowa pozwoli na siebie zarobić. Jeżeli chcesz prowadzić otwarty model biznesowy zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 24 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Witryna Sitenium »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów usług mających na celu zarówno budowania marki jak też wizerunku za pośrednictwem Internetu. Naszym klientom zapewniamy usługi począwszy od realizowania stron internetowych aż po kampanie marketingowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie, tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych www »

  Jesteśmy interaktywną agencją reklamową - u nas pomysły, wiedza i doświadczenie łączą się z technologia!

  Gwarantujemy DARMOWĄ WYCENĘ na wszystkie poniższe usługi.

  W swojej ofercie mamy:

  - projektowanie i tworzenie stron internetowych www
  - projektowanie i tworzenie sklepów internetowych www
  - tworzenie, budowa aplikacji internetowych
  - tworzenie, budowa aplikacji mobilnych
  - pozycjonowanie stron internetowych www SEO SEM
  - marketing społecznościowy (facebook, twitter, google+ ... )
  - marketing szeptany
  - systemy zarządzania treścią
  - kampanie reklamowe w Internecie (kampanie linków sponsorowanych AdWords)
  - hosting
  - usługi graficzne
  - oprogramowanie dedykowane dla firm
  - oprogramowanie sprzedażowe i księgowe dla firm
  - serwis sprzętu komputerowego
  - monitoring

  W przypadku nawiązania współpracy na usługi długoterminowe, otrzymują Państwo od Perfektart.pl indywidualnego doradcę biznesowego, który pomoże w promocji, zdobyciu klientów oraz w zaplanowaniu strategii długoterminowej Państwa firmy lub marki w Internecie.  Działamy na obszarze całej Polski
  Swoje placówki posiadamy w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Konin, Mogilno, Gniezno, Inowrocław

  Zapraszamy bardzo gorąco do nawiązania współpracy.

  PERFEKT ART

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna Abventor »

  Abventor jest agencją interaktywną, działającą na rynku od 2010 roku. W swojej ekipie posiada zdolnych programistów, inżynierów systemów, analityków, grafików i copywriterów.

  Zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla firm, zaczynając od hostingu, przez system CMS, treści aż po marketing online.

  Dostarczanie profesjonalnych i wysokojakościowych usług oraz stały kontakt z klientem jest priorytetem firmy.

  Agencja zapewnia projekt, design i wysoką technologię podczas tworzenia strony internetowej. Wykonuje: strony WWW, serwisy i portale internetowe, sklepy internetowe oraz serwisy zapleczowe.

  Marketing internetowy obejmuje pozycjonowanie przy płatności za efekt, pozycjonowanie ryczałtowe, analizę SEO, audyt kampanii SEO, a także kampanie Google AdWords.

  W obrębie hostingu świadczone usługi obejmują hosting B2B oraz w razie potrzeby dedykowany klaster WWW w chmurze.

  Zadowolone klientów i wysoki standard ich obsługi to pierwszorzędny cel Agencji, dlatego firma zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • In-sane.pl »

  O konieczności reklamowania swoich usług czy towarów nie trzeba nikogo przekonywać. Odkąd Internet stał się dla większości z nas drugim okiem na świat, najbardziej liczą się akcje marketingowe przeprowadzane w Internecie. Taka internetowa kampania ma ogromnie wiele plusów i prawie żadnych minusów.

  Data dodania: 04 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron www - MarketSmart.pl »

  W ofercie MarketSmart znajduje się tworzenie sklepów i stron internetowych oraz ich profesjonalne pozycjonowanie. W zakładkach umieszczono informacje o możliwości reklamy w Google AdWords oraz Zakupach Google. Klienci mogą również skorzystać z usług takich jak: katalogowanie stron internetowych, optymalizacja strony www, artykuły sponsorowane, copywriting i inne.
  MarketSmart współpracuje z firmami z województwa łódzkiego, ale również małopolskiego.

  Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, firma MarketSmart prezentuje swoją stronę internetową, na której umieszczono ofertę reklamy firm w internecie. Dodatkowo na przedstawionej stronie prowadzony jest blog seo, na którym regularnie dodawane są wpisy z zakresu pozycjonowania, optymalizacji i promocji firmy w internecie.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »